New Posts New Posts RSS Feed - Najbrži način za mršavljenje?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Najbrži način za mršavljenje?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2019 at 19:06
Originally posted by zoeygym227 zoeygym227 wrote:

Ne znam jel ovo mozda malo, ali necu ici preko 1250 do 1350 kcal iz razloga sto sam bila na kampu zadnjih 5 dana i nisam pazila ni dto unosim ni u kojoj kolicini pa san sad smanjila kalorije da to sve izbalansiram.

I, kako ti ide to balansiranje? Smile

Jesi li dobila šta na kilaži (ili centimetrima) od tih 5 dana kampa? :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zoeygym227 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Travanj 2019
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zoeygym227 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2019 at 21:45
Jesam, 2 kg :/ ali s obzirom da mi je i PMS moze biti da je i nakupljena voda uvijek mi tako bude. Sada sam na 1200 kcal i glava i drob su mi upali opet pa sam sretna hahaha 🤣 uglavnom probala sam jedne hlace u koje dugo nisam mogla uci,godinu dana u ormaru stajale zbog moje lijenosti i sada ih mogu bez problema 🤓😀 uglavnom curke mislim da sam pohvatala i prehranu i sve vise manje pa vam se mogu saml zahvaliti na savjetima 😀
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2019 at 18:27

Sigurno je jedan dio voda, da, a pogotovo ako već znaš i iskustva  Smile

Super što si uspjela stati u hlače i što si sve pohvatala samo nemoj se igrati sa premalo hrane, pogotovo uz treninge. Što manje hrane, to manje nutrijenata pa i organizam može patiti, a i neće dugo trebati da skužiš da moraš puno manje jesti nego prije da biš održala formu. To postane neizdrživo nakon nekog vremena i ...bum sve nazad :)

Tu smo ako i kad god ti zatreba savjet ;)


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.