New Posts New Posts RSS Feed - fitness centri u osijeku?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

fitness centri u osijeku?

 Post Reply Post Reply
Author
wanna_be View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Listopad 2008
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wanna_be Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: fitness centri u osijeku?
    Posted: 02 Listopad 2008 at 18:08
  dobar dan svima....

buduci da sam se napokon odlucila pokrenuti, zanima me ima li ovdje ljudi iz osijeka i koje mi teretane mogu preporuciti. znam za xxl na sjenjaku i ritam pulsa u retfali, no buduci da mi je ova druga predaleko, otpada. ne zanima me bildanje i sl. nego iskljucivo topljenje masnih naslaga, koji ima dosta...
takoder, mogu li mi u tim teretanama napraviti plan vjezbanja i placa li se to dodatno?

takoder, koje bi mi vjezbe preporucili za bedra- koja su predebela i apsolutno se sve lijepi na njih i trbuh., to su mi najkriticnije zone...
takoder, sto trebam jesti prije i poslije treninga, te koliko trening, da bi bio ucinkocit treba trajati(znam da ne manje od 45 min..valjda?)

znam da je tema opsirna ali puno hvala svima na odgovoru...
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2008 at 12:00
Originally posted by wanna_be wanna_be wrote:

  dobar dan svima....

buduci da sam se napokon odlucila pokrenuti, zanima me ima li ovdje ljudi iz osijeka i koje mi teretane mogu preporuciti. znam za xxl na sjenjaku i ritam pulsa u retfali, no buduci da mi je ova druga predaleko, otpada. ne zanima me bildanje i sl. nego iskljucivo topljenje masnih naslaga, koji ima dosta...
takoder, mogu li mi u tim teretanama napraviti plan vjezbanja i placa li se to dodatno?

XXL u gundulicevoj, najveci i najbolji.
Plan vježbanja? To ne...ova teretana ne radi na principu privatnih trenera. Upute te u izvođenje vježbi na pocetku i onda si sama, a moj savjet ti je da umjesto oronulih, isfucanih, macistickih krajnje nestrucnih savjeta koje ceš dobiti od samoprozvanih "eksperata" u teretani koji nemaju pametnijeg posla nego samo tražiti nekog koga ce daviti sa svojim pricama, sama prouciš forume ili stvarno nađeš nekog tko se razumije. Ovo drugo je vec nešto teže.


Originally posted by wanna_be wanna_be wrote:

takoder, koje bi mi vjezbe preporucili za bedra- koja su predebela i apsolutno se sve lijepi na njih i trbuh., to su mi najkriticnije zone...
takoder, sto trebam jesti prije i poslije treninga, te koliko trening, da bi bio ucinkocit treba trajati(znam da ne manje od 45 min..valjda?)

znam da je tema opsirna ali puno hvala svima na odgovoru...

Za ovo potraži po forumu, vec je bilo pisano x puta. Koristi search!
Prije treninga (nekih sat vremena) kompleksne ugljikoh. i proteine, iza treninga brze ugljikohidrate i proteine. što se konkretno jede također imaš na forumu.
 

Edited by Hammerstrength
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2008 at 20:44
...ako ti je bliže od onoga u Gundulicevoj, topla preporuka i za XXL-u na Vijencu Ivana cesmickog (prva zgrada do groblja)

Back to Top
wanna_be View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Listopad 2008
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wanna_be Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2008 at 21:16
  u taj sam i mislila ici jer mi je najblize, nekih š0ak min.imam do tamo.
moram se otici iduci tj.raspitati za cijene i neke druge stvari...
hvala puno!
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2008 at 22:57
  xxl na cesmickom je super.manji je od onog u gundulicevoj,ali ovaj ima dusu
ako ti sta treba pitaj marijana ili srkija,sve ce ti reci.
marijan radi i kao privatni trener pa ako imas novaca preporucujem ga
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2008 at 23:43
Originally posted by dejanelo dejanelo wrote:

  xxl na cesmickom je super.manji je od onog u gundulicevoj,ali ovaj ima dusu

šta ce joj duša kad nema gdje radit

Nekoliko puta manji... btw koliko vidim želja ima velike planove sa onim što gradi iza teretane u gundulicevoj. Možda novi gym? Nikad ne znaš...
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2008 at 19:47
  treba imat i dusu
ma ok,onaj u gundulicevoj je puno veci i ima vise sprava,ali mislim da i u ovom malom ima sve sto treba.
ne znam za zeljkove planove,ali ako pravi novi gym-svaka cast. bilo bi super kad bi imali jedan pravi,veliki gym. samo sto ne znam dali mu se isplati,osijek je mal grad.
Back to Top
ANJIX View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Listopad 2008
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ANJIX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2008 at 09:32
 Iz pouzdanih izvora nece biti GYM
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 15:48
Evo za Osjecane - http://hr.kolektiva.net/osijek

50% popusta na mjesecnu clanarinu pilatesa u Fitness centru XXL  - platite 85kn za trening u vrijednosti od š70kn!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.