New Posts New Posts RSS Feed - Nikako da se rijesim ... sala..
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nikako da se rijesim ... sala..

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2008 at 19:12
Nisam se ja došo ovdje s nikim prepucavat niti svađat nego jednostavno prenijet na ovaj forum nacin prehrane koji je mene doveo do dobrih rezultata, u z minimalan utrošak vremena i NOVACA.
Ima ljudi (vjerojatno ste i vas dvojica jedni od njih) koji žele brdo mišica i ne biraju nacin kako da dođu do toga. Sam tvoj nadimak na forumu hammerstrength je potvrda toga.

Moj cilj je drukciji.. Ne idem u teretanu i ne želim od svog tijela napraviti trokrilni ormar tako da se ne mogu pocešat rukom po leđima.

Ne znam također nijednu žensku osobu kojoj vi možete nametnut svoj nacin ishrane, jer curi koja se želi riješit sala sa trbuha definitivno ne treba rad na masi i mukotrpan rad u teretani nego prelazak na uravnoteženu i izbalansiranu prehranu uz crobne aktivnosti.

što se tice mog znanja, sigurno ima još stvari za nauciti, ali ako mi nešto daje za pravo da govorim o prehrani onda su to rezultati koje sam postigao na svom tijelu i u višegodišnjem bavljenju sportom koji za razliku od pumpanja u teretani zahtijeva i neke druge sposobnosti.

A ako netko ima nešto protiv jelovnika koji sam gore naveo i kojeg se više manje držim vec godinu i pol onda stvarno NEMA BLAGE VEZE o zdravoj prehrani.
što se tice mlijeka i banane, nikad ne pojedem više od dvije dnevno, a mlijeko pijem ili sojino ili rižino, ili ono sa smanjenim udjelom laktoze.

Govorim o principu prehrane koji se može implementirati u svakodnevne prehrambene navike, i koji s vremenom donosi rezultate, a to znam jer sam sam probao.


Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2008 at 19:31
Originally posted by Fresh Fresh wrote:


Ima ljudi (vjerojatno ste i vas dvojica jedni od njih) koji žele brdo mišica i ne biraju nacin kako da dođu do toga. Sam tvoj nadimak na forumu hammerstrength je potvrda toga.

Uh super si došao do tog zakljucka. Vrlo inteligentno!
Znaci prema tvom nicku, ti si uvijek svjež? ne bih rekao...


Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Ne znam također nijednu žensku osobu kojoj vi možete nametnut svoj nacin ishrane, jer curi koja se želi riješit sala sa trbuha definitivno ne treba rad na masi i mukotrpan rad u teretani nego prelazak na uravnoteženu i izbalansiranu prehranu uz crobne aktivnosti.

Da, stvarno citaš forum...

Originally posted by Fresh Fresh wrote:

što se tice mog znanja, sigurno ima još stvari za nauciti, ali ako mi nešto daje za pravo da govorim o prehrani onda su to rezultati koje sam postigao na svom tijelu i u višegodišnjem bavljenju sportom koji za razliku od pumpanja u teretani zahtijeva i neke druge sposobnosti.

Stvarno zvuciš ko oni s tv reklama...nikog nije birga kako ti izgledaš ni šta radiš, sve dok na forumu pišeš smislene postove koji nešto znace.

Originally posted by Fresh Fresh wrote:

A ako netko ima nešto protiv jelovnika koji sam gore naveo i kojeg se više manje držim vec godinu i pol onda stvarno NEMA BLAGE VEZE o zdravoj prehrani.
što se tice mlijeka i banane, nikad ne pojedem više od dvije dnevno, a mlijeko pijem ili sojino ili rižino, ili ono sa smanjenim udjelom laktoze.

Da baš..a šta misliš s cime nadoknade okus...

Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Govorim o principu prehrane koji se može implementirati u svakodnevne prehrambene navike, i koji s vremenom donosi rezultate, a to znam jer sam sam probao.

Onda patentiraj tu svoju prehranu, probaj kao novotvorevinu i zgrni ogromne kolicine novaca...

I evo za kraj, recimo da ja želim izgraditi tijelo kao ti (naravno u nekoj hipotetskoj paralelnoj dimenziji), hoceš me dovesti do tog cilja? Drage volje bih ti se prepustio..ali ipak...cum grano salis!
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
earth_dragon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Rujan 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote earth_dragon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2008 at 20:14
Fresh, pogledala sam tvoj primjer jelovnika, no mislim da nisi sagledal nekolko cinjenica koje su dio mog zivota, kao:

š. NE JEDEM meso, ni ribu, ni salame ni takve stvari, ni soju, ni tofu, ni jaja (osim u kolacima, jer ih od tam nebres izvaditi, budimo realni), rijetko sireve i tjesteninu, a ako je jedem, nastojim da to bude integralna

2. NE MOGU raditi jutarnji trening, jer radim od 6 do 2 i moja namjera nije da se budim dok jos pijetlovi spavaju da bi vjezbala   

dakle, vrlo malo toga kaj si napisal mogu upotrijebiti
--- nurture your mind with great thoughts ---
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2008 at 20:47
Originally posted by earth_dragon earth_dragon wrote:

Fresh, pogledala sam tvoj primjer jelovnika, no mislim da nisi sagledal nekolko cinjenica koje su dio mog zivota, kao:

š. NE JEDEM meso, ni ribu, ni salame ni takve stvari, ni soju, ni tofu, ni jaja (osim u kolacima, jer ih od tam nebres izvaditi, budimo realni), rijetko sireve i tjesteninu, a ako je jedem, nastojim da to bude integralna

2. NE MOGU raditi jutarnji trening, jer radim od 6 do 2 i moja namjera nije da se budim dok jos pijetlovi spavaju da bi vjezbala   

dakle, vrlo malo toga kaj si napisal mogu upotrijebiti



Dakle, to su savjeti jednog decka koji nam može ponuditi savjete što se tice prehrane i vježbanja..odlicno. Gdje li samo rastu takvi...
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2008 at 20:59
Originally posted by earth_dragon earth_dragon wrote:

Fresh, pogledala sam tvoj primjer jelovnika, no mislim da nisi sagledal nekolko cinjenica koje su dio mog zivota, kao:

š. NE JEDEM meso, ni ribu, ni salame ni takve stvari, ni soju, ni tofu, ni jaja (osim u kolacima, jer ih od tam nebres izvaditi, budimo realni), rijetko sireve i tjesteninu, a ako je jedem, nastojim da to bude integralna

2. NE MOGU raditi jutarnji trening, jer radim od 6 do 2 i moja namjera nije da se budim dok jos pijetlovi spavaju da bi vjezbala   

dakle, vrlo malo toga kaj si napisal mogu upotrijebiti


U jelovniku piše da se trening odnosno vježbanje može raditi ili ujutro ili popodne. Nebitno, glavno da se napravi.

Bjelancevine su sastavni dio i potreba našeg organizma i njihov unos je obavezan.

cinjenica da ti ne jedeš meso i mesne prerađevine, te soju, tofu i jaja ne mora znaciti da ih ti nikako ne možeš unositi.
Danas na tržištu postoje proteini/bjelancevine u prahu kao dodatak prehrani i mogu se unositi u tekucem obliku ili kao dodatak hrani koju jedeš.
I sportaši kojima su potrebe za bjelancevinama povecane ne mogu unijeti dovoljnu kolicinu istih putem tradicionalne prehrane pa i oni koriste takve pripravke.

Tebi se dakle, ako si zainteresirana može složiti jelovnik prema tvojim afinitetima i ukusima, ali u skladu s principima zdrave prehrane. :-)
 

Edited by Fresh
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2008 at 21:05
 Fresh unešeno:
što se tice mog znanja, sigurno ima još stvari za nauciti, ali ako mi nešto daje za pravo da govorim o prehrani onda su to rezultati koje sam postigao na svom tijelu i u višegodišnjem bavljenju sportom koji za razliku od pumpanja u teretani zahtijeva i neke druge sposobnosti.

Ondasi stvarno pravi sportaš ak ne radiš u teretani...ak misliš da nemam(o) nikakvih drugih sposobnosti osim kak ti kažeš "pumpanja" onda si stvarno licemjeran...moj primarni sport nije uopce bodybuilding, ja se bavim plivanjem ali to ne znaci da ne ukljucujem teretanu u svoj trenažni proces, kao uostalom i svi drugi sportaši(pa i nogometaši)...ti si niogometaš?onda vjerojatno dobro trciš, pa ajde mi molim te reci svoj rezultat na š500 m pa cu ti ja reci svoj pa da vidim koliko si bolji)ako si uopce) bolji od mene...

A ako netko ima nešto protiv jelovnika koji sam gore naveo i kojeg se više manje držim vec godinu i pol onda stvarno NEMA BLAGE VEZE o zdravoj prehrani.
što se tice mlijeka i banane, nikad ne pojedem više od dvije dnevno, a mlijeko pijem ili sojino ili rižino, ili ono sa smanjenim udjelom laktoze.

Ovdje tvoje licemjerje dolazi do izražaja...znaci svatko ko je protiv tvog jelovnika i tvog nacina prehrane ne hrani se zdravo i ozdravoj prehrani nema pojma???ma nemoj...

nego jednostavno prenijet na ovaj forum nacin prehrane koji je mene doveo do dobrih rezultata, u z minimalan utrošak vremena i NOVACA.

Napisao si da koristiš zamjenske obroke, vitamine, l-carnitin i proteine(iso-š00)...ja koristim proteine, vitamine i minerale te riblje ulje i to je to...pa mi reci cije više košta. Moje? Ne bih rekao...

Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2008 at 21:11
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by Fresh Fresh wrote:


Ima ljudi (vjerojatno ste i vas dvojica jedni od njih) koji žele brdo mišica i ne biraju nacin kako da dođu do toga. Sam tvoj nadimak na forumu hammerstrength je potvrda toga.

Uh super si došao do tog zakljucka. Vrlo inteligentno!
Znaci prema tvom nicku, ti si uvijek svjež? ne bih rekao...-->nisam uvijek ali bavljenje sportom i zdrav nacin života pomaže mi u tome da budem maksimalno vremena :-)


Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Ne znam također nijednu žensku osobu kojoj vi možete nametnut svoj nacin ishrane, jer curi koja se želi riješit sala sa trbuha definitivno ne treba rad na masi i mukotrpan rad u teretani nego prelazak na uravnoteženu i izbalansiranu prehranu uz crobne aktivnosti.

Da, stvarno citaš forum...  ->  dobro ajde ima i žena koje žele bit body-builderica :-)

Originally posted by Fresh Fresh wrote:

što se tice mog znanja, sigurno ima još stvari za nauciti, ali ako mi nešto daje za pravo da govorim o prehrani onda su to rezultati koje sam postigao na svom tijelu i u višegodišnjem bavljenju sportom koji za razliku od pumpanja u teretani zahtijeva i neke druge sposobnosti.

Stvarno zvuciš ko oni s tv reklama...nikog nije birga kako ti izgledaš ni šta radiš, sve dok na forumu pišeš smislene postove koji nešto znace.-> ne znam šta bi ti na ovo komentiro, mislim da su moji postovi dovoljno smisleni, a ne znam bolju potvrdu za ucinkovitost od uspjeha na samom sebi..

Originally posted by Fresh Fresh wrote:

A ako netko ima nešto protiv jelovnika koji sam gore naveo i kojeg se više manje držim vec godinu i pol onda stvarno NEMA BLAGE VEZE o zdravoj prehrani.
što se tice mlijeka i banane, nikad ne pojedem više od dvije dnevno, a mlijeko pijem ili sojino ili rižino, ili ono sa smanjenim udjelom laktoze.

Da baš..a šta misliš s cime nadoknade okus...-> kakaom, cvjetnim, vanilijinim, peršinovim, papajinim prahom, mekinjem žitarica i drugim, ovisno o okusu jer ih ima u raznim oblicima

Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Govorim o principu prehrane koji se može implementirati u svakodnevne prehrambene navike, i koji s vremenom donosi rezultate, a to znam jer sam sam probao.

Onda patentiraj tu svoju prehranu, probaj kao novotvorevinu i zgrni ogromne kolicine novaca...-> pola svijeta je pretilo i nezadovoljno svojim izgledom, ako svoje iskustvo uspijem prenijet na samo jednu osobu, bit cu zadovoljan, jer cu joj na taj nacin pomoci..

I evo za kraj, recimo da ja želim izgraditi tijelo kao ti (naravno u nekoj hipotetskoj paralelnoj dimenziji), hoceš me dovesti do tog cilja? Drage volje bih ti se prepustio..ali ipak...cum grano salis!
 
- naravno da je teško promijeniti vec steknute navike..
 

Edited by Fresh
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2008 at 21:23
Originally posted by Mr.O Mr.O wrote:

 Fresh unešeno:
što se tice mog znanja, sigurno ima još stvari za nauciti, ali ako mi nešto daje za pravo da govorim o prehrani onda su to rezultati koje sam postigao na svom tijelu i u višegodišnjem bavljenju sportom koji za razliku od pumpanja u teretani zahtijeva i neke druge sposobnosti.

Ondasi stvarno pravi sportaš ak ne radiš u teretani...ak misliš da nemam(o) nikakvih drugih sposobnosti osim kak ti kažeš "pumpanja" onda si stvarno licemjeran...moj primarni sport nije uopce bodybuilding, ja se bavim plivanjem ali to ne znaci da ne ukljucujem teretanu u svoj trenažni proces, kao uostalom i svi drugi sportaši(pa i nogometaši)...ti si niogometaš?onda vjerojatno dobro trciš, pa ajde mi molim te reci svoj rezultat na š500 m pa cu ti ja reci svoj pa da vidim koliko si bolji)ako si uopce) bolji od mene...

A ako netko ima nešto protiv jelovnika koji sam gore naveo i kojeg se više manje držim vec godinu i pol onda stvarno NEMA BLAGE VEZE o zdravoj prehrani.
što se tice mlijeka i banane, nikad ne pojedem više od dvije dnevno, a mlijeko pijem ili sojino ili rižino, ili ono sa smanjenim udjelom laktoze.

Ovdje tvoje licemjerje dolazi do izražaja...znaci svatko ko je protiv tvog jelovnika i tvog nacina prehrane ne hrani se zdravo i ozdravoj prehrani nema pojma???ma nemoj...

nego jednostavno prenijet na ovaj forum nacin prehrane koji je mene doveo do dobrih rezultata, u z minimalan utrošak vremena i NOVACA.

Napisao si da koristiš zamjenske obroke, vitamine, l-carnitin i proteine(iso-š00)...ja koristim proteine, vitamine i minerale te riblje ulje i to je to...pa mi reci cije više košta. Moje? Ne bih rekao...



Istrcat cu ovaj tjedan na š500 m pa cu ti javiti rezultat

Imam pravo na mišljenje, a rad u teretani može biti koristan kao dodatak za neki drugi sport koji je primaran, ali dizanje utega samo po sebi ne može meni osobno biti primarna aktivnost koja bi me zadovoljila. Moj stav i moje mišljenje. U nogometu teretan je na rasporedu u pripremnoj fazi sezone, što znaci maksimalno 5 do š0 odlazaka u teretanu godišnje-> ponavljam->  to  je moj stav, nekog možda i može zadovoljit

Svatko ima pravo na svoj nacin prehrane i ne kažem da je moj jedini ispravan, ali znam da me taj nacin doveo do rezultata, znam da na taj nacin ne moram mukotrpno raditi da ostanem u dobroj formi-> jednostavno uživam

Koristim jedan zamjenski obrok dnevno->š5 kuna, jednu tabletu vitamina i minerala š.5 kuna, jednu tabletu posebno c-vitamina š.5 kuna, isoš00 najcišci proteinski dodatak na tržištu maximalno 2-put tjedno 8 kuna(ako podijelimo oko 2.5 kuna dnevno)=cca 20 kuna dnevno na dodatke prehrani!!!
L-carnitin ne koristim-> nisam ni napiosao da ga koristim vec da postoje cajevi koji mugu podici njegov nivo u tijelu na prirodan nacin

Edited by Fresh
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2008 at 22:09
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Mlijeko i banane...tipicni mitski bodibilderski obrok..a zapravo najveci sh*t od obrok.
Banana sama za sebe je ok, a mlijeko - više štete nego koristi.

Stvarno mi se ne da citati te besmislene postove (stvarno me ne zanima), al eto upadne mi u oko da treba jesti jaje bez žumanjka! Bože moj...srednji vijek je odavno prošao, a mitovi i dalje kruže našim teretanama, životima, glavama...

Ja i dalje ne vidim smisao bombardiranja ove i ostalih tema nepotrebnim pepucavanjem s deckom koji ocito svom silom pokušava prodati muda pod bubrege i uz to steci status nekoga ko se kuži u prehranu i super izgleda.

Ponavljam, onaj tko se želi pravilno hraniti, izgledati dobro i uz to se osjecati dobro zna nacina kako to ostvariti, ne treba mu neki guru da mu napuni glavu sa svojim ritualima prehrane i super turbo ultra mega odlicnim vježbama od kojih ce izgledati kao apolon, ili neki njegov rođak...
 


stvarno
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2008 at 23:19
Dok me netko uvjeri da ima neku bolju varijantu ali bez efedrina i slicnih droga kakve promice d3m0n, držat cu se svoje provjerene prehrane koja mi je i dala sjajne rezultate :-)


 

Edited by Fresh
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2008 at 00:11
Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Dok me netko uvjeri da ima neku bolju varijantu ali bez efedrina i slicnih droga kakve promice d3m0n, držat cu se svoje provjerene prehrane koja mi je i dala sjajne rezultate :-)


 

Ma gle, nitko tebi ništa ne brani, budi ultra turbo zgodan, lijep, super građen, drži se ti svega toga, ali se jednako tako i drži dalje od ovog foruma, ako misliš i dalje prodavati takve price, jer u protivnom ce opet letiti hrpe kontra argumenata i neceš puno postici.

P.S. Tebi je efedrin droga? šta je onda za tebe AAS?

You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2008 at 01:17
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

[QUOTE=Fresh]
P.S. Tebi je efedrin droga? šta je onda za tebe AAS?


nezna on sta je AAS,a kamo li sta o njemu.

Premda i ja ga bas ne volim i imam odredjene stavve prema njemu.

Prvo i osnovno mrzim iglu.Imam fobije od nje posto sam od kad pamtim za sebe svako malo na vadjenju krvi ili na hitnoj di te jedino mogu pikicom smirit.

Ma moze me bost koliko god puta oce,ali iglu ne smijem vidit.

Imam ruke ko narkic od vadjenja krvi.

ako je efedrin druga zast ja ne mogu zaradit na njemu nikako,a kod mene narkica da ti srce stane.
 
pa mislim i ja bi ga zabranio sluzbeno kad postoji mnogo idiota koji misle uzet cu duplu dozu nece mi nis biti i tako nastane sranje koje se ne bi trebalo desit.Inace ako znas svoj organizam i kako ti kura traje i koji parametri moraju bit,onda neces imat problema. EC ruzl,aspirin ne zbog toga sta lako moze zeludac izhebat.Samo efedrin i kofein i da vidis rezultata.Em dobar sagorjevac em dobar kick prije treninga.

a efedrin su zabranili iz prvotnog razloga zato sto s njim si pozitivan na doping kontroli,ali i ako malo jace nakapas nos isto mozes biti!


Edited by d3m0n
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2008 at 11:08
aas su anabolicki androgeni steroidi, a evo jako zanimljiv clanak ne netu o anabolickim steroidima

 http://www.farmakologija.com/materia/g_anabolic.htm

citirano sa gore navedenog clanka:

U RH nema registriranih anabolickih steroida, ali se na crno može nabaviti doslovno sav arsenal anabolickih steroida.

Anabolici uzrokuju, na posljetku, iznimno teška oštecenja kako muškog tako i ženskog organizma. Povecava se vjerojatnost razvoja infarkta srca, povecava se kolesterol u krvi, razvija se arteroskleroza, oštecuje se jetra, hipertrofira prostata, javlja se celavost. U muškaraca se javlja cak i ginekomastija (rast dojki).

cinjenica je da nema vrhunskih sportskih rezultata bez upotrebe anabolickih steroida ili nekih drugih sredstava dopinga! Niti jedan sportaš ne može ocekivati medalju na Olimpijadi ili bilo kojem međunarodnom turniru bez uporabe dopinga.

U vrhunski sport se upumpava enormna kolicina novca i uglavnom je kompletan komercijaliziran, a kad su novci u pitanju tada ništa ne smije biti prepušteno slucaju.


Pri tome zaboravljaju da treba biti zdrav i nakon tridesete. Veliko je zlo to što se anabolicki steroidi cesto "dilaju" u sasvim podzemnim krugovima društva, "na crno", a osobe koje to cine rado takve pripravke sumnjive kvalitete prodaju maloljetnicima koji nemaju navršenih niti š8 godina. A poznata je cinjenica da uzimanje anabolickih steroida prije 20-te godine vodi u posvemašnji hormonalni kaos i spolne poremecaje kakve si niti jedna osoba ne bi željela dopustiti.

Najbolji slicucaj koji ilustrira svu sjaj i bijedu uporabe anabolika jest, svakako, slucaj vrhunskog, profesionalnog bodybuildera Andreasa Münzera. Na povratku s natjecanja za Mistera Olympije iznanada je poslije slijetanja u zracnu luku preminuo. Službeni razlog smrti bio je višestruko otkazivanje organa. Iako je Andreas Münzer bio mlad sportaš patolozi su tijekom obdukcije u nevjerojatno mišicavom tijelu našli organe koji su više slicili (i anatomski i fiziološki) organima 80-godišnjeg starca.


Mislim da je herbalni caj na bazi zelenog+tableta od prirodne esencije guarane mnogo bolji i prirodniji nacin za lagani kick prije treninga :-)



 

Edited by Fresh
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2008 at 11:22
@Fresh
Ok, pokazao si nam da znaš koristiti google, good for you!

Ali još uvijek nam nisi objasnio zašto efedrin trpaš u istu skupinu sa AAS-om? Nije ti jasno da efedrin nije isto što i AAS? Eto, mala besplatna poduka, nema na cemu!
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2008 at 13:48
Efedrin je tableta na bazi kofeina, a aas anabolicki steroid. Oboje nelegalni i uzrokuju brojne nuspojave.
Garantiram da mogu naci u roku 5 minuta š00 postova ljudi koji su iskusili nuspojave od te dvije nelegalne supstanca, a ti mi nađi samo jednog covjeka koji je imao nuspojave od zamjenskog obroka.
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2008 at 15:35
Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Efedrin je tableta na bazi kofeina

Jesi li svjestan gluposti koje si napisao?
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.