New Posts New Posts RSS Feed - Stitnjaca - debljanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Stitnjaca - debljanje

 Post Reply Post Reply
Author
CroMaL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2017
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CroMaL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Stitnjaca - debljanje
    Posted: 14 Veljaca 2017 at 23:07
Pozdrav svima!
Molio bi nekoga tko ima slične probleme kao ja da mi da savjet, a tiče se hipotireoze i nemogućnosti mršavljenja.
Koristim Euthyrox, 125mg. Nepravilno se hranim, živim takvim stilom da nemam redovne obroke, doručak često preskočim, jednostavno se ne mogu natjerati, onda se često nabacivam poslijepodne... Imam 15kg viška, ali sam u priličnoj formi. Aktivan sam godinama; zadnje dvije tjedno treniram 3 puta, treninzi traju dva sata, trčanje (1h) + teretana (najčešće kružni tr. - 1h). Jednostavno mislim da sam došao do faze da sa ovim usporenim radom štitnjače ne mogu smršaviti (i uz nepravilnu prehranu)...
Ne trebaju mi savjeti da pazim na prehranu, izbor namjernica, i sl., jer znam to, već me zanima ako je netko sa ovakvim problemima štitnjače tražio od specijalista mišljenje o uzimanju raznih dodataka (Clen, ECA...)? Ne želim uništiti zdravlje, ali čitam da npr. Efedrin potiče štitnjaču, a kako mi je usporena, laički govoreći možda i ne šteti...
Ima li itko sličnih problema?
Hvala!
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2017 at 15:09
Pozdrav,

sto opce reci na ovu temu.
Navodis probleme, uzrok problemu, pa i rijesenje...
I onda skocis na nekakvu carobnu "precicu" koja ne samo da moze stetit dodatno tvome zdravlju, nego je ilegalna i garantirano nece pomoc u tvome slucaju. Jer se opet vracamo uzroku i njegovom pristupanju. PREHRANA!

I dalje da se nadovezem na temu, nisam imao slicnih problema (hipotireoza), ali sam imao/imam klijenta sa istim problemima. Zbog istih stvari koje si i sam napisao, uzasna prehrana, doduse uz to i neaktivnost.
Ali ono sto mogu reci, da se kroz dogledno vrijeme uz pravilan pristup (aktivnosti i prehrani/kljucno), stanje veoma veoma popravilo.
Doza terapije je mnogo mnogo smanjena, osoba je izgubila xy kilograma, osjeca se bolje, ima vise energije, izgleda bolje, jede vise!

Zahvaljujuci pod broj 1. Balansiranoj prehrani, 2. Aktivnosti (koju vec imas).

I ove price "nemogucnosti mrsavljenja", valjda shvacas da ne drze vodu, sto si zapravo sam i napisao kasnije u tekstu.

Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2017 at 17:43
Imam istu dijagnozu (ali to nije sve kod mene ;) ), moze se regulirati tezina .. Istina, teze je, ali nije nemoguce.
Javi se porukom ako zelis. I da, nemam cudesne biljke ni napitke.. Lp
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.