New Posts New Posts RSS Feed - Preporucite mi bench!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Preporucite mi bench!

 Post Reply Post Reply
Author
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Preporucite mi bench!
    Posted: 11 Sijecanj 2007 at 23:43

Gdje mogu kupiti ravnu klupu? .... za recimo potisak ili fly s bucicama.

Nisam bas upoznat s ducanima koji prodaju opremu. Znam za turbo sport, rog joma u vlaskoj, onaj ducan euro bike kod zelenog vala i naravno veliki trgovacki centri...

koje ducane preporucate...?
da li valja oprema iz recimo Metro-a, Iper coop-a?



Back to Top
Bobo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bobo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2007 at 00:54
E i mene zanima ova tema jer se isto bacam u nabavu nekih sprava, ko zna gdje je najbolje za nabavit neka se slobodno raspise... 
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2007 at 01:16
Moja osobna preporuka je da krenete u teretanu ili fitness centar.

Prednosti su ogromne.

Od daleko kvalitetnijih sprava ili utega nego sto prodaju po shopping centrima, jer u samim tim centrima mozes kupit do odredjene tezine utege ili sprave, do izuzetno educirane ekipe koja ce ti pomoci u pocetnom snalazenju.

U teretani postoje ljudi koji ce ti pokazati kako se ispravno izvode vjezbe, naucit ces tamo puno toga i jednostavno napredovati.

Ukoliko si stvarno motiviran za vjezbanje, odaberi teretanu.

Sto se tice tih sprava za kupit, prica se da su te sprave dosta slabe konstrukcije.

Sto se tice ducana, pogledaj Turbo Sport i slicne.


   

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Slyster12 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 93
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slyster12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2007 at 01:28
Mozete naravno i kupiti profesionalnu seriju sprava ali one kostaju od 700-3000 eura.
Najtoplija preporuka je da krenete u teretanu jer doma osim sto cete raditi na inferiornim i nekvalitetnim spravama pod pitaj boze kojim kutevima najvjerojatnije cete se i ozljediti nepravilnim izvodenjem vjezbi.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2007 at 15:15
potpuno se slazem sa ovime! A i ne mozes doma nabavit sve sprave koje su ti potrebne, jedino ako si stvarno bogat 
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2007 at 15:22
 sprave za doma koje se kupuju po raznim centrima su jeftine ali mislim da nakon upotrebe odredjeno vrijeme izadju na vidjelo njhove manjkavosti......a za profesionalne sprave treba iskesirati puuuno novca, zato je i moj prijedlog - ko moze nek ide u teretane....
"....I only dream in black and white. I only drema 'cause I'm alive...."
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.