New Posts New Posts RSS Feed - Mršavljenje i oblikovanje tijela
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mršavljenje i oblikovanje tijela

 Post Reply Post Reply
Author
kmica87 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2016
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kmica87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mršavljenje i oblikovanje tijela
    Posted: 28 Prosinac 2016 at 12:21
Pozdrav, Visok sam 185 cm i težak 110 kg. Sjedilački način života i nezdrava prehrana dovelo me do prekomjernog viška kilograma.Nakupilo mi se sala na nogama i na stomaku, težak sam sam sebi , rekao sam nemože vise ovako. Cilj mi je smršaviti dcoći do nekih 90kg, te oblikovati noge, da postanem mršaviji .Prvo što sam napravijo je da san izbacio fast foood, pekare , sredio jelovnik , al moglo bi to još bolje, uveo sam fizičke aktivnosti, trčanje 45 min , te vožnja bicikom 1h35/40 min, tu i tamo odigram basket ali osječam da san pretežak za basket , još imam problema sa koljenima pa taj basket izbjegavam.Zanima me da li radim pravu stvar sa trčanjem i biciklom, prelistao sam internet različita su razmisljanja, pa ako ima ko kakav savjet, prijedlog, sugestiju dobro bi mi došlo?
Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2016 at 19:45
ne ne ne, nikako trčanje, više ti to šteti koljenima nego basket. Prvo hodaj malo po malo dok ne dobiješ kondiciju i ne vidiš da lakše podnosiš trčanje onda kreni lagano, bicikl moze svakako i ono najbolje kreni sa bodyweight vježbama one troše dosta, ali radi one kompliciranije npr. marici, čučnjevi, sklekovi... Nakon nekog vremena možeš početi preskakati uže to je meni jako punopomoglo, umori te stvarno a troši jako puno ali sada isto još nemoj zbog koljena, a hranu moraš srediti, trening je isto jako bitan ali hrana prv, za bilo kakv pitanje mozes u box.
Back to Top
tuzna15 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Travanj 2017
Location: Bosna
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tuzna15 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2017 at 20:56
Treba mi pomoc..Oko 2 sedmice nakon home treninga primjetila sam da mi je desna noga sira od lijeve noge(samim time i desno dupe vece od lijevog).Sta da radim?Da li da forsiram desnu nogu vise od lijeve da skinem salo ili?
Eh da je tuga snijeg..
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2017 at 20:22
Originally posted by tuzna15 tuzna15 wrote:

Treba mi pomoc..Oko 2 sedmice nakon home treninga primjetila sam da mi je desna noga sira od lijeve noge(samim time i desno dupe vece od lijevog).Sta da radim?Da li da forsiram desnu nogu vise od lijeve da skinem salo ili?
tako nekako, trebala bi staviiti veci akcenat na slabiju stranu, mozda ce jednonozni iskorak pomoci. =)
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.