New Posts New Posts RSS Feed - Creatine
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Creatine

 Post Reply Post Reply
Author
pant3rica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2016
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pant3rica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Creatine
    Posted: 25 Studeni 2016 at 12:33
Bože moj, danas vidim opet na str POPUST, ne želim ni gledati cijene jer ću sve pokupovati :D
Back to Top
ITFighter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Studeni 2016
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ITFighter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2016 at 19:41
Originally posted by pant3rica pant3rica wrote:

Dans je na Myprotein-u do 30% popusta na Kreatin i grickalice ako kome treba, isplati se uzeti :D najjeftinijji su kolko mi se čini.

Ide narudžba :) Koristim ga već neko vrijeme i super je,a i taman mi proteina prifalilo pa nek se nađe
Back to Top
pant3rica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2016
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pant3rica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2016 at 11:04
Dans je na Myprotein-u do 30% popusta na Kreatin i grickalice ako kome treba, isplati se uzeti :D najjeftinijji su kolko mi se čini.
Back to Top
m_rijeka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Listopad 2016
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote m_rijeka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2016 at 23:05
Pozdrav, 

pa ima svoju fazu punjenja, koju možeš i ne moraš odraditi. 


Početni stadij u trajanju od 5 dana - Novim korisnicima preporučuje se da prvo slijede početnu fazu u tajanju od 5 dana prilikom uzimanja kreatin monohidrata radi postizanja maksimalne učinkovitosti pri uporabi ovog proizvoda. Preporučuje se uzimati količinu od 5g (1 žličica) četiri puta dnevno u pravilnim vremenskim razmacima kako bi opskrbili mišiće sa kreatinom prije početka uporabe količine od standardnih 5g dnevnopreporučene dnevne doze.

_____

Inače, i sama ga koristim, odličan je. Eventualno preporučujem i creapure kreatin. Nešto je bolja topivost :)

Back to Top
Gymup View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Listopad 2016
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gymup Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2016 at 17:51
Mala pomoć...
Pošto sam prije uzimao Weiderov Pure Creatin, faza punjenja je bila 5 dana, faza održavanja 6-8 tjedana, pauza nakon toga 4 tjedna. Dok za MyProtein Creatine Monohydrate nema nikakvih objašnjenja za punjenje i održavanje, te pauzu. 
Da li MPCM ima istu proceduru punjenja, održavanja i pauze kao i Weiderov Pure Creatine, ili ne!?!

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.