New Posts New Posts RSS Feed - Kako postici leljeni efekt ?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako postici leljeni efekt ?

 Post Reply Post Reply
Author
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako postici leljeni efekt ?
    Posted: 11 Sijecanj 2007 at 15:46
Pozdrav svima!

Imam pitanje vezano za broj serija i ponavljanja prilikom treninga. Odlazim u teretanu 4-5 puta na tjedan, nedavno sam se opet aktivirala nakon dosta vremena. Interesira me kakvim cu serijama i kilazom prilikom ponavljanja doci do zeljenog tonusa misica!
Naime zelim ucvrstiti tijelo a pri tome ne zelim da mi se misici prosiruju, te da dobijam na masi. Da  li bolje raditi vise ponavljanja sa manjom kilazom, ili manje ponavljanja sa vecom kilazom-obicno radim 4-5 serija!

Hvala! 
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2007 at 16:35
Ne moras se bojat za povecanje misica jer zene nemaju testosteron - radi sa kilazom koja ti najvise odgovara, odnosno radi izmedju 5-š5 ponavljanja - sve ovisno o vrsti vjezbe.   

Edited by Mr G.
Back to Top
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2007 at 11:21
Hvala na odgovoru, ali moram te demantirati!
Kao prvo neke zene imaju prirodno povisenu razinu muskih hormona,a kao drugo iz vlastitiog iskustva znam da mi se intenzivnim treningom kroz odredjeni vremenski period misici pocinu napuhavati dok je moj cilj postizanje umjerenog tonusa misica!


 

Edited by Vanja
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2007 at 17:22
Originally posted by Vanja Vanja wrote:

Hvala na odgovoru, ali moram te demantirati!
Kao prvo neke zene imaju prirodno povisenu razinu muskih hormona,a kao drugo iz vlastitiog iskustva znam da mi se intenzivnim treningom kroz odredjeni vremenski period misici pocinu napuhavati dok je moj cilj postizanje umjerenog tonusa misica!
 


Ako se toliko bojis da ces dobit ogromne misice - radi sa srednjim i malim tezinama, da se ponavljanja vrte od š0-š5 puta jer vise od š5x stvarno nema smisla.

Ne znam sta je tebi cilj, dali si vise orijentirana na crobni dio treninga ili na dio treninga sa utezima.

Vise radi na crobnom dijelu (steper, bicikl, orbitrek, ergometar..) a utege ubaci 2 puta tjedno. Takvim pristupom sigurno neces dobit veliku misicnu masu
Back to Top
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2007 at 22:12

 Odlucila sam raditi 3 dana na spravama, jedan dan kardio,i na kraju zadnji dan odraditi vjezde na parteru koju su mozda i najbolje za postizanje onoga sto zelim ali su  istovremeno uzasno dosadne ,spore i ne omogucuju mi da se ispucam. Po pricama uskoro bi se napravila grupa posebno zene od muskaraca, a stil bi bio kao tajlandski box samo s vrecom ukljucenom u cijeli trening. Buduci da mi cilj nije mrsaviti jer imam 55 kg ,a na moju visinu od š64 cm to je taman-trebao bi mi upravo takav princip treninga gdje bi se dobro umorila i zategnula misice!

Wish me luck!

Back to Top
Antimon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Antimon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2007 at 19:20
zasto zene nebi mogle dobiti na misicnoj masi??? 
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2007 at 20:50
Originally posted by Antimon Antimon wrote:

zasto zene nebi mogle dobiti na misicnoj masi??? 


Mozda zato sto nemaju testosteron, odnosno imaju ga u jako malim kolicinama, a to je hormon koji je zasluzan za snagu i rast odnosno izgradnju misicne mase.
Back to Top
Antimon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Antimon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2007 at 21:05
a kako onda profi bodibilderke rastu??

pa svaki covjek moze rast,tj.moze mu rast misicna masa,samo kod zena malo sporije ali isto...
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2007 at 22:07
Originally posted by Antimon Antimon wrote:

a kako onda profi bodibilderke rastu??

pa svaki covjek moze rast,tj.moze mu rast misicna masa,samo kod zena malo sporije ali isto...


Hormon rasta i ostali hormoni mogu se uzimati dodatno putem tableta ili putem inekcija.
   

Edited by Mr G.
Back to Top
Antimon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Antimon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2007 at 18:39
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Originally posted by Antimon Antimon wrote:

a kako onda profi bodibilderke rastu??

pa svaki covjek moze rast,tj.moze mu rast misicna masa,samo kod zena malo sporije ali isto...


Hormon rasta i ostali hormoni mogu se uzimati dodatno putem tableta ili putem inekcija.
   


a sta mislis da svi to uzimaju mislim na profi zene??
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2007 at 19:12
 Joj boze  Moramo znati da velik broj bb koji se popnu na binu uzimaju neke steroide (jednostavno to je tako)pa tako i zene. A sto se tice rasta one nemogu rasti toliko brzo kao muskarci jer nemaju testosteron. Btw Mr G. je to dobro objasnio
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2007 at 15:50
kardio vjezbe su najbolje za zene, jer im se topi masnoca, rjesava celulit i zateze tijelo- a to je zeljeni rezultat, a i svi vi muski koji mislite da je lijepo vidjeti nabildane muskarce, jako grijesite, najljepse su gradjeni plivaci, tako da bi svi muskarci koji se zele svidjeti zenama moraju shvatiti da su u velikoj zabludi ako misle da  zene vole napuhance, s uglavnom tankim nogama, svaka cast izuzecima   zato znojite se momci


Edited by Vanja
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2007 at 16:20

Originally posted by Vanja Vanja wrote:

kardio vjezbe su najbolje za zene, jer im se topi masnoca, rjesava celulit i zateze tijelo- a to je zeljeni rezultat, a i svi vi muski koji mislite da je lijepo vidjeti nabildane muskarce, jako grijesite, najljepse su gradjeni plivaci, tako da bi svi muskarci koji se zele svidjeti zenama moraju shvatiti da su u velikoj zabludi ako misle da  zene vole napuhance, s uglavnom tankim nogama, svaka cast izuzecima   zato znojite se momci
 

HA ha ha kazes s uglavnom tankim nogama to je tako rade samo oni koji neznaju sta rade i samo nagrdjuju svoju simetriju. Slazem se s tobom da je ruzno vidjeti covjeka koji ima tanke noge a gore napumpan.

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2007 at 15:31
Najljepse tijelo je -SKLADNO TIJELO- ! Teretana u koju ja odlazim vecina muskaraca izgleda kao da im se nozice nisu razvile dok je gornji dio tijela kao da su progutali dinamit , ali dobro bar se trude, bolje i tako nego da ispred tv-a zderu cips i locu pivo, samo se zbog njih nadam da ce kad-tad progledati i uvidjeti koliko to smijesno izgleda. Neke doduse je priroda zakinula ,pa ce puno teze postici zeljeni efekt nego neki kojima je majka priroda bila sirokogrudna!

ALI BIT JE U TOME DA SE SVAKA NORMALANA OSOBA PUNO BOLJE OSIJEcA KAD RADI NEšTO ZA SEBE I SVOJE ZDRAVLJE!
 

Edited by Vanja
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2007 at 18:59
a da nekako su i meni noge slabije od gornjeg dijela ne puno al jesu tj. izgledaju slabije iako neznam zasto! Noge su najveci misic pa se valjda njih treba i vise vjezbat, a ja uglavnom vjezbam podjednako sve dijelove tijela, al sad sam odlucio na svakom treningu ubacit š5 min noge na brzinu malo cucnjeva i to , a kad mi je trening za noge jednom tjedno onda normalno sat i pol noge!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.