New Posts New Posts RSS Feed - cheat..da, ne?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

cheat..da, ne?

 Post Reply Post Reply
Author
kuzisne View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Srpanj 2016
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kuzisne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: cheat..da, ne?
    Posted: 17 Srpanj 2016 at 19:10
ovak, na masi sam već par mjeseci i ide sve zaista po planu (171cm/80kg, plan je dići još malo pa spustit) i do sad nisam imao nikakvih problema sa metabolizmom, jeo sam sve bez problema, čak sam imao osječaj da mogu i više...ali, praktički preko noći mi je došlo da jednostavno ne ide više tako, stvarno muku mučim da jedem kako spada pošto sam na masi, a imam osječaj da bih mogao cijeli dan biti na par manjih obroka...
e sad, zanima me je li možda potreban kakav cheat meal budući da zaista na prehranu pazim stalno, pa da ubrza malo metabolizam? ili nešto drugo?

zahvaljujem svima unaprijed!
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2016 at 00:08
normalna situacija kod dugotrajnih masa i suficita, tim vise sada kad su dosle vrucine i apetit je opao...
cheat/junk ti sigurno nece vratit apetit za "cistu hranu" prije nekakva blitz dijeta, kratki reset i spustanje kcal na odredeno vrijeme, pa onda povratak na masu opet.
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
GoldenEagle560 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GoldenEagle560 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2016 at 07:42
Uzmi gaine,najisplativije jer neces imat muku s unosom više hrane a ubrzat ce metabolizam,od myproteina su dosta dobri,jeftini a ucinkoviti,navodno ce imat sad neku akciju pa prati njihovu stranicu,jako dobri popusti i dobijes puno suplemenata za malo para :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.