New Posts New Posts RSS Feed - Trening za masu!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trening za masu!

 Post Reply Post Reply
Author
MegaMass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Ožujak 2016
Location: Hrv, St
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MegaMass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trening za masu!
    Posted: 03 Travanj 2016 at 08:58
Pozdrav svima, imam jedno pitanje.. Dakle, na masi sam, prehrana je prilagođena, trening je sljedeći.

1.dan prsa (sat vremena traje trening)
2.dan ruke (oko 45min triceps, 45 min biceps - sat i pol vjezbanja)
3.dan leda (sat vremena)
4.dan ramena (sat vremena)
5.dan noge i podlaktica (sat vremena)
6.dan odmor

ili da radim
1.dan prsa (sat vremena)
2.dan ruke (sat i pol)
3.dan odmor 
4.dan leda (sat vremena)
5.dan ramena (sat vremena)
6.dan noge i podlaktica (sat vremena)
7.dan odmor

Radim sa velikim opterećenjem..

Koji plan je po Vama bolji, ne znam ni sam..  Molim za pomoć. Hvala


Edited by MegaMass - 03 Travanj 2016 at 08:58
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2016 at 18:54
https://www.fitness.com.hr/forum/manjak-energije-umor-iscrpljenost_topic10605_post166532.html?KW=#166532

???
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2016 at 11:23
Koliko ja vidim, razlika je samo u tome što je u drugom slučaju u srijedu ubačen odmor Big smile Dakle u prvom je odmor tek za vikend...u drugom se treninzi prelamaju u srijedu.....stvar testinga?

Po meni bolje odmor u srijedu u ovom slučaju...ali 100 ljudi...

Megamass ovo je trener složio? Ili više nema trenera? :D
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2016 at 14:59
Osobno mislim da trening ruku ne treba trajati toliko dugo, pa duze radis ruke nego noge. Ja radim 3 vjezbe za triceps, 2 za biceps (ako radim u istom danu, ako odvojeno, onda oboje po 3) po 4 serije, od toga jedna superserija za triceps, i jedna superserija za biceps, cca 45-50 min. sve zajedno. Kak Gymka kaze, probaj pa budes vidio kaj to odgovara, ali posto si pisao da si kronicno umoran, mozda premalo jedes i 5 puta tjedno u teretani ti je previse?!
Back to Top
MegaMass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Ožujak 2016
Location: Hrv, St
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MegaMass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2016 at 15:54
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Koliko ja vidim, razlika je samo u tome što je u drugom slučaju u srijedu ubačen odmor Big smile Dakle u prvom je odmor tek za vikend...u drugom se treninzi prelamaju u srijedu.....stvar testinga?

Po meni bolje odmor u srijedu u ovom slučaju...ali 100 ljudi...

Megamass ovo je trener složio? Ili više nema trenera? :D
Jes.. Kaže ''kako mi više paše''. Odabrao sam drugi primjer pa  ćemo vidjeti.

Hvala svima.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2016 at 09:40
Dobre rezultate možeš imati i sa 3 dobra treninga ali ajde... kako god radiš, glavno da imaš neki progres i da se ne iscrpljuješ previše. Ako ti je ovo preiscrpno probaj malo skratiti te dane treninga, spariraj nešto...ja osobno volim odraditi prsa i ramena zajedno, jer prsa odlično odradim nakon ramena (s tim da ne drvim previše, odradim potisak). Testiraj se. I ne opterećuj se nekim BB programima....


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
MegaMass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Ožujak 2016
Location: Hrv, St
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MegaMass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2016 at 19:52
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Dobre rezultate možeš imati i sa 3 dobra treninga ali ajde... kako god radiš, glavno da imaš neki progres i da se ne iscrpljuješ previše. Ako ti je ovo preiscrpno probaj malo skratiti te dane treninga, spariraj nešto...ja osobno volim odraditi prsa i ramena zajedno, jer prsa odlično odradim nakon ramena (s tim da ne drvim previše, odradim potisak). Testiraj se. I ne opterećuj se nekim BB programima....



Veliko hvala na pomoći.. 
Back to Top
hHM3PG9a View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 14 Srpanj 2017
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hHM3PG9a Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2017 at 14:11
Pozdrav
Imam slican program kao sto je naveo megamass. Samo sto ja treniram kod kuce s bucicama od 15 kg (obe) i imam multi gym spravu. Ja bih zelio radit manje treninga jel mi je ovo stvarno poprilicno iscrpljujuce. kada bih radio npr.
Ponedeljak: prsa i triceps
Utorak: ledja biceps
Srijeda: trbuh
Cetvrtak: ramena i noge

I kardio 3 do 4 puta tjedno

Ovo sto sam naveo mozda nije ispravno ali bi mi savrseno odgovaralo zbog obaveza i svega ali moje pitanje glasi kako s ovime sto imam kod kuce(sprava i utezi) dovoljno opteretiti misice za rast? Jel sada neki put nemam bol u misicima ni nakon sat i pol iscrpnog vjezbanja. Sto radim krvio?

Ljudii molimm pomoc !
Moze neki program treninga ili barem neka tehnika ili nestoo
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.