New Posts New Posts RSS Feed - Trening za masu!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trening za masu!

 Post Reply Post Reply
Author
hHM3PG9a View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 14 Srpanj 2017
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hHM3PG9a Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trening za masu!
    Posted: 11 Kolovoz 2017 at 14:11
Pozdrav
Imam slican program kao sto je naveo megamass. Samo sto ja treniram kod kuce s bucicama od 15 kg (obe) i imam multi gym spravu. Ja bih zelio radit manje treninga jel mi je ovo stvarno poprilicno iscrpljujuce. kada bih radio npr.
Ponedeljak: prsa i triceps
Utorak: ledja biceps
Srijeda: trbuh
Cetvrtak: ramena i noge

I kardio 3 do 4 puta tjedno

Ovo sto sam naveo mozda nije ispravno ali bi mi savrseno odgovaralo zbog obaveza i svega ali moje pitanje glasi kako s ovime sto imam kod kuce(sprava i utezi) dovoljno opteretiti misice za rast? Jel sada neki put nemam bol u misicima ni nakon sat i pol iscrpnog vjezbanja. Sto radim krvio?

Ljudii molimm pomoc !
Moze neki program treninga ili barem neka tehnika ili nestoo
Back to Top
MegaMass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Ožujak 2016
Location: Hrv, St
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MegaMass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2016 at 19:52
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Dobre rezultate možeš imati i sa 3 dobra treninga ali ajde... kako god radiš, glavno da imaš neki progres i da se ne iscrpljuješ previše. Ako ti je ovo preiscrpno probaj malo skratiti te dane treninga, spariraj nešto...ja osobno volim odraditi prsa i ramena zajedno, jer prsa odlično odradim nakon ramena (s tim da ne drvim previše, odradim potisak). Testiraj se. I ne opterećuj se nekim BB programima....



Veliko hvala na pomoći.. 
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2016 at 09:40
Dobre rezultate možeš imati i sa 3 dobra treninga ali ajde... kako god radiš, glavno da imaš neki progres i da se ne iscrpljuješ previše. Ako ti je ovo preiscrpno probaj malo skratiti te dane treninga, spariraj nešto...ja osobno volim odraditi prsa i ramena zajedno, jer prsa odlično odradim nakon ramena (s tim da ne drvim previše, odradim potisak). Testiraj se. I ne opterećuj se nekim BB programima....


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
MegaMass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Ožujak 2016
Location: Hrv, St
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MegaMass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2016 at 15:54
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Koliko ja vidim, razlika je samo u tome što je u drugom slučaju u srijedu ubačen odmor Big smile Dakle u prvom je odmor tek za vikend...u drugom se treninzi prelamaju u srijedu.....stvar testinga?

Po meni bolje odmor u srijedu u ovom slučaju...ali 100 ljudi...

Megamass ovo je trener složio? Ili više nema trenera? :D
Jes.. Kaže ''kako mi više paše''. Odabrao sam drugi primjer pa  ćemo vidjeti.

Hvala svima.
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2016 at 14:59
Osobno mislim da trening ruku ne treba trajati toliko dugo, pa duze radis ruke nego noge. Ja radim 3 vjezbe za triceps, 2 za biceps (ako radim u istom danu, ako odvojeno, onda oboje po 3) po 4 serije, od toga jedna superserija za triceps, i jedna superserija za biceps, cca 45-50 min. sve zajedno. Kak Gymka kaze, probaj pa budes vidio kaj to odgovara, ali posto si pisao da si kronicno umoran, mozda premalo jedes i 5 puta tjedno u teretani ti je previse?!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2016 at 11:23
Koliko ja vidim, razlika je samo u tome što je u drugom slučaju u srijedu ubačen odmor Big smile Dakle u prvom je odmor tek za vikend...u drugom se treninzi prelamaju u srijedu.....stvar testinga?

Po meni bolje odmor u srijedu u ovom slučaju...ali 100 ljudi...

Megamass ovo je trener složio? Ili više nema trenera? :D
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2016 at 18:54
https://www.fitness.com.hr/forum/manjak-energije-umor-iscrpljenost_topic10605_post166532.html?KW=#166532

???
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
MegaMass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Ožujak 2016
Location: Hrv, St
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MegaMass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2016 at 08:58
Pozdrav svima, imam jedno pitanje.. Dakle, na masi sam, prehrana je prilagođena, trening je sljedeći.

1.dan prsa (sat vremena traje trening)
2.dan ruke (oko 45min triceps, 45 min biceps - sat i pol vjezbanja)
3.dan leda (sat vremena)
4.dan ramena (sat vremena)
5.dan noge i podlaktica (sat vremena)
6.dan odmor

ili da radim
1.dan prsa (sat vremena)
2.dan ruke (sat i pol)
3.dan odmor 
4.dan leda (sat vremena)
5.dan ramena (sat vremena)
6.dan noge i podlaktica (sat vremena)
7.dan odmor

Radim sa velikim opterećenjem..

Koji plan je po Vama bolji, ne znam ni sam..  Molim za pomoć. Hvala


Edited by MegaMass - 03 Travanj 2016 at 08:58
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.