New Posts New Posts RSS Feed - Bodylab Whey 100
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bodylab Whey 100

 Post Reply Post Reply
Author
Login View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Login Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bodylab Whey 100
    Posted: 03 Ožujak 2016 at 10:54
Da li je netko probao Bodylab Whey 100? Lik u teretani ,koji je inače bodybuilding natjecatelj, kaže da mu je to najbolji whey koji je koristio do sada. Čovjek ima iskustva s tim, ali bih, prije nego što kupim, htio čuti još nečije mišljenje ako je netko probao.
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2016 at 13:59
Imas ovdje bas raspravu o BodyLabovim proteinima

https://www.fitness.com.hr/forum/okusi_topic10560.html
Be healthy, be happy.
Back to Top
Login View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Login Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2016 at 09:26
Originally posted by ZorroRi ZorroRi wrote:

Imas ovdje bas raspravu o BodyLabovim proteinima

https://www.fitness.com.hr/forum/okusi_topic10560.html


Hvala za info. Više od okusa me zanima kvaliteta wheya. Da li je lako topi, da li se pjeni...Marka whey proteina koji sam do sada koristio se jako pogoršala.Ostaju komadići u shakeru, treba mu 5 minuta se otopi....
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2016 at 10:11
Najbolji mu je zato kaj ga on koristi, a mozda su mu i sponzor. Kod mene u tt je pak prica da je Weider najbolji whey na svijetu. Sav whey na nasem trzistu je otprilike isti i bilo kojeg izaberes nebudes pogrijesio, razlika je u cijeni i okusu, ali po kvaliteti su svi tu negdje. To kaj se lakse/teze topi, vise/manje pjeni nema veze sa kvalitetom sirovine nego aditivima koji se dodaju protiv grudanja, lakseg topljenja, duzeg roka trajanja itd. Te price da jedan bolje "radi" od drugog zaboravi.
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2016 at 10:29
Originally posted by Mike Mike wrote:

Najbolji mu je zato kaj ga on koristi, a mozda su mu i sponzor. Kod mene u tt je pak prica da je Weider najbolji whey na svijetu. Sav whey na nasem trzistu je otprilike isti i bilo kojeg izaberes nebudes pogrijesio, razlika je u cijeni i okusu, ali po kvaliteti su svi tu negdje. To kaj se lakse/teze topi, vise/manje pjeni nema veze sa kvalitetom sirovine nego aditivima koji se dodaju protiv grudanja, lakseg topljenja, duzeg roka trajanja itd. Te price da jedan bolje "radi" od drugog zaboravi.


Weiderjugend se duboko razočara kad shvati da ti 'najbolji njemački protejini' nisu njemački već da je Joe Weider bio rođeni Kanađanin.

Iako bemisleno je uopće pričati o Bodylabu i Weideru kad je najbolji protejin svih vremena Scitec. Jumbo velik, jumbo jak.
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2016 at 10:44
Topi se od onih +-1% sojinog lecitina. 100% koncentrat proteina sirutke se teže topi i jako pjeni. To nećeš naći na tržištu osim u vrećama od 30kg.

Gruda se zbog gume, ksantan i guar, no ako nema gume, onda whey nije 'kvalitetan' već je 'vodenast i bezveze'. Nedajbože još ako neko uvali steviju... :D
Back to Top
TonyTony View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2016
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TonyTony Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2016 at 22:19
Kako prije nisam skužio te proteine??
Jedni su od najboljih koje sam probao. Savršena topljivost, bez grudica
A okus, ajme meni. Nešto najbolje što sam dosada probao. Borovnica je savršena!!!
Po kvaliteti su po meni u rangu najskupljih.
Back to Top
IcewindDale View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2016
Location: ?akovo
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote IcewindDale Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2016 at 18:56
Znači kažete da to valja? Sad kolko je vjerovati da sadrže izolat i hidroizolat, heh, nisu baš poznati proizvođači....
Malo sam skeptičan, trenutno koristim My Protein Impact Whey bez okusa, znam da je koncentrat samo, ali je barem proizvođač provjeren jel....


Edited by IcewindDale - 09 Svibanj 2016 at 18:57
Back to Top
IcewindDale View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2016
Location: ?akovo
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote IcewindDale Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2016 at 12:40
I kako to da su proizvodi (u ovom slučaju Bodylab Whey 100), toliko jeftiniji kod nas, nego na njihovoj stranici tj. u Danskoj?
Da li Fitway uvozite te proteine ili se oni rade ovdje kod nas u Hr?
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2016 at 18:30
Normalno da se ne rade kod nas, od kud ti to? U Danskoj je bolji zivotni standard nego kod nas i mogu im drzati cijenu.

A i evo par primjera iz Hrvatske: kod Ciaka (koji btw proizvodi akumulatore) su ti isti akumulatori skuplji nego u ducanu par sto metara dalje koji nema veze sa ciakom, jedna limarija koja proizvodi kotlice za paprikas prodaje taj kotlic za 180 kn u svom ducanu, taj isti kotlic, njihova proizvodnja, u Pevecu kosta 140 kn, pa sad reci di je tu logika?!
Back to Top
IcewindDale View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2016
Location: ?akovo
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote IcewindDale Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2016 at 18:56
Ma da tako sam i ja na kraju si objasnio, choban, brze pisem nego promislim  :P   :)   nego ajd sad na ono moje prvo pitanje heheheh, netko zna?
Back to Top
Login View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Login Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2016 at 16:56
Napokon i ja naručio . Whey je predobar!!!  Odmah se topi, bez grudica i ljepljenja po shakeru . A okus bomba!!!!!!
Back to Top
IcewindDale View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2016
Location: ?akovo
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote IcewindDale Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2016 at 20:01
kvaliteta whey-a da li je upitna?
Back to Top
SIsland View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Srpanj 2016
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SIsland Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2016 at 16:33
Ovaj whey je savršenstvo. Čista 5-ica.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2017 at 19:10
Tko još nije probao ovaj whey protein, predlažem da proba zbog vrhunskih okusa i izvrsne teksture-> Bodylab Whey 100 .

Edited by Zoki - 10 Rujan 2017 at 19:11
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.