New Posts New Posts RSS Feed - Okusi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Okusi

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Okusi
    Posted: 13 Veljaca 2017 at 07:25
Banana-karamela, po nekoj njihovoj torti. Ok je ako voliš bananu.
Back to Top
pant3rica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2016
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pant3rica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2017 at 19:26
Pozz ekipa, da li je itko probao okus Banoffee od Myproteina?? Nemam pojma šta je to xD Htjela bi uzet vreću al me zanima koja je to kombinacija okusa haha :)
Back to Top
Vlvs View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Travanj 2016
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vlvs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2016 at 23:11
Bodylab malina jogurt savršenoooo
Back to Top
IcewindDale View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2016
Location: ?akovo
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote IcewindDale Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2016 at 09:29
Znači kažete da valja Bodylab Whey 100?? Sad kolko je vjerovati da sadrže izolat i hidroizolat, heh, nisu baš poznati proizvođači....
Malo sam skeptičan, trenutno koristim My Protein Impact Whey bez okusa, znam da je koncentrat samo, ali je barem proizvođač provjeren jel...
Back to Top
classified View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote classified Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2016 at 16:11
@Login a moguće, promijenjiva sam ko ovo vrijeme haha sorry Big smile
Fall seven times and stand up eight
Back to Top
Login View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Login Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2016 at 15:40
Originally posted by classified classified wrote:

@Login ja sam naručila MP :D točnije: https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/Myprotein-Impact-Whey-Protein-1kg.aspx vanilija okos, ne znam što ti točno tražiš ali usput... preporučam! meni je predobar, nema grudica, okus savršen! doslovno mi došlo da u trenu kad sam ga probala (da li je to što obožavaaam vaniliju ili sam okus je presavršen mi) da si odmah u šutu sasujem litru vode u tanjur i jedem ih sa jušnom žlicom HAHAH LOL

Prije si spominjala da ćeš kao i @ZorroRi naručiti Bodylab pa me to zbunilo
Back to Top
classified View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote classified Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2016 at 14:45
@Login ja sam naručila MP :D točnije: https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/Myprotein-Impact-Whey-Protein-1kg.aspx vanilija okos, ne znam što ti točno tražiš ali usput... preporučam! meni je predobar, nema grudica, okus savršen! doslovno mi došlo da u trenu kad sam ga probala (da li je to što obožavaaam vaniliju ili sam okus je presavršen mi) da si odmah u šutu sasujem litru vode u tanjur i jedem ih sa jušnom žlicom HAHAH LOL
Fall seven times and stand up eight
Back to Top
Login View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Login Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2016 at 12:22
Originally posted by classified classified wrote:

O M G!!!!!!!!!

ljudi moji! meni se PLAČE SAD! HAHAHA 

kikiriki maslac je preeeeeedivan da je to.. ja ne znam, nemam riječi uopće! hah fin je okus, osjetno manje soli u odnosu na one glupave što možeš nabavit u Kauflandu, Lidlu etc. osjetno! nisam ga još jela na kruhu kako ja znam a i sad sam odmah dobila polet pa mogla bi neke receptiće s njim pogledat, uglavnom prefin! preporučam! 

proteinellu još nisam probala... (bojim se hah)

a sad!! razlog zašto mi se plače
MYPROTEIN od vanilije je taaaaaaaaako fin da to nisu istine!! pila sam od the nutritiona all in one čokoladu i nije mi odgovarala (meni osobno ne) niti volim čokoladu i baš mi je bzvz bila
ali ovoooo! ovo je nešto drugačije i divlje! hahah ono totalno miris, okus: sladoleda od vanilije! A JA NARUČILA 1KG!!! UMIJESTO DVIJE ODMAH!!! HAHAHAHHA :"D 
a bilo me strah kako će mi odgovarat taj protein i sve i šta ćemo sad?! dođe mi da odem ponovno na web shop tu i naručim sve okuse!!! osim čokolade jer i dalje ne volim... hahaha problemi...

@ZorroRi što uradiiiiiiiiiii CryBig smile ja se ne mogu nasnifat tog proteina 


Sada si me zbunila. Da li si naručila Bodylab ili MP?
Back to Top
classified View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote classified Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2016 at 22:30
O M G!!!!!!!!!

ljudi moji! meni se PLAČE SAD! HAHAHA 

kikiriki maslac je preeeeeedivan da je to.. ja ne znam, nemam riječi uopće! hah fin je okus, osjetno manje soli u odnosu na one glupave što možeš nabavit u Kauflandu, Lidlu etc. osjetno! nisam ga još jela na kruhu kako ja znam a i sad sam odmah dobila polet pa mogla bi neke receptiće s njim pogledat, uglavnom prefin! preporučam! 

proteinellu još nisam probala... (bojim se hah)

a sad!! razlog zašto mi se plače
MYPROTEIN od vanilije je taaaaaaaaako fin da to nisu istine!! pila sam od the nutritiona all in one čokoladu i nije mi odgovarala (meni osobno ne) niti volim čokoladu i baš mi je bzvz bila
ali ovoooo! ovo je nešto drugačije i divlje! hahah ono totalno miris, okus: sladoleda od vanilije! A JA NARUČILA 1KG!!! UMIJESTO DVIJE ODMAH!!! HAHAHAHHA :"D 
a bilo me strah kako će mi odgovarat taj protein i sve i šta ćemo sad?! dođe mi da odem ponovno na web shop tu i naručim sve okuse!!! osim čokolade jer i dalje ne volim... hahaha problemi...

@ZorroRi što uradiiiiiiiiiii CryBig smile ja se ne mogu nasnifat tog proteina 
Fall seven times and stand up eight
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2016 at 09:09
Originally posted by classified classified wrote:

ajmeee @ZorroRi sad sam još i uzbuđenija radi svega! hahaha naime ja sam na kraju od svega naručila vaniliju jer ju obožavam inače ovak, okus vanilije (dobro nije da imam išta i protiv voćnih okusa: šumsko voće, malina, jagoda, ... rekao mi je jedan lik da je i banana fina! :O) no vidjet ćemo.. trebala mi je već stići narudžba no nije rekli pa sam zvala i bude sutra! javimmm dojmove čim isprobam! *superexcited*
uz to uzeh i proteinellu i kikiriki maslac pa ćemo vidjet :D 
Big smile



ajme da mi je malina sad... :D haha



a kod tebe će baš biti gozba!!! javljaj dojmove!
Be healthy, be happy.
Back to Top
classified View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote classified Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2016 at 15:31
ajmeee @ZorroRi sad sam još i uzbuđenija radi svega! hahaha naime ja sam na kraju od svega naručila vaniliju jer ju obožavam inače ovak, okus vanilije (dobro nije da imam išta i protiv voćnih okusa: šumsko voće, malina, jagoda, ... rekao mi je jedan lik da je i banana fina! :O) no vidjet ćemo.. trebala mi je već stići narudžba no nije rekli pa sam zvala i bude sutra! javimmm dojmove čim isprobam! *superexcited*
uz to uzeh i proteinellu i kikiriki maslac pa ćemo vidjet :D 
Big smile



ajme da mi je malina sad... :D haha
Fall seven times and stand up eight
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2016 at 11:27
Originally posted by classified classified wrote:


@ZorroRi ajmeee :o pistacija i malina-jogurt kažeš?! :O ajmeeee! mora da je fino!!! jesi probala? :D


Ajmeee, malina jogurt je VRH!!! Jedanod boljih okusa EVER!

Pistacija je rekla bih 8/10, mogla bi biti malo intenzivnija.
Be healthy, be happy.
Back to Top
goatrance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote goatrance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2016 at 11:12
Ako voliš voćni okus, preporučujem borovnicu
Back to Top
classified View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote classified Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2016 at 10:47
ljudI?

na pomolu sam da naručim vaniliju..
Fall seven times and stand up eight
Back to Top
classified View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote classified Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2016 at 22:47
@gymka razumijem, i slažem se.. aliiii ne mogu ja to hahah ja želim okus, samo što eto.. problemi jer čokoladu znam da definitivno ne želim, nisam čokolada tip, već kad sam si bila naručila od čokolade all in one od nutritiona zadnjih par shakeova što sam si napravila za kakti poslije treninga sam finoo bacila jer mi se gadilo više i nisam mogla popit nema toga hahah :D

@ZorroRi ajmeee :o pistacija i malina-jogurt kažeš?! :O ajmeeee! mora da je fino!!! jesi probala? :D

@Goranchero nikad čula za te bodylab proteine.. dobri kažeš? :O išla sam malo checknut pa čitam crispy&cookie, borovnica, banaaaaaaanaaa! jagoda?!!!! ajme sliniiiim, sad da su mi jagode tuuu!!! hahahah
Fall seven times and stand up eight
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2016 at 16:49
Originally posted by ZorroRi ZorroRi wrote:

Meni se MP proteini ne svidjaju jer nijedan blender od njih ne moze napraviti kremastu smjesu već uvijek ostaju rijetki.


Više stvar količine sojinog lecitina, ksantan i guar gume. MP True Whey bi ti se vjerojatno svidio, Choc Orange ili Cookies and Cream, Chocolate Peanut Butter isto.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.