New Posts New Posts RSS Feed - Trebam savjet za debljanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trebam savjet za debljanje

 Post Reply Post Reply
Author
Nina97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Prosinac 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nina97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trebam savjet za debljanje
    Posted: 10 Prosinac 2015 at 13:47
Lijep pozdrav svima

Imam 18 godina, visoka sam 170 i imam cca 50kg. Proporcije mog tijela su 90-70-96, obim noge 53. Do nedavno sam imala 45 Kg i uspjela sam dobiti 4-5 kg, ali želim se još udebljati. Dnevno uzimam 5-6 obroka ali dosta mi je teško postići veću kilažu. Treba mi savjet/mišljenje kako dalje.
Back to Top
matija8 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Prosinac 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matija8 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2015 at 00:53
Ako si u zagrebu upisi gyms4u na bundeku, odlicni savjeti, treneri, ljudi u teretani, (preporuka marko loncar).
a ove savjete sa foruma zanemari svasta ljudi pisu. ;)Wink
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2015 at 11:00
Jedi više? Smile Očito si iz suficita prešla u održavanje pa jednostavno opet digni količinu hrane, ili u svakom obroku ili u nekima ili dodaj još koji manji obrok...to ne treba bit puno, sve ovisi koliko brzo želiš dobit na kilaži. Čini se niska kilaža ali ovisi o tipu tijela. 

Ako teško dobivaš kile i još jedeš dosta čisto pokušaj se opustit malo pa se počastit i nečim fol "zabranjenim" Big smile Uglavnom....jedi, uživaj i treniraj..........i zanemari ove reklamiste Tongue


Edited by Gym_girl - 14 Prosinac 2015 at 11:02
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2015 at 11:49
E Matija Matija, to komentiras ko da Marko besplatno trenira... Kak ljudi svasta pisu, tak i svaki trener ima druge metode rada, pa po tome samo Marko radi dobro, ili? Mislim, nemam nis protiv nikoga, ali kak neko uleti na forum i odma u prvom postu pocinje sa reklamama, razlog dolaska je vise nego ocit.

PS - citajuci te glupe komentare sa foruma, smrsavio sam 35 kila, pa nabacio 10ak kila mesa, da su bili pametniji, mozda bi izgubio/dobio vise, tko zna.. Hmm

Edited by Mike - 14 Prosinac 2015 at 11:53
Back to Top
mato930 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mato930 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2016 at 23:19
Pozdrav
Imam 18 god treniram 8 mj nikako da mi kile idu gore probao sam svašta i plan treninga i prehrane i ništa čak sam i gubio na kilazi
Jedem 6 puta dnevno trebam
savjet
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2016 at 00:13
Originally posted by Mike Mike wrote:

E Matija Matija, to komentiras ko da Marko besplatno trenira... Kak ljudi svasta pisu, tak i svaki trener ima druge metode rada, pa po tome samo Marko radi dobro, ili? Mislim, nemam nis protiv nikoga, ali kak neko uleti na forum i odma u prvom postu pocinje sa reklamama, razlog dolaska je vise nego ocit.

PS - citajuci te glupe komentare sa foruma, smrsavio sam 35 kila, pa nabacio 10ak kila mesa, da su bili pametniji, mozda bi izgubio/dobio vise, tko zna.. Hmm

Očito samo 1 pravi način postoji za sve, kad bi barem mi budale znali te tajne, očito cijeli život krivo živim.

@mato930
Jednostavan je odgovor. Ne jedeš dovoljno.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.