New Posts New Posts RSS Feed - Moj trening program...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj trening program...

 Post Reply Post Reply
Author
Terminator-100 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Terminator-100 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moj trening program...
    Posted: 31 Listopad 2015 at 18:57
Jeli ok bildat cjelo tjelo ponedjeljkom, pa utorkom odmor, pa opet cjelo tjelo srijedom ,pa četvrtkom odmor, petkom opet cjelo tjelo ,subotom odmor, nediljom cjelo tjelo...tako da to bude svaki drugi dan a 4 puta tjedno...da se mišići mogu uvijek 1 dan odmorit...valja li tako ? Inače imam 183 cm i 84 kg a htio bi dobit još par kg mišića...opseg bedara nogu mi je 60 cm,opseg struka 85 cm ravan je stomak ali pločice se vide samo malo kad napregnem trbuh,opseg prsa mi je 105 cm,opseg ramena imam 127 cm,opseg nadlaktice napregnute 37 cm,postotak masti u tjelu mi je 13%,gornji dio tjela mi ide već u obliku V trokuta,jedem 3-4 puta dnevno i pijem proteine mass gainer,radim sve vježbe sa utezima od 12 kg pa sve do 75 kg i svojom težinom 84 kg kad radim zgibove...jesu li noge i leđa ključna ako hoću još malo mišićne mase dobit pošto na te djelove najviše stane kilaže...šta kažete ?

Edited by Terminator-100 - 31 Listopad 2015 at 19:03
Back to Top
Željo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Željo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2015 at 13:24
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Program-treninga-za-dobivanje-mase.aspx
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Trening-masa.aspx
Back to Top
Željo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Željo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2015 at 13:25
A ovo za pločice da ti se vide riješi prehranom, možeš trenirati kolko hoćeš, ali ako ti je prehrana loša nebu ti se pločice vidjele..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.