New Posts New Posts RSS Feed - Moj Progress Kroz Godine +Transformacije Klijenata
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj Progress Kroz Godine +Transformacije Klijenata

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moj Progress Kroz Godine +Transformacije Klijenata
    Posted: 06 Listopad 2015 at 22:53
Ekipa lijepi pozdrav svima,
vjerujem da me dio zna sa nekih drugih foruma sa ovih podrucja, tamo sam dugogodisnji vjerni clan, pa eto me sada i ovdje da sa vama podjelim svoju pricu. =)

Naime, 
moja prica oko teretane krenula je u srednjoj skoli u 16-17god. zivota kada sam aktivno trenirao nogomet i zimi hokej na ledu.
U nadi da cu tada nabaciti nesto misicne mase na svoju visinu od 179cm i 60kg. prve dvije godine bile su pune pokusaja i promasaja, nakon dva mjeseca bi se uglavnom "prenabildao" pa imao stanku i tako u krug. Najveca kemija i oruzje za nabildavanje naravno bio je carobni whey napitak, nakon kojeg bi se svako malo gledao u ogledalo ne bi li misici narasli :D. Naravno malo sale nije na odmet.

Sve godine polovicnog treninga i prehrane proveo sam citajuci i uceci, te praveci izgovore kako mi je genetika losa, kako ne mogu jest, kako se ne mogu nabildat, slab sam, itd. itd. Tokom zime u tom periodu ozljedujem zdjelicu u treningu, sto me postavilo na stake i prisutilo mi visemjesecni oporavak, i nakon toga terapiju. 
Nakon toga sam se bezuspjesno pokusavao vratit hokeju, ali je rizik za ponovnom ozljedom bio prevelik, tako da pogodite... posvetio sam se teretani :D.

2007.-2008. pocinjem da pazim bolje na prehranu i aktivno treniram, uz veoma rijetke pauze, ali i dalje vikend cuganje i propustanje obroka.
Sve to vodilo me dva koraka naprijed, pa jedan nazad, no napredovalo se nekih desetak kilograma od one pocetne kilaze s kojom sam usao u gym.

2009.god bila je godina potpunog preokreta kada sam se prebacio u ozbiljni HC gym, zaista poslozio svoje treninge i prehranu bez fusanja i ikakvih prekida, i tako se nastavilo do dan danas kako sam posve posvecen i zivim ovaj sport.

U procesu i toj prvoj dijeti uvijek volim spomenut, mnogo mi je pomogao i bio podrska vjeroj svima dobro poznat Sasa Draskovic, s kojim sam u meduvremenu postao veoma blizak prijatelj.

Nadam se da nisam previse udusio tekstom, trudio sam se biti sto kraci... pa da predemo na (dijela), slike. =) 
U narednim postovima budem pomalo postavljao slike, kako ne bih previse zatrpao prvi post, radi bolje preglednosti. 

Dakle period u srednjoj skoli za vrijeme treniranja hokeja i polazenja gyma, polu aktivno, ali napredovalo se vec :D...

Pa onda period vec kada sam "nabacio" nesto misicne mase, sa nekih 70ak kg.
Nazalost nemam slike iz gornje faze na "golo" 

Na gornjoj kg vrtio sam se u 2008.god kada sam postepeno isao gore i sa nekih tadasnjih 76kg. krenuo prvi puta ozbiljnije na svoju prvu misicnu masu, pa je to ispalo ovako nekako na 83-4kg;

nakon toga je uslijedila i prva dijeta;
na kojoj sam zapeo na nekih 77-78kg., gdje je u pomoc uletio Sale.

Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2015 at 23:10
...dijeta se zavrsila sa nekih 71-2kg. tj vratio sam se odprilike na kilazu koja je bila prije pocetka dizanja kg. (mase).

nakon toga usljedila je iduca masa koju sam zavrsio sa 87-88kg, umastio se ali i daleko probio sve prethodne mjere.

sve mase uglavnom su trajale 6-8mjeseci, a dijete po 4-6mj. i to sam u pravilu prakticirao svake godine.
Nakon ove ipak nesto kvalitetnije mase nego prethodne, uslijedila je sljedeca dijeta,
koju sam zavrsio sa cca 74-5kg.
i postigao zivotnu formu =)

Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2015 at 09:37
Impresivno:) svaka cast
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2015 at 09:39
Tema je preseljena u podforum - Video & Slike.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2015 at 11:02
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Tema je preseljena u podforum - Video & Slike.
ako je razlog preseljenja teme "transformacije klijenata", editirat cu naslov i u podforum "transformaj se" stavljat iskljucivo svoje slike, jer smatram da mi je mjesto gdje i ostalih forumasima koji su sa nama podjelili svoju pricu...

never-give-up
hvala Smile

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2015 at 19:48
svaka čast
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2015 at 15:21
hvala Scarpetta

...8mjeseci nakon zavrsetka dijete radila se masa na veoma mnogo hrane, prehrana je bila poprilicno cista uz (4500kcal u vrhuncu) nerijetko sam jeo nocu i povracao sam sebi u usta od kolicine hrane. xD
Trenirao sam i bio jak ko konj, te je vaga u vecernjim satima pokazala 97kg.

S obzirom da sam se na ovoj masi veoma umastio, uslijedilo je 4mjeseca veoma paklene dijete koju sam jako tesko istrpio, skinuo sam preko 20cm struka i gotovo 20kg.
U konacnici nisam izvukao formu iz prethodne godine, ali sam ostao mnogo mesnatiji.

Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2015 at 22:02
pa da nastavim...
iduca dijeta zavrsena je na nekih 78kg. 

rezime 100tinjak dana:

Prehrana i trening poprilicno su se mijenjali sa godinama. Bilo je tu puno pokusaja i pogresaka, te ucenja na vlastitim greskama (te su najbolje zar ne?).
Zadnjih godina treniram na posve svoj nacin slusajuc svoje tijelo i ne drzeci se nikakvog plana...
Tijelo nije stvoreno (mozda nekome i je), da raste posve u balansu i simetricno... 
Zato sam se posvetio misicnim partijama koje ne zele da rastu, te namjerno zapostavljao partije koje rastu jace. Iz godine u godinu uvijek mi je cilj bio isti (ispraviti nedostatke i dovesti u balans misice koji zaostaju), to je posao koji nikada ne zavrsava ;).
Uvijek sam tezio i tezit cu maksimalnoj simetriji i izgledu priblizno onome iz golden ere bodibildera =). 
U tom smjeru idem, i gradim svoje tijelo. Za mene je bodibilding prije svega ljepota tijela i estetika(balans-bez partija koje zaostaju).
Prvotne slike jasno pokazuju o kakvoj losoj genetici i pocetnom stadiju se radi!
Ma kakva god da vam je genetika nikada ne posustajte od onoga sto ste si zacrtali. :)
Prilagodenim treningom za "sebe" i dobro popracenom prehranom mozemo pravit jako dobar posao... 
Da bi do toga dosli potrebno je strpljenje, put i citav proces, proces odricanja i posvecenosti,  ljubav i volja prema onome sto radite!

U narednim postovima postavljat cu neke od ljudi koje sam uz svoje principe i njihovu volju promjenio na pozitivan nacin, nadam se da ce vam se svidit!
Do citanja... :)
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2015 at 00:12
Pa da krenem i sa ostalim velikim radnicima, na koje sam sve redom izuzetno ponosan... :)

1. Blitz dijeta i spiglanje forme u trajanju od 2mj. prije ljeta... Tip vjezbaca, rekreativac ->

2. Godine nekvalitetne hrane i premalo kretanja dovele su covjeka do fizickih smetnji, veoma ogranicenih mogucnosti kretanja, pa tako i opcenitog nezadovoljstva svojim zivotom i svega oko sebe. 
Transformacija je odradena u trajanju od 5mjeseci, bez ciljanog kardio treninga i bez teretane. 
Bavi se muai thaiem 4x tj. i kao takav bio mu je jedina tjedna aktivnost uslijed trajanja dijete...
Mislim da ne moram spominjat na koju razinu i novu dimenziju mu je skocio trening, kao i kvaliteta zivota jer se napokon moze popet uz stepenice, a da to nije u superserijama, da napokon moze potrcat, a da to nije od dnevnog boravka do wca, itd itd.
Slika u prilog ->
28kg manje.

3. Sljedeci momak spartanski i jako mladi radnik koji ne jauce. 
Bf u konacnici dijete gotovo takmicarski, nakon slika sa dijete, pomno je odraden reverse diet i lean masa u trajanju od dvije godine, gdje smo se vratili na istu kilazu sa pocetka suradnje, ali uz mnogo mnogo nizi bf. i vecu misicnu masu. 
Slike u prilog ->
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2015 at 13:46
pa da krenem dalje upotpunjavat niz... vjerujem da ce se neki od vas pronaci u slicnosti gradje, sto prije sto poslije transformacija. =)

4. Klijent koji je godinama lutao i tapkao u mjestu. Isao korak naprijed pa korak nazad, sa prekidima i tako u krug.
Odradili smo ekspresno ljepljene mase bez previse obaziranja na bf. primarno je bilo nabaciti sto je vise moguce! 
Porast snage u jako kratkom vremenu meni osobno je bio nevjerojatan. Od pocetnog cucnja 70ak kg. do 150kg na 6-7repsa samo sa pojasom je nevjeroj. isto tako i DL. nakon 6tj. treninga 150kg 6-7repsa. 
Slike i detalji u prilogu ->

Nakon cega je uslijedila dijeta, i tu su promjene u samo 9mj. te susretanje na istoj kilazi kao godinu prije.

5. Jos jedan pocetnik i rekreativac koji je imao veoma nezahvalnu pocetnu tocku, poprilicno sala, a mesa jedino eventualno doma u frizideru...=) Blitz dijeta i spiglanje forme za ljeto u trajanju od samo mj. dana. razlika u struku ocigledna, pad kilaze sa 73 na 68kg.
Slike u prilogu ->

To be continued... :) 

Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2015 at 18:28
6. Jos jedan transformer u spiglanju forme pred ljeto, promjena kilaze nadolje 4kg. kako je rijec o covjeku koji je imao nikakvu prehranu i nije trenirao govorimo i o porastu muskulature uslijed gubljenja bf. (da ne bi bilo zabune lijeva slika slikana je pred ljeto godinu prije, desna pred drugo ljeto) ali se tijelo nista znacajno nije promjenilo s obzirom da je krenuo sa treningom nekih pola godine prije ljeta.
Slika u prilogu ->

7. Zanimljivi klijent na daljinu sa veoma interesantnom pocetnom podlogom...
Cijeli zivot aktivni sportas, posljednih par godina profesionalni igrac americkog nogometa koji je usljed ozljede bio prisiljen prestati sa istim.
U gym je prije 7godina presao radi brze rehabilitacije i s vremenom se potpuno zarazio.
Kilazu koju je posjedovao cijelo vrijeme bila je 105kg na 178cm. 
Pocetna 105, zavrsna 82kg ->

Neke od transform. stare su par godina, pa mi je nezgodno pisat redoslijed i dogadanja. 
Ugl. ovo gore je rezultat nakon 5mjeseci zajednicke suradnje... 
Suradnju od tada, u kontinuitetu nastavljamo i dan danas. :)

Nego da nastavim, 
nakon gornjih slika uslijedio je lean bulk i postepeni povrataka na kilazu s prosle mase...
Rezultat ->

te nakon odrzavanja laksi cutting...
->

nadalje se nasa suradnja nastavila u ovom smjeru... 
koji je bila finalni cilj i ambicija od samog pocetka, juniorsko natjecanje u bodybuildingu =)
->

Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2015 at 18:52
Rezime trogodisnjeg projekta i novog iskustva, sto meni sto Juniorcu =). 
Rezultat je u konacnici i jedna zlatna medalja oko vrata.

I jedna meni jako draga na kojoj se posebno vidi koliki posao smo napravili u cijelom procesu...
Jedna od prvih slika koje mi je poslao i rekao svoje snove, i druga... netom prije ispunjenja istih (par dana prije takm.) =)

Dalje nesto malo prihvatljivije za "sire" mase =).
8. Lijeva slika ljeto 2012., desne slike proljece 2013. 

Jos jedna od stare garde. 
9. Before_after u 4tjedna, 3kg manje i "pokoji cm dolje".

10. Progress u 70dana, kalorijski unos odrzavanja. 
Rijec je o pocetniku u teretani. Before_after 2kg vise desno... 
Dakle misicni prirast, uz gubitak masnog tkiva moguc je u ovakim slucajevima =)

11. Progress na lean masi... 
Nakon ovoga imali smo odrzavanje pa dijetu. 
A ovo je tekst koji sam nakraju ove mase postavio uz sliku na jednom forumu ->
"Daljnji plan je odrzavanje postignutoga i u drugom mj. lagani deficit. Decko ima viziju maksimalne oderanosti za iduce ljeto, a ja je jednakom voljom objerucje podrzavam =). Pa mislim da bi moglo biti zanimljivo..."

Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2015 at 13:35
Pa idemo dalje, iako ste mi se svi nesto usutili, vjerujem da ce se netko pronac u before ili after izgledima konstitucijski =)...

12. Decko s kojim sam suradnju zapoceo krajem desetog mjeseca 2013.god., aktivni vjezbac godinama, lijevi izgled odrzavao je godinama, trenirao je lijepo ali se nije hranio ni blizu tome, odlucuje se na promjenu i tako zapocinjemo sa poslom... slijedi prekid sa treningom i povratak na stare navike (da pogodite) u periodu oko blagdana u 12.mj. i iza nove godine. Ponovno startamo na pocetku drugog mjeseca i ovo je rezultat u petom mjesecu. ->
Mislim da nije potrebno posebno spominjat koliki trud je ovdje ulozen. Izuzetno sam ponosan na momka koji stoji iza ovih slika, od "krmka" do estetika i potpuno drukcijeg razmisljanja u svemu sto radi. Napravili smo odlican posao, ja kao pratioc i motivator na putu do cilja, a on kao ogromni radnik koji je sve istrpio i radio kako mu se kaze. 18kg manje, i 20cm manje u struku! 
Primjetite i ispravak lose posture, te uzasnog drzanja, u rekordno brzom vrem. =)

13. 4mjeseca, 12kilograma manje, 12cm manje u struku.
Iz totalno ne aktivne osobe, u pravog sportaša. ->

14. Ekspresno podizanje misicne mase, nakon finog zapustanja... 
Dio misicne memorije ipak je odradio svoje ovdje jer je rijec o starom vjezbacu =).
Vremenski period 5mjeseci. ->
Pozdrav svima ekipa,
do slusanja 
CeLe =)



Edited by CeLe111 - 26 Listopad 2015 at 13:35
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2015 at 11:27
da nastavimo niz u jednakom tonu... 

Radilo se i sa ljepsim spolom... :)

15. 40dana, 5kg manje, -10cm struka...
Rijec je o mladojj majci sa pocetkom suradnje nekoliko mjeseci nakon poroda.
->

16. Druga klijenica i klasicno utezanje u par mjeseci suradnje.
->

17. Tromjesecni makeover. 
Na lijevoj i na desnoj slici zadrzana je potpuno ista kilaza, ali smo unaprijedili kompletno tijelo. 
Razlika u struku je 6cm.
Jos jedan dokaz da tjelesna kilaza nije mjerilo dobrog izgleda. 
->

18. 4mjeseca, 9kilograma, 20centimetara struka. Malo kompleksnija transformacija =).
->

19. I za kraj moja ljepsa polovica, koja me prati u stopu =)
->

Dame,
dobrodosle ste =)

Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2015 at 16:36
Oila ekipo, eto me sa jos odlicnih radnika :D

20. 21god., 3mjeseca, -16cm struka, -16kg. =)

21. Proces gubljenja 16kg masa - defka. 
I pripreme za prvo takmicenje u Mens physque kategoriji pod mojim budnim okom.
Dakle razlika je 16kg, a vremenski period je nekih 5-6mjeseci, jer se islo bez zurbe i na vrijeme. =)

Transformacija FATtoFIT, i u konacnici srebrna medalja medalja oko vrata...

22. Promjena nakon tocno 10tjedana suradnje.
Ono sto bih ovdje volio napomenuti jest da je rijec o poslovnom covjeku koji iza sebe ozbiljan posao_karijeru i obitelj (zena, djeca). 
Cisto za sve one koji traze izgovore gdje im mjesta ne treba biti. =) Staza u teretani je imao, ali sami pristup nije bio adekvatan.
Promjenu koju smo napravili u ovom kratkom periodu, dovela ga je do forme zivota i progressa veceg nego sve godine samostalnog lutanja. :)

Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2015 at 15:05
Da nije samo da klijenti napreduju! =)


Nekakav rezime mojih zadnjih 7god. treninga.
Prve slike nakon god. dana treniranja, druge dvije, stanje 2014.
Malo motivacije za sve one sa "losom genetikom". :)
Pocetno stanje prije ulaska u gym 60kg., desno 80kg.
Visina ista 179cm

Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.