New Posts New Posts RSS Feed - "tajno" mršavljenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

"tajno" mršavljenje

 Post Reply Post Reply
Author
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: "tajno" mršavljenje
    Posted: 13 Travanj 2015 at 18:38
Možda najjednostavnije rješenje su you tube programi koji već imaju složene 30minutne treninge, zasad mi na pamet pada fitness blender. na njihovoj stranici se mogu pretražiti videi po duljini trajanja

uz ustrajno vježbanje, rezultati će svakako doći
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
azra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote azra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2015 at 17:51
Znači, imam mlađu sestru i vidjela me par puta kako iz dosade vježbam. Nju se dojmilo koje sve gluposti ja izvodim, pa je rekla da bi i ona htjela smršavjeti i moći raditi stojeve na tristo načina. Sestra stvarno ima želju da ostvari svoj cilj, ali postoji kvaka.
Naši su roditelji malo čudne biljke i stalno nas demotiviraju i kad god bi mene vidjeli da vježbam odmah bi bilo "a šta ćeš ti" i te gluposti koje bi me jednostavno deprimirale. Umeđuvremenu sam se ja odselila pa sam mogla na miru vježbat.
Deja ima 14 godina, visoka je oko 172, ali ima skoro 80kg. Naši roditelji idu svaku večer šetati po 30min do 1h pa ona ima tad vremena za vježbat. Treba POD HITNO smršavjet tj. kilaža joj treba ić' dolje. Može li ittko složit/predložit nekakav program od 30-ak minuta da se rezultati nakon nekog vremena počnu vidjeti?
Hvala :D


Edited by azra - 13 Travanj 2015 at 17:52
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.