New Posts New Posts RSS Feed - ON 100% gold whey
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ON 100% gold whey

 Post Reply Post Reply
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ON 100% gold whey
    Posted: 11 Travanj 2015 at 17:55
Naručujem u web shopu ON 100% gold standard whey 2.27 kg uvijek okus vanilije (Vanilla ice cream) sada sam opet naručila sve isto i dobila kantu isto kao gore navedeno ali okus je French vanilla creme.
Mislila sam da sam nešto pogrešno kliknula u padajućem popisu, ali vidim da mogu odabrati samo vanilija pod okusima pa me zanima zašto je sada drugi okus?
Inače u buduće bih voljela Vanilla ice cream je li to moguće i dalje?
Naime imala sam neke alergijske reakcije na druge okuse (čokolada) pa ne želim mijenjati ono što mi odgovara.
Hvala na odgovoru unaprijed
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2015 at 19:41
Može li odgovor na pitanje?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2015 at 22:10
Scarpetta, saljemo obicno okus kojeg dobijemo od uvoznika.

Javi se na moj e-mail [email protected] i zamijeniti cemo okus u vanilla ice cream.

Edited by Zoki - 14 Travanj 2015 at 22:10
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2015 at 15:25
Tek kad sam skinula zaštitnu foliju sam skužila da je miris i boja različit pa sam išla čitat što piše tako da neću mijenjati sad je gotovo.

Ali bi bilo o.k. da se to promijeni u web shopu i da se može izabrati okus koji ti odgovara jer ima više čokolada, više vanilija, više voćnih okusa.... jer se u svim drugim shopovima može izabrati točno ono što želiš.

Već sam gore napisala da sam imala problema s drugim okusima (od istog proizvođača) tako da te umjetne arome mogu izazvati alergijske reakcije i mislim da bi kupac trebao moći izabrati proizvod.

Nadam se da me nećete pogrešno shvatiti, jer mi nije namjera biti zločesta nego samo da popravite nešto što smatram da ne valja. Do sada sam više puta kupovala u vašem websopu različite proizvode i bila jako zadovoljna.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2015 at 13:24
Scarpetta, dapače prijedlozi i kritike su uvijek dobrodošle da možemo dodatno poboljšati uslugu i proizvode.

Evo, odmah ćemo uvrstiti okus francuska vanilija i vanilija-sladoled kako bi ubuduće mogla ti i ostali kupci odabrati točno određeni okus vanilije.

Uvijek smo otvoreni za prijedloge. Nismo ništa pogrešno shvatili. Smile

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2015 at 20:22
super
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.