New Posts New Posts RSS Feed - Un dijeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Un dijeta

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2009 at 14:23
Originally posted by evica evica wrote:


[ ja znam dvije cure (sestre su),al kaj je najbolje pazi kakva im je prehrana -(naravno tjelovježba 0 bodova):š sestra -dorucak: pecivo,rucak: -mamin rucak, vecera: nescaffe ili caj2 sestra:- dorucak: Lggš50g+žitarice i (mamin) rucak.i tako vec 2 godine stalno isto...bez promjene jelovnika...nije ni cudo kaj im se kile ne vracaju...



Freaky

Nemreš bilivit.To su primjeri iz stvarnog života Evice?
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2009 at 14:36
Originally posted by evica evica wrote:


Originally posted by Skviki Skviki wrote:

moj mali doprinos

i ja sam prije 2 god bila na toj dijeti..i skinula sam kile..ali sam ih bogme i sve vratila

moja prijateljica isto..još su joj se uduplale

<span style="font-weight: bold;">ne poznajem NIKOGA tko je bio na toj UN dijeti a da je ostao na kilaži koju je skinuo..baš nikoga...</span>koliko god pricali o promjeni metabolizma...moš mislit
ja znam dvije cure (sestre su),al kaj je najbolje pazi kakva im je prehrana -(naravno tjelovježba 0 bodova):š sestra -dorucak: pecivo,rucak: -mamin rucak, vecera: nescaffe ili caj2 sestra:- dorucak: Lggš50g+žitarice i (mamin) rucak.i tako vec 2 godine stalno isto...bez promjene jelovnika...nije ni cudo kaj im se kile ne vracaju...


fala lijepa..na tome živit do kraja života...no thx
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2009 at 22:54
 Super cure što ste uskocile s ovakvim primjerima, a kolko ih još ima....
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2009 at 14:26
Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by evica evica wrote:


[ ja znam dvije cure (sestre su),al kaj je najbolje pazi kakva im je prehrana -(naravno tjelovježba 0 bodova):š sestra -dorucak: pecivo,rucak: -mamin rucak, vecera: nescaffe ili caj2 sestra:- dorucak: Lggš50g+žitarice i (mamin) rucak.i tako vec 2 godine stalno isto...bez promjene jelovnika...nije ni cudo kaj im se kile ne vracaju...



Freaky

Nemreš bilivit.To su primjeri iz stvarnog života Evice?

da da..to su mi frendica i sestra (š8 i 2šgod) KARLOVcANKE,Kate
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2009 at 14:48
Ja sam prije jedno 5-6godina skinula š3kg sa UN-kom al nebi ju ponovila nikad više, da sam bila pametnija vježbala bi i normalno jela kao i sada..

Nisam ni grama vratila,tj.još sam i smšavila 5kg a jedem sad 5xviše nego onda (pogledajte moje jelovnike)i brljavim isto ponekad i to turbo brljavim ,ALI sada vježbam ...to je najbolje rješenje jesti sve +vježba i sve pet
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2009 at 17:00
Originally posted by evica evica wrote:


[QUOTE=Kate] da da..to su mi frendica i sestra (š8 i 2šgod) KARLOVcANKE,Kate



Ma daj!

Kaj si onda i ti...KARLOVcANKA?
Maybe I know you
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 16:16
jako blizu...maybe I know you to
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 16:25
Originally posted by evica evica wrote:

jako blizu...maybe I know you to



...PITANJE JE SAD
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 16:46
Prije dvije pune godine sam skinula š4kg na toj dijeti... I još 9 dodatnih kilograma. Još uvijek se nisu vratile... Tako da cekam taj jo - jo efekt . Ali definitivno se slažem da ta ili bilo koja druga dijeta nije zdrava... Meni je ta dijeta uzela više živaca nego kilograma... Tako da... Tko god želi bit spreman za ludaru - neka ode na ovu dijetu .
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 19:46
Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:

Prije dvije pune godine sam skinula š4kg na toj dijeti... I još 9 dodatnih kilograma. Još uvijek se nisu vratile... Tako da cekam taj jo - jo efekt . Ali definitivno se slažem da ta ili bilo koja druga dijeta nije zdrava... Meni je ta dijeta uzela više živaca nego kilograma... Tako da... Tko god želi bit spreman za ludaru - neka ode na ovu dijetu .


+ što ti totalno našteti organizmu cjelom
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2009 at 07:46
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:

Prije dvije pune godine sam skinula š4kg na toj dijeti... I još 9 dodatnih kilograma. Još uvijek se nisu vratile... Tako da cekam taj jo - jo efekt . Ali definitivno se slažem da ta ili bilo koja druga dijeta nije zdrava... Meni je ta dijeta uzela više živaca nego kilograma... Tako da... Tko god želi bit spreman za ludaru - neka ode na ovu dijetu .


+ što ti totalno našteti organizmu cjelom


Pa sad... Ne znam baš da li mi je ta dijeta naštetila. Baš naprotiv - otkad sam skinula toliko puno kila nisam imala cak ni upalu grla (a upalu grla sam imala svake godine i to po par puta), a o temperaturi necu ni govoriti. Ne znam da li je to povezano ili ne. Isto tako - krvna slika mi je odlicna, tako da ne znam koliko mi je organizam oštecen što se te dijete tice, ali psihicki mi je jako naštetila. No, teretana mi pomaže da se riješim tih psihickih problema
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2009 at 11:21
Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:

  tako da ne znam koliko mi je organizam oštecen što se te dijete tice, ali psihicki mi je jako naštetila. 

Eto vidiš, eto mene na sokic, žuti!


Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2009 at 00:58
Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:

Prije dvije pune godine sam skinula š4kg na toj dijeti... I još 9 dodatnih kilograma. Još uvijek se nisu vratile... Tako da cekam taj jo - jo efekt . Ali definitivno se slažem da ta ili bilo koja druga dijeta nije zdrava... Meni je ta dijeta uzela više živaca nego kilograma... Tako da... Tko god želi bit spreman za ludaru - neka ode na ovu dijetu .


+ što ti totalno našteti organizmu cjelom


Pa sad... Ne znam baš da li mi je ta dijeta naštetila. Baš naprotiv - otkad sam skinula toliko puno kila nisam imala cak ni upalu grla (a upalu grla sam imala svake godine i to po par puta), a o temperaturi necu ni govoriti. Ne znam da li je to povezano ili ne. Isto tako - krvna slika mi je odlicna, tako da ne znam koliko mi je organizam oštecen što se te dijete tice, ali psihicki mi je jako naštetila. No, teretana mi pomaže da se riješim tih psihickih problema


Ja znam ljude koji su padali u nesvijest dok su bili na toj dijeti.. a ni ništa ne govori njoj u korist.. izgleda da imaš srece jer si geneticarka 
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2009 at 09:26
Uf... Nikad u životu nisam pala u nesvijest.
Bez obzira na to koliko dana nisam jela. Tako da imam ogromne srece što se toga tice .
A na ovoj sam se dijeti ionako hranila najzdravije što sam se ikada hranila, tako da... Sve vam je jasno
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.