New Posts New Posts RSS Feed - D: Insanity – trening visokog intenziteta za iskusne vježbace
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Insanity – trening visokog intenziteta za iskusne vježbace

 Post Reply Post Reply
Author
Josip5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Josip5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Insanity – trening visokog intenziteta za iskusne vježbace
    Posted: 17 Veljaca 2015 at 17:34
Svi komentari na temu: Insanity – trening visokog intenziteta za iskusne vježbace

dajte na isti nacin vjezbe za dobivanje mase
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2015 at 08:45
Josip5, ovdje možeš vidjeti: Pregled najpoznatijih DVD-a za vježbanje

Na samom vrhu ti je P90X pa probaj s njim!
Back to Top
ivaa01 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivaa01 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2017 at 12:09
Pozz kako bi ja mogla naci te videe za vjezbanje'
Back to Top
ivaa01 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivaa01 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2017 at 12:16
Evo ovako ja sam dobila puno kilograma i vidjela sam ovu stranicu tj Insanity i jako me odusevilo i sad bih htjela sa tim zapocet ali ne znam di mogu naci te videe jel mi mozete pomoc
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2017 at 19:23
Preko torrenta možeš bilo koji program skinuti.
Insanity je stvarno insanity! Nemoj se previše forsirati ako nisi u dobroj formi i ako nemaš već dužeg iskustva.
Back to Top
latisimus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote latisimus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2017 at 19:04
Insanity nije trening kojeg mozes raditi sam.treba ti netko tko ce te voditi citavo vrijeme,tjerati te da das sve od sebe,motivirati i ne dozvoliti da odmaras.poanta je svo vrijeme drzati maksimum i ne odmarati dok za to ne dodje vrijeme.zato ako radis sam nema sanse da das sve od sebe.
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2017 at 10:54
@latisimus Prijatelju moj da ja tebi nešto kažem.Ne treba ti nitko da bi ti radio insanity trening.Samo je stvar koliko ti to jako želiš i koliko ćeš sebe dati u to što radiš.Ja uvijek treniram sam,probijam svoje granice,izađem svaki trening iz zone komfora.Meni ne treba nitko da mi kaže na treningu"Ajde Nikša probaj staviti još 20kg možeš ti to" jer jednostavno kad radis nesto sa srcem,voljom,i ljubavlju i kad cijeloga sebe uložiš u to nitko ti netreba,vjeruj mi. =)
Back to Top
latisimus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote latisimus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2017 at 05:53
NiksaV slazem se ja s time.volja,zelja i ljubav su bitne.ali ako nisi jos,probaj odraditi uz necije vodstvo i vjeruj da ces ga jos bolje odraditi.ne kazem samo iz svog iskustva nego i ostalih koji treniraju samnom ;)
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2017 at 09:17
Latisimus, prije nuđenja vodstva treninga najprije treba biti iskren i reci da Insanity nikako nije trening za djevojku koja se javila.Za nekoga tko je nabio puno kilograma, dakle nekoga neaktivnoga, bez ikakve kondicije,radne navike i tko zna cega jos Insanity je sulud kao početak. Tim više kada bi i radila na maximumu i bez odmora jer to definitivno nije primjereno nekome tko pocinje , vec postaje potencijalno vrlo opasno.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.