New Posts New Posts RSS Feed - Focus T25
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Focus T25

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Kaaatarina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kaaatarina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2014 at 22:54
ja sam trenutno na 3. tjednu alpha faze i noge su mi se malo utegnule. ja takoder nisam toliko opterecena, visoka sam 173 cm i imam 64 kg. tako da se prakticki zelim utegnuti i dovesti struk jos malo u red
meni focus t25 pase jer ga bez problema mogu uskladiti s obavezama, a isto tako trening je 25 minuta sto znaci da se mogu motivirati da napravim cijeli trening, odnosno ono (izdrzi, to je samo 25 min :D ), sto mi u insanityu definitivno nije bio slucaj te sam tamo pola treninga provela lezeci na podu i placuci, pogotovo kad su sklekovi bili u pitanju hahaha. tako da u svakom slucaju mislim da ce mi ft25 donijeti bolje rezultate, vremenski se to ne mora gledati, bitna je forma i da se trening dovede do kraja :D
eurogirl, da, prehrana je kljuc svega po meni. tjelovjezbom ubrzas proces mrsavljenja i ucvrscujes tijelo, ali ako prakticiras samo tjelovjezbu, bez prehrane, imat ces rezultate svakako, ali ce biti mali i dolazit ce sporo ;) 
Back to Top
Eurogirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Eurogirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2014 at 11:28
Thanks, djevojke!
Baš me zanimaju konačni rezultati nakon beta i gama faze.
Vjerojatno mi je prehrana neuravnotežena i to je najveća kočnica za neuspjeh. We'll keep in touch. ;)
Back to Top
Lora_1989 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lora_1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2014 at 18:09
sad sam isla pogledat malo po netu, negdje pise 200-250-300 kcal... insanity je ako se ne varam 700 "navodno". al ne gledam ja sad na to, naravno,cim osoba ima vise kila,vise gubi. ja na svojih 170 cm i 60 kg nisam previse opterecena potrosnjom tokom t25, jer mi je bitno da sam u pokretu i da je kondicija ok.. nekad uz to znam pjesacit 10 km ( 2-3x mjesecno)ili vijacu preskakat dok je malo toplije vani(2-3x tjedno). ali focus mi je definitvno po mojem gustu, i cim zavrsim, krecem opet. mozda uzmem 1-2 tjedna pauze.
Back to Top
Lora_1989 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lora_1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2014 at 17:50
vodu pijem kad sam zedna, popijem par gutljaja cca. 10 sekundi, i nastavljam dalje. vjezbam vec skoro 2 mj. i super mi je. ne znam di si procitala da ima malu kalorijsku potrosnju, ali ja sam procitala je priblizna potrosnja kao pri vjezbanju insanitya. vjerujem da ima vise istine u ovom mojem, ja sam nakon tih 25 min. mokra ko nakon 45 min. insanitya. i kaj se tice promjena na tijelu, bolje mi odgovara od insanitya ( nisam dobila ruzne misice na nogama).
Back to Top
Dadalina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dadalina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2014 at 11:54
bokic :)
trenutno sam u prvom tjednu beta faze..u alpha fazi sam izgubila 5 cm u struku i isto toliko u bokovima(to mi je dvoje bitnije pa pamtim napredak,ne važem se jer su mi bitniji centimetri).ugl,ja sam zadovoljna focusom :)
Back to Top
Eurogirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Eurogirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2014 at 10:55

Pozdrav svim forumašima i sve najbolje u predstojecoj godini!

Nakon iscrpnog citanja raznoraznih tema na forumu, vidjeh da skoro nitko nije naveo jednu od popularnih disciplina današnjice, Focus T25. Najnoviji hit dragog nam Shaun T-a zavladao je tržištem i obecava ekstra rezultate u samo 25 minuta vježbanja dnevno.
Znatiželja mi nije dala mira. Nabavila sam program i pocela ga raditi. Program se sastoji od tri faze rasporedjene po mjesecima, pa se tako prvi mjesec radi alfa faza, drugi beta, a treci gama.
Alfa faza me je, blago receno, razocarala, buduci da su treninzi (u usporedbi s njegovim Insanity i Asylum treningom), barem na meni, dali ikakvog vidljivog efekta. Trenutno sam u beta fazi, odnosno u drugom mjesecu, koji je truncicu zahtjevniji od prvog mjeseca, medjutim, tijelo se za samo tjedan dana navikne na taj intenzitet i kao da odbija suradjivati i napredovati. Mnogi ljudi hvale ovaj program tvrdeci da je idealan za one zaposlene s malo slobodnog vremena, a drugi su pak mišljenja da naše tijelo u bilo kojem obliku i vrsti vježbanja daje svoj maksimum upravo u periodu od 25 minuta koliko je Shaun T postavio za T25. Nadalje, guglajuci po netu, uocila sam izuzetno nisku kalorijsku potrošnju po treningu. Osim toga, nije mi jasno, buduci da se trening radi bez pauze, kada uzeti 'water break'  koji nam je svima prijeko potreban?
Dragi forumaši, što vi mislite o ovome svemu? Mislite li da treba uraditi dva takva treninga dnevno da bi bilo rezultata? Koja prehrana je najprikladnija uz ovaj program?
Svako vaše mišljenje i iskustvo je dobrodošlo.
Unaprijed vam hvala! :)


Edited by Eurogirl - 03 Sijecanj 2014 at 10:55
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.