New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013.-HUREMICA
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013.-HUREMICA

 Post Reply Post Reply Page  <1234 9>
Author
jagodica bobica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jagodica bobica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 17:49
Cestitam, prvi korak i jeste odluciti se na promjenu :) Ovo s treningom ti nekako nema smisla, bolje ti je raditi svaki dan drugi dio tijela, naravno s pauzama svakih par dana. Ja npr idem ponedjeljak, utorak, srijeda, cetvrtak odmaram, pa petak i subota idem, a nedjelju odmaram. Tijelu ti treba vremena da se regenerira, tj. misicima, ovako se previse forsiras. Jedan dan uzmes noge, sljedeci put radi prsa i bicepse, pa ramena i tricepse, pa ledja...uglavnom radi razlicite dijelove tijela. Sto se tice prehrane, ti mozes jesti i poslije 20h, to ti je cak i pozeljno da ti tijelo ne bi predugo bilo gladno jer ce ti "jesti" misice prvo.
Kod mene ti obroci izgledaju ovako uglavnom:
(ustajem oko 7:30-8:00)
D: 45g zitarica s 1dcl mlijeka ili omlet (2 jaja) i zelena salata i 23g kruha (jedem samo onaj sto se uzme na dije**ticarskom odjelu, ruzan ali zasiti)
oko 10-11h idem u teretanu, otprilike 2h, prvo rad s utezima pa cardio 40 min, uglavnom biciklo
U: 2-3 vocke pa za sat vremena jedem rucak
R: piletina ili riba s povrcem, integralnom rizom ili tjesteninom (80g), kuhani krompir i sl. i ponekad 23g kruha
V: mladi sir 150g sa pola deca jogurta, ubacim malo Kotanyi zacine (daju odlican okus, talijanska mjesavina), nekoliko komada Cekin dimljenih prsa i 23g kruha
U: prije spavanja na jedno pola sata 30g badema
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 18:12


Humerica sretno, i "iscijedi" ziku vec kad se nudi Big smile

[/QUOTE]


ako se zika nudi drage volje ju uzimam...tj ona mene Smile
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 18:19
jagodica bobica..hvala na savjetima..primjenit cu svakako sto raznolikije vjezbanje...a sto se tice papanja iza 20 h..ja jedem kada sam gladna...ako nisam gladna ne uzmem nista...samo sto si za klopu iza 20 h uvijek odaberem bjelanjke ili posni s zacinima...tjesteninu i krompir kuhani pojedem za rucak ali 1x u 10-ak dana jer sam  primjetila kada ih jedem da se jako napuhnem...i ne osjecam se bas dobro...
bas nisam ljubitelj orasastih plodova ali uzet cu si nesto...sta cu Smile 
kakve su brusnice ili groždjice? toga bih mogla pojesti na kile



Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 18:21
Originally posted by Huremica Huremica wrote:



Humerica sretno, i "iscijedi" ziku vec kad se nudi Big smile



ako se zika nudi drage volje ju uzimam...tj ona mene Smile

[/QUOTE]


Ima ona vec curu koju trenira, ali lijepo ti je rekla da napišeš što jedeš i kako treniraš...pa ce ti napisati svoje mišljenje o tome Smile

Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 18:23
Originally posted by Huremica Huremica wrote:

jagodica bobica..hvala na savjetima..primjenit cu svakako sto raznolikije vjezbanje...a sto se tice papanja iza 20 h..ja jedem kada sam gladna...ako nisam gladna ne uzmem nista...samo sto si za klopu iza 20 h uvijek odaberem bjelanjke ili posni s zacinima...tjesteninu i krompir kuhani pojedem za rucak ali 1x u 10-ak dana jer sam  primjetila kada ih jedem da se jako napuhnem...i ne osjecam se bas dobro...
bas nisam ljubitelj orasastih plodova ali uzet cu si nesto...sta cu Smile 
kakve su brusnice ili groždjice? toga bih mogla pojesti na kile



nemoj tjesteninu cesto 1x tjedno dovoljno!

Glavno jelo nega bude bijelo meo ili riba s malo integ.riže ili krumpira s puno povrca ili salate.


Brusnice i groždjice imaju dosta šecera...nemoj to...orašasti poodovi imaju zdravih masti u sebi...a i nešto proteina.. zato su dobre....

Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 19:33
a kikiriki maslac-bio bio.iz dm-a ? mislim da je 19 kn ali neznam koja marka?  smijem namazati na zdravi kruh? 
a sto se tice vjezbanja mislis da je ok ili? nadam se da ce mi prehranom i cardio treningom otici i to salo s trbuha...uzasno me zivcira Angry
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 20:30
Originally posted by zika zika wrote:

Huremica, tebe može dovest u formu života bez frke u 3 mjeseca i moš hodat do zime samo u badicu

Kakav ti je trenutno trening i prehrana, napiši nam malo.


Ziku za trenericu!! Hajde Zika, daj malo one magije! Wink
Back to Top
jagodica bobica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jagodica bobica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 21:08
Ovisi kakav ti je kikiriki maslac, pazi na tablicu vrijednosti...ako ne volis bademe nije valjda da ne volis i npr indijski orascic (jaoo, toga se uvijek moram kloniti jer bih ga mogla jesti do besvijesti, hihihi). Nadji sebi sta ti odgovara, uglavnom da ne jedes UH navecer, znaci gledaj da ima ili zdravih masti ili proteina, kombiniraj si. I ja sam nedavno pocela s treninzima, nisam bas sve ni izucila, samo sto imam svog trenera pa mi je on objasnio kako i sta, tako da samo prenosim njegove savjete. 
Back to Top
jagodica bobica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jagodica bobica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 21:11
Btw, ja sam sebi odredila kalorijski deficit jer mi je potrebno mrsanje, a sto se tice tog obroka poslije treninga gledam da mi tjestenina i riza ne predju 80g (najbolja investicija ti je digitalna vaga), krumpir jedem izmedju 180-200g jer on ima samo 85kcal.Piletina mi bude oko 100g, volim lignje puno i njih jedem oko 200g, riba najbolja citava u alu foliji, malo maslinovog ulja, bijelog luka, par kapi limuna i dodas jos zacina koje volis i eto ti rucak vrijedan kralja Big smile a niskokalorican.
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 21:53
rizu sam u 50 dana jela mozda 2x...morat cu do plodina po integralnu onda,vidim da ju svi predlazu.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 22:07
Ma ne moraš ništa radit ti si taman :D
Guzu neceš izgubiti budeš li radila cucnjeve sa malo vecom težinom vec ce ti bit jaca i oblija.
Što se tice trbuha, trcanje da, a ima i ostalih vježbi koje ce potaknut trbuh jako dobro (jedan od njih je cucanj teži hehe)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 22:20
White_Insane hvala ti Smile  
Znaci trcanje, prehrana, trbusnjaci te jos koje vjezbe si napisao? sto se tice trbuha. moze nekakav link ili opis da shvatim na koje vjzebe mislis? jer trbuh mi je kao zelatina LOL u biti cijela sam takva hahahhaha....shvacam da cu samo vjezbanjem i prehranom izgubiti salo i dobiti misice i utegnuto tijelo....ali cini mi se da ce to potrajati  ....
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 22:40
Nisam ništa dalje napisao :) Al ne znam, skokovi u zrak (high knee tuck), kettlebell swings?, high knees trcanje na mjestu sa rotacijom trupa, burpees majka :D ma ima toga :D
Cijela si takva? Nebi ja rekao imam oci :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 00:11
morat cu googlat za ove vjezbe Smile

hvalaaa...Wink
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 00:14
ako radiš insanity onda sve ove vježbe osim sa kettlebellom (girjom) ima u programu :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 00:26
radim,radim...moram prouciti malo onda strucne nazive ! i nauciti! :-)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.