New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013. - Slavonka23
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013. - Slavonka23

 Post Reply Post Reply Page  <1 151617
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 16:33
Ti znaš od prije cijelu pricu... upoznao si me u mojoj najnajgoroj fazi Smile

I da, on je kriv što sam se prijavila na ovo Big smile i svjesno je poticao taj moj "inat", a ja sam zagrizla udicu hehe 

E,da...i samo da znate...gymka (jel moram opet staviti onaj pretty please face tvog gizma? LOL) i ostatak ekipe koji planira ostati ovdje...tek sada cu trebati pomoc Big smile (znam, znam...vec kolutate ocima Tongue ). Jer sada dolazi još jedno razdoblje koje je novo za mene... ali ajde, tješite se da je to zadnje "novo" razdoblje.. Big smile

Još jednom, PUNO hvala svima Heart
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 16:46
Cestitam!!!
Pomaka ima, možda su mali ali opet su tu. I ne zaboravi kolika si motivacija i uzor svima koji ovdje dodju, a od sad neka ti glavna okupacija bude zdrav život, koga briga za vagu ajde! Imaš svo potrebno znanje i zdravu težinu, to je najbitnije, a puno toga možeš napraviti s tim.
I sretno sa rješavanjem zdravstvenog stanja, nadam se da ce se to riješiti što prije!
Mene isto puca nekakav fejk PMS, hormoni valjda, placem, vrištim, smijem se, jede mi se, ne jede mi se i tako iz sata u sat!
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 16:47
Ma ja sam samo bacio šibicu na pripremljeno ognjište Smile
Inat je ponekad najbolje gorivo, meni je cesto bio!
Stay positive! Smile
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 16:50
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Ti znaš od prije cijelu pricu... upoznao si me u mojoj najnajgoroj fazi Smile

I da, on je kriv što sam se prijavila na ovo Big smile i svjesno je poticao taj moj "inat", a ja sam zagrizla udicu hehe 

E,da...i samo da znate...gymka (jel moram opet staviti onaj pretty please face tvog gizma? LOL) i ostatak ekipe koji planira ostati ovdje...tek sada cu trebati pomoc Big smile (znam, znam...vec kolutate ocima Tongue ). Jer sada dolazi još jedno razdoblje koje je novo za mene... ali ajde, tješite se da je to zadnje "novo" razdoblje.. Big smile

Još jednom, PUNO hvala svima Heart

Ma daj molim te.Kome ti mažeš oci?Pa ti si kuhana i pecena.100% se više ne vracaš na stari put
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 17:36
Originally posted by Irija Irija wrote:


Mene isto puca nekakav fejk PMS, hormoni valjda, placem, vrištim, smijem se, jede mi se, ne jede mi se i tako iz sata u sat!

hehe... Zašto mi je ovo poznato... prvo placem kao da su mi potonule sve ladje...nakon 10min smijem se ko luda.. pa sam onda gladna...pojedem zalogaj, pa više ne mogu niti zinuti... pa mi se onda pije coca cola, pa popijem dva gutlja zero cole i više ne mogu... pa bi onda nešto slatko, pa uzmem 1 red napolitanki..pa onda opet otvorim forum...pa placem...  LOLLOL

nije lako biti žensko...definitivno Confused LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 18:12
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

hehe... Zašto mi je ovo poznato... prvo placem kao da su mi potonule sve ladje...nakon 10min smijem se ko luda.. pa sam onda gladna...pojedem zalogaj, pa više ne mogu niti zinuti... pa mi se onda pije coca cola, pa popijem dva gutlja zero cole i više ne mogu... pa bi onda nešto slatko, pa uzmem 1 red napolitanki..pa onda opet otvorim forum...pa placem...  LOLLOL

nije lako biti žensko...definitivno Confused LOL


khm,  super,  ovo cu sad isprintat i dat svom decku da vidi da se to stvarno i drugima dešava - molim ostale cure da potvrde to isto da imam što više dokaza, jer ispadam zrela za ludaru nekad LOL

I što se tice tvog prvog posta na ovoj strani i pomoci - ja ne kolutam ocima tako da... Wink a s onom cute slikom si me kupila zauvijek, ne moraš ponavljat Big smile


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 18:39
ja nisam cura,ja sam baka,svejedno,potvrdjujem i potpisujem sve, gore, navedeno i trcim po maramice


Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 18:44
eto...sad kad smo se svi kolektivno isplakali... LOL LOL idemo prijeci na drugu fazu - smijeh LOL

Uspjele smo svoj pms prenijeti i na riosa LOLLOL


Edited by Slavonka23 - 18 Travanj 2013 at 18:50
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 18:45
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 18:54
Mene do pred malo pms nikad, ali nikad nij pucao... sad me puca u smislu da nakupim vodee ko balon, što mi se ovaj put ne smije desiti radi fotkanja sutra :) i eventualno sam nervoznijaa i osjetljivija.... Što se hrane tice, 3x ništa, onda 4-ti puut me pere da moram nešto junkasto.... ovaj put evo sa 2 kockice tamne cokse uz "sladoled" od posnog, šumskog i wheya....mljac..... naviše me nervira konstantno kašnjenje menge...i osjecaj da cu dobiti...a nikako.. e o vec nervira... Big smile ali mislim da nisam prekenjkavaa... moram pitati ljude oko sebe Smile


INace Slavoonka.... ništa se ne brini, samo seuhvati treninga, utega i klopice... i sve ce doci na svoje, napravila si ogromaaaaan uspje, nikad nemoj zaboraviti  da je za t što si uradila, bila potrebna ogromna snaga volje. Tako da, pobjedla si, samu sebe.. i to e ono najbitnijje....

A da ce biti kriza, biti ce...necemo se lagati.... kroz svašta ceš još prolaziti... od toga da si  super zadovoljna  sobom...do toga da ti ništa ne valja... (e da...i to mi se dešavau pms-u) ali.... bitno je da ideš naprijed..korak po  korak...ali grizeš i ne odustaješ.....

Mene cesto uhvati nervoza, jer cure koje vodim, dotjeram u red kroz par mjeseci, a treniraju mane i jedu 5x lošije nego ja,, a onda opet... znam da za svaki gram izgubljenog sala, i svaki gram dobivenog mišica, sam mmorala uložiti puno sebe...i ucim to  cijeniti... nismo svi isti... SRETNO DALJE i super  si.... sad ucvršcivanje i oblikovanje... uživaj u mjenjaju svog tijela.....
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 19:00
da..sad sam i ja u pmsu...  Smile
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2013 at 00:21
LOL LOL


"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2013 at 18:35
Sad poslušaj gymku par muaeci stat nabalun i onda ispocetka
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 12:19
evo da se i ja javim nakon par dana što me okolina malo **** u mozak :P
znaci, jos prosle godine sam te pratila i velika si inspiracija i sve ove stvari koj ti percipiras kao "padove" su zapravo bezvezarije -- alo curo, uspjela si skiniti 30 kg svojom voljom i trudom, i što je puno važnije- ODRŽATI kilažu. Stoga ovaj 5. dan koji "zabrljas" neka ti zapravo prede u naviku kao dan kada sebi i svom tijelu pruzis odmor koji mu treba nakon šokova koje si mu priustila :D i dalje vjezbaj, hrani se zdravo i sve 5. I believe in Y
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 12:23
Cestitam Slavonka!
Dokaz si jednog velikog pomaka i sigurno služiš mnogima kao inspiracija. Dolaze novi izazovi, ali ne sumnjam da ih neceš moci nadici! Sretno!
LiveStrong
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 14:36
Hvala vam cure Heart

Jucer sam i od frenda dobila jezikovu juhu... 3 sata smo sjedili i razgovarali... i na kraju pojeli sladoled LOL on je definitivno fulao zanimanje...trebao je biti psihijatar, a ne informaticar...ali ajde, barem imam privatnog psihica Big smile

Danas sam ok.. fino je poceo dan.. sredila sam zbrku u glavi i idemo dalje... Thumbs Up

Jutros sam 15min stajala pred ogledalom...i na kraju sama sebi rekla..."je***e, ovo je 37kg manje!!!"
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 151617
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.