New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013. - Slavonka23
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013. - Slavonka23

 Post Reply Post Reply Page  <1 1314151617>
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2013 at 14:42
Je je... sada je sve OK.. taj dan sam od dosta ljudi cula da su imali glavobolje i problema sa tlakom.. izgleda je bilo nešto cudno u zdraku.

Pa u prvom krugu sam jela cak puno više UH nego sada Big smile jela sam i rižu i krumpir i kruh i zobene... sve! Dok sada jedem puuuuno više povrca, krumpir, rižu,kruh gotovo i ne jedem.. zobene da, lecu da, ponekad kašu od heljde...
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2013 at 16:51
@Rioso Ma krivo si shvatio, uzalud je ovo dizanje nocu da bi uspio 6 obroka dnevno, disciplina je više nego potrebna i s disciplinom ce doc rezultati sa 2 ili 10 obroka Clap

Edited by jeulz - 12 Travanj 2013 at 16:51
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2013 at 17:11
Originally posted by jeulz jeulz wrote:

@Rioso Ma krivo si shvatio, uzalud je ovo dizanje nocu da bi uspio 6 obroka dnevno, disciplina je više nego potrebna i s disciplinom ce doc rezultati sa 2 ili 10 obroka Clap

ti to sam sa sobom ili je rioso obrisao post?! LOLLOL Censored

edit: postala sam ovisna o kakau Big smile mogla bi popiti 10L toga... 2dl vrele vode i 2g kakaa.. divotica Star  i da, važem 2g kakaa.. znam znam, nisam normalna...to mi i moji kažu Embarrassed LOL


Edited by Slavonka23 - 12 Travanj 2013 at 17:20
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2013 at 17:22
Nije obrisao page iza je :p

2G? pa jel to manje od pola cajne žlice, jel se osjeti to uopce u vodi? :D
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2013 at 17:25
bome ja ne vidim njegov post... što si ti pio danas? što kažeš da i ti prijedješ na kakao? LOLLOL

je je...otprilike pola cajne žlice... i osjeti se...još onaj miriiiisss...cokolaadaaa...mmmm LOL LOL


Edited by Slavonka23 - 12 Travanj 2013 at 17:28
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2013 at 20:15
Hahahah hvala na pitanju ja sam zapravo danas na refeedu i unio sam vec sigurno 200-250g carbsa i idem se napit van sad nema me :))




Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2013 at 21:31
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

bome ja ne vidim njegov post... što si ti pio danas? što kažeš da i ti prijedješ na kakao? LOLLOL

je je...otprilike pola cajne žlice... i osjeti se...još onaj miriiiisss...cokolaadaaa...mmmm LOL LOL


2G?? Ma ti si luda ko kupus ali je super stvar kako se covjek na ovoj prehrani veseli malim stvarima, tako meni prije nije bilo dosta 200 g cokolade, a sad vec više od godinu dana nisam niti probala cokoladu, a veselim se nekoj vocki ili whey-u ko malo dijete
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2013 at 21:35
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

bome ja ne vidim njegov post... što si ti pio danas? što kažeš da i ti prijedješ na kakao? LOLLOL

je je...otprilike pola cajne žlice... i osjeti se...još onaj miriiiisss...cokolaadaaa...mmmm LOL LOL


2G?? Ma ti si luda ko kupus ali je super stvar kako se covjek na ovoj prehrani veseli malim stvarima, tako meni prije nije bilo dosta 200 g cokolade, a sad vec više od godinu dana nisam niti probala cokoladu, a veselim se nekoj vocki ili whey-u ko malo dijete

i onda meni kažete da sam luda LOLLOLLOLLOLLOLLOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2013 at 06:52

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:


edit: postala sam ovisna o kakau Big smile mogla bi popiti 10L toga... 2dl vrele vode i 2g kakaa.. divotica Star  i da, važem 2g kakaa.. znam znam, nisam normalna...to mi i moji kažu Embarrassed LOL

Koji kakao uzimaš, onaj iz DM-a??

Meni kad fali slatkog uzmem pola mjerice wheya bez dex Big smile


Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

bome ja ne vidim njegov post... što si ti pio danas? što kažeš da i ti prijedješ na kakao? LOLLOL


je je...otprilike pola cajne žlice... i osjeti se...još onaj miriiiisss...cokolaadaaa...mmmm LOL LOL


2G?? Ma ti si luda ko kupus ali je super stvar kako se covjek na ovoj prehrani veseli malim stvarima, tako meni prije nije bilo dosta 200 g cokolade, a sad vec više od godinu dana nisam niti probala cokoladu, a veselim se nekoj vocki ili whey-u ko malo dijete

Ovo za cokoladu necu ni komentirat Shocked ja izdržim 10ak dana onda pojedem kutiju cokoladnih kraševih napolitanki i mirna sam slijedecim 10 dana Cool

A to šta si rekla za vocku i whey, potpuno te razumijem....prije kada bi mi mama rekla kad se zašelim slatkog da pojedem vocku, ja bih ju gledala kao da je sa stabla pala....ono želim SLATKO a ne nešto bljutavo LOL.........a sada, voce, njamiiiiii

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2013 at 09:58
Kanditov sa smanjenim postotkom masti :D
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2013 at 10:52
Ma uopce me više ne vuce cokolada (a bila sam ovisnik)nemam pojma zašto, sad mi nekako draže napraviti CHEAT DAY tako da jednom tjedno odem s mužem na veceru van i narucim što god me volja i uživam u dobroj klopici
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2013 at 11:41
Cokolada hehehe ja kupim onu milku od pola kile i traje mi skoro 5mjeseci, jedem po kockicu-dve svakih 10-15 dana kad me uhvati manija, naravno tu kockicu fino cuclam dok se ne rastopi.
Kažu mi da sam lud jer kako mogu uzet samo kockicu i spremit cokoladu odmah da bi oni svi odmah sve pojeli, eee pa eto :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2013 at 12:22
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Cokolada hehehe ja kupim onu milku od pola kile i traje mi skoro 5mjeseci, jedem po kockicu-dve svakih 10-15 dana kad me uhvati manija, naravno tu kockicu fino cuclam dok se ne rastopi.
Kažu mi da sam lud jer kako mogu uzet samo kockicu i spremit cokoladu odmah da bi oni svi odmah sve pojeli, eee pa eto :D


Svaka cast na ovomeThumbs Up

Ja ili cijelu pojedem ili ju ni ne gledam EmbarrassedJa ili cijelu pojedem ili ju ni ne gledam 

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2013 at 12:23
Ponovi još jednom da sama sebe cuješ :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2013 at 13:02
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Ponovi još jednom da sama sebe cuješ :D


Zašto? 

Kažem ili pojedem cijelu cokoladu ili joj ne idem ni blizu jer ako uzmem samo komadic, ode ona cijela za 2 min Wink

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2013 at 18:39
Jer si dva puta napisala pa se sprdam da još jednom ponoviš :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1314151617>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.