New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - Amy***
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - Amy***

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 10:35
Ti i zika cete napraviti siigurno super transformaciju... sretno....
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 10:51
Originally posted by dalila dalila wrote:

Ti i zika cete napraviti siigurno super transformaciju... sretno....

Zika je od Lily napravila cudo tako da ni ovdje rezultati ne mogu biti zanemarivi iako mi je žao što amy i zika ne žive u istom gradu pa da skupa i treniraju ali nešto mi govori da ce i ovako biti sasavim dobro! Smile
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 10:54
Originally posted by rioso rioso wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

Ti i zika cete napraviti siigurno super transformaciju... sretno....

Zika je od Lily napravila cudo tako da ni ovdje rezultati ne mogu biti zanemarivi iako mi je žao što amy i zika ne žive u istom gradu pa da skupa i treniraju ali nešto mi govori da ce i ovako biti sasavim dobro! Smile

Da, i Amy  je vec sada na  dosta niskom BF-u, uz dobar trening i prehranu, pravu motivaciju vec vidim da ce to biti superWink 
Back to Top
Amy*** View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Rujan 2012
Location: Srbija
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amy*** Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 19:26
Hvala vam Smile I meni je žao što nismo iz istog grada, ali nadam se da cemo kad tad odraditi nas dve zajedno trening Big smile Ja cu dati sve od sebe, a uz ovakvu trenericu verujem da rezultati nece izostati Smile I vama želim puno srece u ovom natjecanju Thumbs Up
Jedna od najtežih stvari u životu je odluciti se da li ceš samo odustati ili pokušati još jace.
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 22:38
Hvala Amy! Handshake
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 23:43
Nadam se da ce Amy nastaviti svoju tansformaciju jer ju nikako ne mogu dobiti vec nekoliko dana, tako sada nisam sigurna što ce biti.

LiveStrong
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 21:06
Iskreno se nadam da je nestalo Interneta kod Amy, ali da ce doci uskoro!

Pojma sad nemam, dal da za ovo kažemo da je gotova transformacija ili ne?...
ako se ne javi unutar tjedan dana max, za mene je ovo to, done...nažalost
LiveStrong
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 21:50
Ne daj se Amy, ti i zika ste mi motivacija Big smile
Back to Top
Amy*** View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Rujan 2012
Location: Srbija
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amy*** Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 12:31
Evo me Smile Ovako, da vam javim da sam odustala od natjecanja iz zdravstvenih razloga.. Žao mi je, nisam tako planirala, imala sam baš i volju i motivaciju, ali eto.. Necu odustati od svog cilja, cim se malo oporavim krecem u nove pobede Thumbs Up
Bebolina samo napred, navijam za tebe Smile
Jedna od najtežih stvari u životu je odluciti se da li ceš samo odustati ili pokušati još jace.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 12:53
Što god da ti je nadam se da se brzo oporaviš i nastaviš :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 13:09
 
Originally posted by Amy*** Amy*** wrote:

Evo me Smile Ovako, da vam javim da sam odustala od natjecanja iz zdravstvenih razloga.. Žao mi je, nisam tako planirala, imala sam baš i volju i motivaciju, ali eto.. Necu odustati od svog cilja, cim se malo oporavim krecem u nove pobede Thumbs Up
Bebolina samo napred, navijam za tebe Smile


Hug Hvala draga!!

Baš mi je žao...nas dvije smo imale više manje isti cilj, zato si mi ti i tvoja transformacija bile poticaj da se više i bolje trudim!!
Nadam se da nije ništa ozbiljno sa zdravljem i da ceš uskoro bez obzira što si odustala od natjecanja uskoro krenuti s vježbanjem!

sretno! 

Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 13:43
izgledas izvrsno!!!! ja bih takvo tijelooo...:-(.... sretno u buducem napredovanju! 
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 16:01
Brzo ozdravi...što god da ti je... pozz....
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 16:18
Originally posted by Huremica Huremica wrote:

izgledas izvrsno!!!! ja bih takvo tijelooo...:-(.... sretno u buducem napredovanju! 

pa izmedju tebe i nje nema baš neke prevelike razlike iskreno, ili sam ja corav ili si ti luda :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Amy*** View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Rujan 2012
Location: Srbija
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amy*** Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 17:02
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Originally posted by Huremica Huremica wrote:

izgledas izvrsno!!!! ja bih takvo tijelooo...:-(.... sretno u buducem napredovanju! 

pa izmedju tebe i nje nema baš neke prevelike razlike iskreno, ili sam ja corav ili si ti luda :)

Haha, " ili sam ja corav ili si ti luda " nasmejao si me white insane Smile
Hvala svima na podršci Smile Nije ništa toliko strašno, bice sve ok, vracam se ja u teretanu uskoro, nadam se da cu uspeti do leta da se sredim Smile
Zika hvala na razumevanju Smile
Jedna od najtežih stvari u životu je odluciti se da li ceš samo odustati ili pokušati još jace.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 17:03
Nema frke! Uskoro ceš se oporaviti i nastaviti dalje
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.