New Posts New Posts RSS Feed - Emisija Provjereno, prilog o suplementima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Emisija Provjereno, prilog o suplementima

 Post Reply Post Reply
Author
lakyberry View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lakyberry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Emisija Provjereno, prilog o suplementima
    Posted: 07 Lipanj 2011 at 22:08
what?!?

Uzas. Sad tek vidim koliko 'provjeravaju' u emisji provjereno!
LoL
Stay safe, stay 2. amendment!
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 21:35
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Glupost (mislim na prilog).
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 20:19
Kako povrsni prilog, prejadno, sve nekako na brzinu, uzeli tu 3-4 proizvoda na test i odjednom su otkrili toplu vodu -.-
A ovi sugovornici koji su nesto pricali o suplementima....dobro sam se nasmijao.
I da, "proteini iz bocice" u tabletama....kako EPIC.



Edited by - Darac -
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 19:30
Glupost (mislim na prilog).
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 17:29
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Originally posted by tyros tyros wrote:

Primjetio sam Weider-a, a ono u crnom neznam šta je...Zanima me koji proizvod nema zdravstveno odobrenje!?!?

Ono u crnom mi se cinilo kao Muscletech Smile


Da, Nitro...

Mah, bezveze prilog....meni je samo smiješno gledat ekipu koja pije, a ni ne zna zašto ih pije, ne potrude se ni procitat o tome. Nije idealno, i ja se pitam što je sve potrebno i nepotrebno smiješano unutra, al nije ni tako opasno kako su oni to dramaticno izveli. Al isto tako, može se i bez toga napredovat, neki su se malo zablesavili oko toga,...nema wheya pa nema ni napretka. . Ionako je bitnija ukupna prehrana, trening i opcenito nacin života.

Ja pratim krvnu sliku, a bilo bi dobro i hormonalnu, što planiram vec duže vrijeme pa nikako. Pratiš i znaš. A ovako napamet......ništa danas nije zdravo. Postoji samo zdravije. Nisam š00% sigurna da su ti proteini sigurni, ali što je danas uopce sigurno, na kraju je bitna umjerenost i uravnoteženost...


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2011 at 19:53
ako se ne varam, onaj ducan iz priloga di je prodavac objasnjavao neke stvari o uzimanju proteina je Heliks u Vlaškoj...odmah sam prepoznao prodavaca po glasu :D

nadao sam se da ce prilog biti dobar, al kao sta je vec netko rekao, nista pametno i konkretno nije receno...mogli su naci malo strucnije ljude da pricaju o tim stvarima...

a i onaj bilder kad je poceo pricati o nekakvom lijepom tijelu...to napumpano kak on izgleda je sve samo ne lijepo, po meni

uglavnom, mogu se sloziti da se mozda sadrzaj pakovanja u kojima dolaze dodatci prehrane ne podudaraju upotpunosti sa klasifikacijom koja pise na samom proizvodu al mislim da je to u danasnjem svijetu za ocekivati, posto je svima u cilju zarada, pa se ne gleda toliko na kvalitetu, ali to po meni nije slucaj samo sa dodatcima prehrani vec i sa svom ostalom prehranom koju kupujemo po supermarketima...tko zna kakva se sve hrana prodaje po Konzumu, Kauflanu, Billi i sl. ducanima...











   
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2011 at 19:06
zanimljivo je kada mi koji nesto znamo o temi slusamo ovo... kaj je tek sa svim ostalim temama u kojima se isto govore gluposti, a mi toga nismo niti svjesni...
a di su nasli onog nutricionistu... on je slagao jelovnike vojnicima u š. svjetskom ratu...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2011 at 17:11
Bio je MuscleTech, Weider i Das gesunde Plus iz DM-a.

Emisija je bila presmiješna, ništa konkretno nisu rekli, nisu rekli koji proizvodi odstupaju od deklaracije, uglavnom - veliki naslov, nikakav sadržaj.

Pokazali su proteine kao nešto zlo i užasno loše, a vjerujem da ne znaju o cemu pricaju.
Kad se prica o bjelancevinama, onda je sve u redu, a kad se upotrijebi termin 'proteini iz bocice' onda to djeluje kao neka nedopuštena droga. 

Uglavnom i ukratko, prilog nije bio nimalo edukativni.

Kulier u jednom mediju zagovara proteinski shake kao idealnu niskokaloricnu veceru, a u drugom prica da je to samo za vrhunske sportaše.


Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2011 at 14:28
Originally posted by tyros tyros wrote:

Primjetio sam Weider-a, a ono u crnom neznam šta je...Zanima me koji proizvod nema zdravstveno odobrenje!?!?

Ono u crnom mi se cinilo kao Muscletech Smile
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2011 at 11:28
A ocito nisu imali što staviti za kraj priloga, pa onda to stavljaju. Ne znam da li se uopce isplati raspravljati o tome. Proteini definitivno nisu steroidi i to je glavno što ljudi ne razumiju. Isto tako, od proteina ne "rastu" mišici, nego proteini služe kao dodatak prehrani i to je to. Bez vježbanja i adekvatne prehrane - đabe ti proteini. Onaj tko to hoce i želi uzimati - ispitati ce sve živo, posavjetovati se sa svima i odluciti što je najbolje za njega/nju.

Ali to definitivno nebi smjela biti zamjena za obrok. Jedino ako želiš smršavjeti u rekordnom i nezdravom roku. Zamjena za obrok može biti shake od herbalife-a koji sadrži toliko ugljikohidrata i masti da je to kao jedan obrok, ali whey proteini samo sadrže proteine, tako da... A ovaj decko na prilogu mi se definitivno ne cini kao netko kome treba mršavljenje.

Ko voli i ima para - nek izvoli :). Stvarno je bezvezno raspravljati o takvim stvarima.
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2011 at 11:26
Primjetio sam Weider-a, a ono u crnom neznam šta je...Zanima me koji proizvod nema zdravstveno odobrenje!?!?
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2011 at 10:58

sad sma poceo gledati, i odmah je rekla proteini i keratini lol

a inace, što reci, ima jako jako puno marketinških podvala ali neke stvari smatram da je ok koristiti

što se tice testova njihovih... samo dva proizvoda su odstupala 5% od deklaracije, 2 ispod 2% a ostali neznatno

I to su preveli kao veliko odstupanje 2 proizvoda, lol



Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2011 at 10:45
Volim Provjereno, a još sam je i više zavolio nakon ove emisije..
Prilog o suplementima je zadnji, ako nemate strpljenja, znate što uraditi..
Eto da cujem sada Vaše komentare!!?

http://novatv.hr/clanak/provjereno/testirali-smo-sto-se-nalazi-u-proteinima-iz-bocice.html#video

Edit: postavljen direktan link na video


Edited by Zoki
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.