New Posts New Posts RSS Feed - Država, to je to, MUP-ovo crno na bijelo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Država, to je to, MUP-ovo crno na bijelo

Post Reply Post Reply
Author
cliper View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cliper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Država, to je to, MUP-ovo crno na bijelo
    Posted: 06 Veljaca 2013 at 11:50
Cujem mnogima smeta što je politika odavno postala estrada, pa si mislim možda bi najbolje bilo malo maglu rastjerati s pozornice.

Tome da je za vecinu ljudi poželjno udružiti se u nekakav zajednicki sustav temeljen na neovisnom i poštenom, prvenstveno jednostavnom dijeljenju pravde - nema se što prigovoriti. Sve je u najboljem redu sve dok se ljudi takvom sustavu prikljucuju svjesnim dobrovoljnim izborom.

U zatraženom vremenskom roku hrvatski je MUP odgovorio na Zahtjev Udruge Crom Alternativna Razmjena za hitnim utvrdjivanjem cinjenicnog stanja u pogledu centralne banke, kune i saborske jurisdikcije:

BIOS Postavke Državne 'Zajednice' Republika Hrvatska

Back to Top
cliper View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cliper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2017 at 10:10
sloboda nije božje sjeme pa da ti ga neko da,
sloboda nije zahvalnica pročitana abecednim redom,
sloboda nije krilatica reklamnog panoa,
konstruktivna kritika postojećeg stanja,
sloboda nije podmetanje ideološki zakržljale forme,
sloboda nije pometanje ideološki bilo kakve norme,
sloboda nije jednostavan domaći zadatak,
ona je svijest o skladu nesklada nesavršenih ljudi,
sloboda je...

Back to Top
cliper View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cliper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2018 at 12:26
Pozdrav svima,
nakon što mi je Glas Istre jučer, kao slobodnom suverenom čovjeku na planeti Zemlji, posvetio cijelu naslovnicu te još 5-6 stranica unutar tih novina (uključujuči podugački eksplozivni intervju), odmah su mene i još neke ljude kompletno izbrisali s Facebook-a. Na donjem linku sam upravo javno objavio cijeli taj intervju, pa koga zanima može pročitati:

Glas Istre 07.03.2018: Slobodan suvereni čovjek na planeti Zemlji, Aljoša iz obitelji Đurić

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.