New Posts New Posts RSS Feed - Dijeta-anoreksija...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dijeta-anoreksija...

 Post Reply Post Reply Page  <1 4567>
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2007 at 11:17
kako ide sa curama?  
Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2007 at 15:56
Puno bolje nego prije... 
Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2007 at 15:57
Da jos nadodam, sada imam 45kg!! Cilj mi je doci na 49kg
Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2007 at 18:29
Originally posted by avantgard avantgard wrote:

Da jos nadodam, sada imam 45kg!! Cilj mi je doci na 49kg


tako je, nemoj slucajno preko 49, max 49,66 jer te inace cure nece gledati....pazi se


Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2007 at 21:19
Ma nesmije bit ni 49,00š. Napuhnut sam ko zaba, sada sam se najeo rostilja, krumpira, salate i poslije toga posipanke!!

P.S. Odo ja nocas na more!!
Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2007 at 08:35
Originally posted by avantgard avantgard wrote:

Ma nesmije bit ni 49,00š. Napuhnut sam ko zaba, sada sam se najeo rostilja, krumpira, salate i poslije toga posipanke!!

P.S. Odo ja nocas na more!!



ajme....tako je, odi na more samo nemoj puno gledati zene u toplessu na plazi jer sam cuo da se od toga deblja
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2007 at 17:31
Originally posted by exploziv exploziv wrote:

Originally posted by avantgard avantgard wrote:

Ma nesmije bit ni 49,00š. Napuhnut sam ko zaba, sada sam se najeo rostilja, krumpira, salate i poslije toga posipanke!!

P.S. Odo ja nocas na more!!



ajme....tako je, odi na more samo nemoj puno gledati zene u toplessu na plazi jer sam cuo da se od toga deblja





E kad bi se od toga debljalo, svi bi mi muski bili ko prasci
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2007 at 11:59
Evo na 47kg (cistih misica ) sam...  
Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2007 at 14:20
Originally posted by avantgard avantgard wrote:

Evo na 47kg (cistih misica ) sam...  


jesi razmisljao o tome da se prijavis na neko bodybuilding natjecanje??

mozda za tebe izmisle novu kategoriju kilaze posto mi ovo "cistih misica" zvuci totalno bilderski!


Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2007 at 14:24
ma imam ja razne medalje vec u tome...

sada jedem sta god stignem, a najvise voce, povrce i proteini (posni sir, mlijeko, meso...)

dali treba pazit na mlijeku one mlijecne masti, zato sto ja uvijek prije spavanja popijem litru mlijeka od 3,2 m.m?
Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2007 at 04:05
Originally posted by avantgard avantgard wrote:

ma imam ja razne medalje vec u tome...

sada jedem sta god stignem, a najvise voce, povrce i proteini (posni sir, mlijeko, meso...)

dali treba pazit na mlijeku one mlijecne masti, zato sto ja uvijek prije spavanja popijem litru mlijeka od 3,2 m.m?


ti nisi normalan....ja odustajem od tebe
Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2007 at 11:23
Originally posted by exploziv exploziv wrote:

Originally posted by avantgard avantgard wrote:

ma imam ja razne medalje vec u tome...

sada jedem sta god stignem, a najvise voce, povrce i proteini (posni sir, mlijeko, meso...)

dali treba pazit na mlijeku one mlijecne masti, zato sto ja uvijek prije spavanja popijem litru mlijeka od 3,2 m.m?


ti nisi normalan....ja odustajem od tebe


?
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2007 at 01:10
Originally posted by exploziv exploziv wrote:

Originally posted by avantgard avantgard wrote:

ma imam ja razne medalje vec u tome...

sada jedem sta god stignem, a najvise voce, povrce i proteini (posni sir, mlijeko, meso...)

dali treba pazit na mlijeku one mlijecne masti, zato sto ja uvijek prije spavanja popijem litru mlijeka od 3,2 m.m?


ti nisi normalan....ja odustajem od tebe
 
 
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2007 at 20:02
ma prijatelju nedaj se ti , to ti je sve ljubomorno na ciste misice  
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2007 at 23:05

 Ajme meni..ja ne mogu vjerovati ovo sta sam procitala...mali moj...ti definitivno moras sa nekim razgovarati jer imas problema... Broj jedan ti si dijete...ono totalno dijete..kuzis..i 49 ili 55kg bi ti trebalo biti zadnje na pameti... Ja kada sam imala š3 godina nisam razmisljala o nicemu osim kako cu se poslje skole, rucka i par obaveza doma ici igrati sa ekipom sa ulice....

Stvarno sam sokirana....

 

 

Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2007 at 11:42
Evo sada sam na 50, 5škg...

SLIKE:


klik na sliku za uvecanje... UploadCentar
pozzz  
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 4567>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.