New Posts New Posts RSS Feed - Dijeta u zoni
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dijeta u zoni

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 16:27

Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Cimet je izuzetno koristan i djelotvoran, pogotovo ako junkate ili za PWM.


Koliko ti koristiš cimet? Uz šta ga jedeš? ja nikako krenuti sa tim cimetom..nemam pojma di da ga ubacim... ;) U posnom ni baš nije fin... ;)
 

Možeš ubacit u zobene kad ih skuhaš u malo vode pa onda posni uz to ;)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 16:29
  ajde cu probat...imam vrecicu tog cimeta koji nikako otvoriti...ja sam to jela samo u štrudli od jabuka ili piti do sada
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 17:36
Originally posted by dalila dalila wrote:

  ajde cu probat...imam vrecicu tog cimeta koji nikako otvoriti...ja sam to jela samo u štrudli od jabuka ili piti do sada


Uh, nemoj mi pite spominjat, znaš i sama da sam slab na pite
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 18:08
 Dalila cimet ak ga imam onda u PWM, ostalo ne baš, nema potrebe. Nije baš da mi ima ugodan okus.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 19:45
Je skupa ko suho zlato, al tu i tamo si priuštim vanilijin štapic, pa pomalo strugam sitne sjemencice(prah) u mliko za zobene il u posni

Probajte to.
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 15:08
  ja imam doma sve knjige od sears-a tj sve koje su se mogle kupiti kod nas,,,i smatram da je za generalnu populaciju ljudi ovo najbolji moguci nacin prehrane, ali za BB bi bilo potrebno ipak malo vise
mrtav hladan
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 15:51
Originally posted by opasni opasni wrote:

 
ja imam doma sve knjige od sears-a tj sve koje su se mogle kupiti kod nas,,,i smatram da je za generalnu populaciju ljudi ovo najbolji moguci nacin prehrane, ali za BB bi bilo potrebno ipak malo vise


Neznam zašto svi uvjek spominju BB, ovo nije forum o body buildingu
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 15:54
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by opasni opasni wrote:

 
ja imam doma sve knjige od sears-a tj sve koje su se mogle kupiti kod nas,,,i smatram da je za generalnu populaciju ljudi ovo najbolji moguci nacin prehrane, ali za BB bi bilo potrebno ipak malo vise


Neznam zašto svi uvjek spominju BB, ovo nije forum o body buildingu


Pa neznam, ja mislim da jednim dijelom i je zato što je bb u prijevodu tjelogradnja, a što mi drugo radimo nego gradimo tijelo
Rijeąeno na PM.
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 15:58
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by opasni opasni wrote:

 
ja imam doma sve knjige od sears-a tj sve koje su se mogle kupiti kod nas,,,i smatram da je za generalnu populaciju ljudi ovo najbolji moguci nacin prehrane, ali za BB bi bilo potrebno ipak malo vise


Neznam zašto svi uvjek spominju BB, ovo nije forum o body buildingu


onda samo zanemarimo onaj dio di sam spomenio BB
mrtav hladan
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 16:07
Originally posted by opasni opasni wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by opasni opasni wrote:

 
ja imam doma sve knjige od sears-a tj sve koje su se mogle kupiti kod nas,,,i smatram da je za generalnu populaciju ljudi ovo najbolji moguci nacin prehrane, ali za BB bi bilo potrebno ipak malo vise


Neznam zašto svi uvjek spominju BB, ovo nije forum o body buildingu


onda samo zanemarimo onaj dio di sam spomenio BB


Bas sam to i ja htio reci Iluvatar..  Jedno je fitness, a drugo BB..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 15:59
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by opasni opasni wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by opasni opasni wrote:

 
ja imam doma sve knjige od sears-a tj sve koje su se mogle kupiti kod nas,,,i smatram da je za generalnu populaciju ljudi ovo najbolji moguci nacin prehrane, ali za BB bi bilo potrebno ipak malo vise


Neznam zašto svi uvjek spominju BB, ovo nije forum o body buildingu


onda samo zanemarimo onaj dio di sam spomenio BB


Bas sam to i ja htio reci Iluvatar..  Jedno je fitness, a drugo BB..


da ali su principi isti, i sve ovisi sto ti je cilj, ni ja nebrijem na natjecateljski bb, pa se opet drzim  tih principa prehrane , treninga itd...
mrtav hladan
Back to Top
eabi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eabi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2011 at 21:19
ja se u zoni hranim nesto kratko, malo vise od mj dana i rezultati su fantasticni.

nisam nikad gladna, budim se odmah cim otvorim oci (prije mi je trebalo cca š5min da se ustanem iz kreveta i jos toliko da mi se mozak probudi). spavam manje (prije mi je trebalo cca 9h, sad 6-7), natjerala sam se da jedem redovito i kvalitetno...

od vidljivih prednosti navodim 5kg manje, 3cm u bokovima, 4cm u struku. nekome je to mozda malo, ali kako ja ne vjezbam vec sam samo zamijenila lift stepenicama, ovo je dobar rezultat. sad kad se odlicno osjecam i kad sam vratila malo samopouzdanja koje je nestalo kako su kile rasle, ubacujem i vjezbu...

prehrana mi se uglavnom sastoji od:
P- piletina, tuna, pileca salama (vindon delux ili dimcek) posni sir, jaja, proteinski prah (za dodavanje radi omjera u blokovima kad jedem zobenu kasu)
UH- povrce, voce, zobena kasa
M-maslinovo ulje, masline, orasasti plodovi (najcesce bademi)

od dodataka pijem omega 3 riblje ulje

osobno sam jako zadovoljna jer uspjem i fusariti kad mi se npr jede pizza . to je rijetko. dobra stvar je kad "izadem iz zone" nekim obrokom koji nije uskladen, nakon cca sat i pol pojedem neki obrok u zoni i eto me nazad :)
Back to Top
suuzy88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote suuzy88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2011 at 15:17
Dijeta Presnom Hranom

Kada hranu izložimo temperaturi preko 50 stepeni, ona gubi
sveje vitamine... Vođeni tom idejom napravljena je i ova
dijeta, razmislite o ovom nacinu ishrane.
Back to Top
dell206 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dell206 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2011 at 10:31
Nevolim nijednu dijetu  koja zahtjeva brojanje i racunaje bilo kalorija ili grama sve je to previse zamorno
Back to Top
Desa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Desa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2015 at 11:59
Prehrana u Zoni je jedino što je meni pomoglo da si uravnotežim prehranu. Na prvi pogled se čini teško ali nakon nekoliko pripremljenih oboka se odmah naučite koja količina čega vam odgovara za određeni obrok.
Ja sam jela kuhana jaja, pila jogurt, umjesto kruha sam uzimala wasa krekere, smothie od raznog voća i dodala bi svježi sir u njih, piletina sa povrćem, lešo meso s povrćem.... ugl ne bi računala masti jer ih ima skoro svugdje a izbjegavala bi neke light proizvode kao što su jogurti, ili bi uz posni svježi sir pojela par badema
brzo se navikneš na takvu hranu
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.