New Posts New Posts RSS Feed - Dig Deeper - The fat is CRAYIN'
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dig Deeper - The fat is CRAYIN'

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
 Rating: Topic Rating: 1 Votes, Average 5.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2012 at 16:28
bok, Ivica23. imam jedno pitanje. kako to da ti je tek nakon više od godinu dana otkriveno da imaš problema sa štitnjacom? po meni je to prakticki prvo što bih ja kontrolirala kad se kilaža naglo poveca. to kažem zato što znam nekoliko ljudi koji su se udebljali baš zbog problema sa štitnjacom. cak sam i za sebe vjerovala da imam problema ali je nalaz krvi bio ok. nadam se da ti nije lijecnik zabušavao...

usput, meni se isto cini da malo jedeš. mislim da ja pojedem više kalorija od tebe. a imam manje kila, manje aktivnosti i ne debljam se. izracunaj si koliko ti treba kalorija dnevno..

I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2012 at 12:36

Ispricavam se svima na kasnim odgovorima, donosim opet dobre vijesti sto se tice 11mjeseca i kilaze :)


Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

bravo svaka cast, samo tako napred ! ! !

Što se tice pitanja za vježbanje to je možda više individualno kako ti više odgovara,
Što se tice grupnog vježbanja možda budeš imao više motiva, napraviš možda više nego što bi napravio sam doma jer postoji uvijek jedna doza natjecanja, a s druge strane neki više vole sami vježbati jer im u grupi nije ugodno ili se najbolje osjecaju kad imaju prostor i vrijeme samo za sebe.

Najbitnije je da ti nastaviš vježbati i ne odustaneš, hoce li to biti u grupi ili samostalno to ovisi kako ti više odgovara

Grupno vjezbanje mi definitvno odgovara, motivaciaj je bolje i zabavno je, tak da ovo sto sada radim s time cu nastaviti cijelu zimu.

Originally posted by katniss katniss wrote:

bravo, jelda da je najljepše zaboravit na vagu i kad staneš pa te divno iznenadi Wink 


samo naprijed Star

dada :) hvala, nema stajanja :D


Originally posted by tortica tortica wrote:

bok, Ivica23. imam jedno pitanje. kako to da ti je tek nakon više od godinu dana otkriveno da imaš problema sa štitnjacom? po meni je to prakticki prvo što bih ja kontrolirala kad se kilaža naglo poveca. to kažem zato što znam nekoliko ljudi koji su se udebljali baš zbog problema sa štitnjacom. cak sam i za sebe vjerovala da imam problema ali je nalaz krvi bio ok. nadam se da ti nije lijecnik zabušavao...


usput, meni se isto cini da malo jedeš. mislim da ja pojedem više kalorija od tebe. a imam manje kila, manje aktivnosti i ne debljam se. izracunaj si koliko ti treba kalorija dnevno..

upravo je bio problem u mom lijecniku, svugdje me slala na svakake pretrage ovo ono, cak mi je jednom rekla kada sam vadio nalaz neki, da sam pozitivan na hepatitis B, i tako sam ja tjedan dana zivio s time, i na kraju se uspostavilo da nemam a nalaz je pokazao da imam jer je to bila neka reakcija na antitjela kada sam se cijepio protiv toga.. ma strasno, totalno nestrucno. 

Nekad se dogodi da nejedem puno, ali nista zabrinjavajuce :)

---------------------------


E sada 11 mjesec je ovako prosao

znaci krenuo sam trenirati u teretani 12 treninga (Pon, Sri & Pet), prvo sam radio grupni trening Insanity (ja sam u pocetku mislio da je to od Shaun T Insanity, je slicno ali malo blaze) i onda nakon sto sam odradio jedno 4 ta Insanity treninga, nisam bas bio zadovoljan i pitao sam trenera dali se mogu ukljuciti i na drugi trenig Crossfit. On je rekao da mogu i tako sam radio Insanity od 19-20h (krecem od kuce oko18h, 40 min mi treba pjeske) i Crossfit od 20-21h (znaci oko 22h sam kod kuce). u Crossu su vecinom vjezbe snage, program ide ovako svatko si zauzme s cime zeli zapoceti, radi se 1min svaka vjezba, i posliije svake druge vjezbe, rade se sklekovi razni i tako jedno 35min radimo, onda 10-tak min cardio vjezbi al ono brutalnih i onda ostalog vremena razne vrste trbusnjaka i vjezbe za guzicu i na kraju malo stabilnosti i rastezanje.. i tako radeci ta dva treninga + jedno 6-7 puta sam uspio ici i trcati ja sam izgubio još 4 kile i sada sam na 89kg. Trener mi je rekao da bih bilo dobro da dodem do 83-85 kila, ako bude sve kako treba mozda vec 12mj dodem do 85kila. Sad ovaj mjesec sam krenuo raditi samo Crossfit, nisam bas zadovoljan s time, pa cu od sljedeceg tjedna se ponovo ukljuciti i na Insanity. 

Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2013 at 10:31

Evo da se oglasim i ja malo o stanju :D

12-ti mjesec sam ofalio još 2kile na 87 dosao, crossfit, trcanje i sobni bicikli su bili treninzi.

Vagao sam se jutros za prvi mjesec i ofalio sam jos malo oko kile i pol, znaci na 85,5 sam sada. 

Ovaj mjesec sam radio crossfit, samo 2 puta isao trcati i krenio sam s Insanity workout.. E sada nisam bas pazio na hranu tako da je rezultat sasvim dobar :) 

Sto se tice trcanja, ajmo reci namjerno nisam htio ici trcati samo da vidim dali mi crossfit sta pomaze u gubljenju kila i rezultat je definitivno pozitivan.. Tako da drugi mjesec radim crossfit, trcanje, i Insanity. 

Sredinom drugog mjeseca ce tocno biti godinu dana odkada sam zapoceo ovaj proces mrsavljenja, sada je to vec 32 kile u gubitku, i stvarno mi je zao sto se nisam uopce slikao, ali naci cu neku na fejsu stariju i staviti pored nove pa cu postati ovdje kada uhvatim vremena za to :)



Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2013 at 11:11
svaka cast a sta bi tek bilo da si se cilo vrime drza pravilne prehrane
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 19:33

Hvala, eeeh da bolje necu ni misliti sta bi bilo lol

zato sam ovaj mjesesc krenuo po pravilima :)

bas sam sada gledao ponude u webshopu i gledam cijene proteina (Whey) sto je to skupo :O nadam se da cu i bez toga moci razvijati misicnu masu Confused

 

Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 20:36
Normalno da ceš moc razvijat masu i bez whey proteina, ali kad pogledaš npr 30grama praha, koliko bi hrane u sebe morao utrpati, to jednostavno ne možeš nadoknaditi
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 21:03
hmm da , vec cu nesto iskombinirati  Big smile
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 20:01
Evo ljudi moje transformacije Big smile

http://i1126.photobucket.com/albums/l614/NickneyF1/transformationxd_zps90c98224.png



Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 20:44
Svaka cast, samo pazi da ne postaneš premršav sad :)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 21:38
Bravo!! Clap
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 21:38
ma kakvi mrsav :D haha hvala oboma :)

Edited by Ivica23 - 26 Veljaca 2013 at 21:39
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 22:15
Ne mogu vjerovat.Bravo.Svaka cast.Tako treba biti uporan,i isplati se.Samo nemoj stati sad....
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 23:08
nema stajanja :) treniranje mi je u krvi sada :D hvala :)
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 09:45
evo gotov je jos jedan mjesec, i rezultati su i vise nego dobri, vaga je jutros pokazala malo jace od 81kile, znaci to bi bilo 4kile dolje od prvog mjeseca. Jos koju kilu dolje i to bi bilo to, vidit cu sta ce trener reci sutra. Ukupno je to sada oko 37 kila od kada sam krenuo s mrsavljenjem a sve ukupno oko 40kila jer sam u jednom periodu imao 120kila, pa sam spao na tih 117 kada sam bas cvrsto odlucio skinuti kile.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 16:55
bravo Ivica!! jako lijepo, sigurno velika motivacija svima tu :) Koji je period izmedju te 2 slike?
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 17:35
Hvala :D, nadam se da ce biti :) Period je negdje oko godine i pol tako nekako..

ova slika me uvijek inspirira




Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.