New Posts New Posts RSS Feed - Vrtim se u krug i nije mi dobro
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vrtim se u krug i nije mi dobro

 Post Reply Post Reply Page  <1 678
Author
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 15:49
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Imam zapisan jedan od proslog tjedna...
Prvi obrok 700g mijesane salate sa 75g dressinga od jogurta i 200g piletine na kokosovom ulju,to je 700kcal
Pa poslije 3 jabuke velike i 2 banane srednje i shake 30g whey i pola litre mlijeka obicnog 2,8 mm,to je 900kcal
Sljdeci obrok je bio 400g cvijetace i 250g tijestenina od kukuruza i kinoe u umaku od milerama sto je oko 1200kcal
Navecer sam slozio puding od 500g posnog i walden farms umaka od karamele i 4 banane sto je 800 kcal...
Mozda je vama to sve neobicno ali meni je to fino i dobro tako funkcioniram

...tancho ..dokle je god šećera u tijelu nema mršavljenjaBig smile a  po ovim obrocima unosiš dosta....ako želiš skinit kile i imaš bodyweight onda unesi 40-50 g UH prije i 40-50UH poslije treninga a ostali dio dana unesi 15-20UHg  po obroku...tada unesi povrće a ostalo M i P....sobnu biciklu vozi kad ti je unos UH nizak ili iza bodyweighta....nju nemoj vozit iza 250g tjestenine jer nećeš ništa napravit....vidi ovo:

7h_ 50gUH trening
10h_50gUH recovery
13h_15gUH
16h_15gUH
19h_10UH= šećer od posnog i orašasti plodova
 nema više obroka....
...i sad ode ako želiš na bicu a 16 je sati....uzet ćeš UH kolki sam ti napisa a zato ćeš pojačat UH iza treninga (40-50gUH)....5dana tučeš deficit 1 dan jedeš normalno ...pojačaš kalorije radi navikavanje tijela..jedan dan kad ne treniraš neka unos UH bude 100grama..


iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 15:57
Budem ja sa svojim opustenim nacinom bez kompliciranja pa cemo vidjet...ja nit znam kad budem jeo niti kad budem treniro...jucer me je stari usred voznje bicikla poslo po kociono ulje za nas auto i da dok se vratim da ispustim antifriz i Vectre sto je bila na popravku...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 16:38
Tancho, kako funkcioniras sa takvim jelovnikom? Hocu reci, mislis da ti je ovo ok za fat loss? I objasni pliz ovih 700 kcal u prvom obroku :))

Po meni previse voca za pocetak..
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 16:50
Salata 200,preljev 200 i piletina 300...
Ako necu mrsavit mijenjat cu...ipak mislim da ce ic jer ja cijeli dan radim nesto...sijedim samo kad jedem i vozim bicikl...hehe
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 19:17
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Budem ja sa svojim opustenim nacinom bez kompliciranja pa cemo vidjet...ja nit znam kad budem jeo niti kad budem treniro...jucer me je stari usred voznje bicikla poslo po kociono ulje za nas auto i da dok se vratim da ispustim antifriz i Vectre sto je bila na popravku...


Tancho ti se olicenje jednostavnosti i opustenog pristupa   
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 20:19
Hehe...da...u zadnje vrijeme bas i nisam bio pa sam se i doveo u sadasnju situaciju...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2015 at 11:32
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Salata 200,preljev 200 i piletina 300...
Ako necu mrsavit mijenjat cu...ipak mislim da ce ic jer ja cijeli dan radim nesto...sijedim samo kad jedem i vozim bicikl...hehe

Ne broji salatu 100% :) čak i da se jedan dio može uračunat to sigurno nije sve...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2015 at 13:55
Ne kuzim te bas...oces rec da ne racunam salatu?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2015 at 14:52
Upravo tako Smile Vlakna, njih odbijaš......ne mogu ti reć da ne računaš ništa, ima tu debata i za i protiv ali bar jedan dio odbiješ radi vlakana...kako god, to nisu kcal kojima biš se trebao zamarati :)


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2015 at 15:17
Budem ja njih radije ubrojio...posto ova ulja bas ne pratim tj. nekad bude vise nekad manje...uglavnom,budem pratio kako se tijelo ponasa sa tim unosom...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 678
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.