New Posts New Posts RSS Feed - transformacija nadya
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

transformacija nadya

 Post Reply Post Reply
Author
Nadya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nadya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: transformacija nadya
    Posted: 13 Kolovoz 2014 at 09:21
Pozdrav od nove clanice :)

Problem nije strasan, ali obzirom na to koliko ga razvlacim, cini mi se nerjesiv. Zato bih voljela da mi neko predlozi neku metodu kojom cu vidjeti najvece i najbrze rezultate.

Konkretno, radi se o tome da sam jako tuzna sto nemam vecu disciplinu sa vjezbanjem. Jako skladno sam gradjena, i ne zelim da nastavim sa talozenjem viska.


Imam:

visina: 170,04 cm

težina: 57,5 kg

obim struka: 66 cm

obim kukova: 91 cm

obim grudi: 85 cm


P. S. znam da po proporcijama ne biste rekli da ima potrebe za mrsavljenjem, ali stvar je u tome sto mi je gradja takva da na svemu tome imam viska nekih 2-3 cm koje slobodno mogu da uhvatim rukom. To kvari cjelokupan dojam, zato trazim efikasan nacin skidanja 5-6 kg. Cini mi se da je najteze skinuti tih 5, pokusavam vec jako dugo. Istina lako odustajem, zato i trebam pomoc.

Zelim da uspijem, jer tako malo fali. Ujedno, zelim da mi to bude poticaj za istrajnost u promjeni cjelokupnog stila zivota.

Pocela sam paziti na ishranu (pokusavam potpuno izbaciti slatko, i jesti manje nego sto bih prije jela), te sam ubacila 40ominutnu nesto brzu setnju, poslije setnje obicno vjezbam ruke sa bucicama.

Hvala :)
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2014 at 11:21
Pozdrav :)
ti barem nemaš puno posla haha, tako je i meni, ja sam dosta mršava, i ne bi smjela mršavit više, a mogu rukom uhvatiti nazovimo to višak. Tako da ja pokušavam ojačati sve mišiće kako bi se to učvrstilo, naravno plus kardio i što pravilnija prehrana, ali ništa pretjerano.
Imaš jelovnike po forumu, izračunaj potrošnju kalorija i potrebe s obzirom na visinu, težinu, aktivnost..
i sretno :)
Back to Top
Nadya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nadya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2014 at 14:06
Hvala nevergivap :)

Usput, jesi ti izbacila slatko potpuno, umanjila, ili normalno jedes kad god dobijes zelju? :) Tesko mi ga se potpuno odreći, a mislim da je glavni krivac..
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2014 at 16:06
Heh baš me zanima kako misliš odstraniti tih 2-3 cm :) 

Tj 5-6 kila.. nema smisla definitivno...

Koliko se baviš treninzima kakvi su ti?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Nadya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nadya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2014 at 16:29
Nemam vremena za teretanu (kada sam išla oduzimala mi je 4 sata sveukupno), pa to kompenzujem svaku vecer 40-minutnim brzim hodanjem, a onda se fokusiram na ruke sa bucicama od 1 kg, jer zelim da ruke vise definisem. Ruke vjezbam u prosjeku nekih 30 minuta svakodnevno.

A mrsavljenje ima smisla zbog moje gradje, taj visak se stvarno jako primijeti bez odjece, a sa odjecom izgleda "kost i koza". Na nekim mjestima naravno ima malo vise od 2-3 cm.

Ne znam kako da odstranim, da li bi jačanje mišića moglo da "pojede" taj dio, bez da misic raste kao kod bildanja.

Izvinjavam se ako je tema na pogresnom mjestu, usput sam naletjela ovdje, ne znam jos pravila :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2014 at 16:51
4 SATA TERETANE!!! ????

To je besmisleno draga moja :) (4 sata)

Vjeruj mi poslušaj me nema smisla sada mršaviti..nego upravo suprotno...te onda kreni 

40 minutno brzo hodanje..i vježbanjem čuciom od 1 kile nikada nećeš uklniti to...

Ne moraš u teretanu.. no 15 minuta dobrog treninga može ostvariti tvoje želje ... vjeruj mi...

Ojačala bi mišiće bez bildanja? Kako? Moraš ih stvoriti..ne brini se ... nećeš izgledati kao Testosteronska super women... nego ćeš izgeldati super i sa utezima i bez njih... i normalno ako počneš od složenih vježbi :) 

pa ti sada kako odlučiš :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Nadya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nadya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2014 at 18:31
Neee, neee 4 sata u teretani, nego 4 sata dok se spremim, odem, treniram, presvucem/istusiram, vratim (ukljuceno je i cekanje prevoza) :)

Hvala na savjetima, dragi moj :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2014 at 18:35
Ma daaaaj peškir boca vode i ajmo haha :) Dobro dobro :)

Možeš ti i kod kuće fino srediti se sve :) Bw ?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2014 at 19:39
Originally posted by Nadya Nadya wrote:

Hvala nevergivap :)

Usput, jesi ti izbacila slatko potpuno, umanjila, ili normalno jedes kad god dobijes zelju? :) Tesko mi ga se potpuno odreći, a mislim da je glavni krivac..


Pa nisam baš nikad bila obožavatelj slatkog, rijetko jedem čokoladu, kekse i to, češće se zaletim za pršut, pizzu ili tako nešto :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.