New Posts New Posts RSS Feed - Guza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Guza

 Post Reply Post Reply Page  <1 678910 13>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2009 at 17:29
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 dianna, ali masa se radi najvecim dijelom u kuhinji znaš

gle, svaka pa i najplosnatija guza se može sredit tako da nešto sigurno ne štima ili u tvom treningu ili u tvojoj prehrani. Ili ne izvodiš dovoljno dobro te vježbe, ili ne opterecuješ dovoljno te mišice, ili predugo radiš isti program, ista ponavljanja i serije, vježbe...ili prehrana šteka....nemam pojma, teško je ovako nac grešku.

Ti možda sve dobro naizgled radiš, ali ne pogodiš gluteuse. Jel ih osjetiš dok radiš, dan poslije? Kako se nakon treninga osjecaš?

Ova vježba do otkaza...na koju vježbu si tu mislila, cucnjeve?



Bas zato mi je bilo smijesno kad je rekla "za masu".. to je samo do prehrane..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2009 at 07:42
Gym

Davore pa i nije baš SAMO do prehrane, aj radi masu sa utegom od 5-š0kg , neide, moraš to podebljat malo ,a ne vuc ili dizat uteg u prazno ne?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2009 at 08:15
  ali ti s time sto dizes uteg od 5 do š0kg ionako nemas nista.. nemoj mislit da ces dobit definiciju od toga.. zakljuceno je da svejedno sto htjeli, izvodimo npr od 5,6 do š0 ponavljanja, samo ako zelimo definiciju ubacimo kardio i srezemo ugljikohidrate, a ako zelimo masu, podebljamo prehranu..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2009 at 09:17

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  ali ti s time sto dizes uteg od 5 do š0kg ionako nemas nista.. nemoj mislit da ces dobit definiciju od toga.. zakljuceno je da svejedno sto htjeli, izvodimo npr od 5,6 do š0 ponavljanja, samo ako zelimo definiciju ubacimo kardio i srezemo ugljikohidrate, a ako zelimo masu, podebljamo prehranu..
 

imaš ako si pocetnik  i ovisi što radiš s tim utegom ali dianna nije ni rekla da radi s tim kilažama nego vecim.

ma da, teoretska ponavljanja ali ne smijemo bit iskljucivi - kod vecine to pali tako ali nekome ce i više ponavljanja odgovarat, ili bar samo kao varijacija u programu tako da treba isprobavat malo - nije stvar u brojanju nego u kontrakciji mišica, ponavljanja zapravo više služe kao neka smjernica da smo odabrali pravu težinu, da ne lamatamo prelagano..ako odradimo "na prazno" tih 5-š0 ponavljanja gledajuci u prozor i sa mislima di cemo na kavu kad izađemo van, niškoristi od teorije

dianna je s tom masom mislila na ova manja ponavljanja i vece težine samo se malo krivo izrazila . Masa je stvarno stvar razilike u prehrani jer je trening isti - sa vecim težinama i manjim ponavljanjima radi se i na definiciji samo ubacujemo kardio i ugljikohidrate koji su nam na masi bili neophodni.

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2009 at 09:41
da Gymka OPET hvala krivo se izrazih...

znaci mislila sam na manji broj ponavljanja sa najvecom kilažom koju mogu dic ili vuc nogama jel , dal bi s tim nacinom , znaci samo bi za guzu radila masu a ostalo normalno, dal bi tako mogla se riješit plosnate guze ,da ju malo dignem ?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2009 at 10:01

nema na cemu

eh..samo za guzu  kad bi to bilo lako - biraš šta ceš, a ostalo neka stoji tako kako je

znaš u cemu je tu mali problemcic? U tome što su gluteusi kao i svaki drugi mišic - znaci da bi narastao treba ga hraniti je li tako? :) E sad...ako ti ne papaš dovoljno (jer smo mi cure sklone tome, pogotovo manjku uh) bit ce ga teško probudit ma koliko ti teško dizala.

Zašto cijelo tijelo na radiš na takav nacin? Ne da sad dižeš š00 kg na benchu npr. ili na ramenom potisku :) ali da ujednaceno treniraš! I onda negdje na proljece digneš malo taj kardio, smanjih uh i eto guze :)

Ne znam...teško je ovako preko neta jer niti vidim kakva je realno situacija niti kakvi su treninzi - ovako samo brljam napamet a to nije lako

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2009 at 10:03
ma radim ,radim...ne mlatim slamu okolo, uvjek natovarim utega na bilo koju spravu, samo eto mislila sam za guzu još više pojacati

a UH,ja ih cak preeviše jedem,nikako da se uozbiljim i smanjim
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2009 at 10:14

 onda može tako

hehehhe je onda u tome stvar, možda ih je previše  a proteini? Morat cu malo po jelovnicima prošvrljat da ne ponavljaš šta jedeš 

a cuj..onda je vjerojatno stvar i u genetici, i u možda previše sjedenja sad/prije? Ima tu masu faktora i što ih je više, treba više znoja prolit ali da se može, može se, samo strpljivo!

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2009 at 20:49
  Probaj malo trcanje ubacit, poskoke, hodanje u cucnju itd..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2009 at 23:31
neke zene se odluce pa ubace silikone.
ali radje udri po treningu i nemoj puno koristit programe koje ti daju u teretani nego slozi nesto uz pomoc cura ovde,jer bas san nekidan gleda te programe od neke cure i bezveze su 3 skupine po serija 2 i trcanje premalo po meni da bi se nesto pogodilo
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2009 at 13:11
okej..hvala vam ,probat cu sad sljedeci tjedn si nešto iskemijati da "ubijem" guzu

Davore, nemogu trcat, nema trake u teretani jedina mana
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2009 at 14:02
Originally posted by dianna dianna wrote:


Davore, nemogu trcat, nema trake u teretani jedina mana

Budi sretna što je tako
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2009 at 18:13
zašto Thorn?? ja volim trcat na traci, u teretani gdje sam prije išla sam cesto na njoj djipala
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2009 at 22:16
  Ma samo ti trci.. ono je zdravo
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2009 at 23:47
Originally posted by dianna dianna wrote:

zašto Thorn?? ja volim trcat na traci, u teretani gdje sam prije išla sam cesto na njoj djipala

Jer je trcanje na traci po meni najveci promašaj koji možeš zadati svojem tijelu a posebno psihickom dijelu. Je li nekome u glavi slika zamorca koji trci u svojem kolutu?

Barem ja tako smatram i gledam da je vježbanje što prirodnije. Nismo stvoreni da trcimo u mjestu uvijek po istoj shemi i istim uvjetima. Stvoreni smo za nešto sasvim drugo.

Doduše, preko zime je problem trcati vani, pa onda takve sprave donekle i opravdavaju korištenje, ali ako ih nema, nije toliki problem.


Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2009 at 11:20
  Trcanje na traci je jako nezdravo za koljena.. A i to sto kazes, trcanje u mjestu..hehe
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 678910 13>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.