New Posts New Posts RSS Feed - Guza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Guza

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 13>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 19:26
a vidija san sta neke cure u mojoj tertani rade isto mi je to nekako bezveze djeluje malo trcanje pa malo adbuktor pa malo hip , ali mislin da bi to mogle i bolje , pa tako valjda i kod nje
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 21:53
  Ja npr. radim dosta vježbi za guzu (pogledati moj današnji trening, nece mi staviti link), ali sam se u ucinkovitost beskonacnog ponavljanja vježbi za guzu (dok ne pocne peci, a onda JOš š00 PONAVLJANJA!!!!) uvjerila na crobiku, tako da kod mene pali - šTO VIšE, TO BOLJE!
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 23:16
Theia aj pošalji svoj program...

Zmaj, ja ti nisam jedna od takvih cura, ne volim kardio , al eto odradim na kraju š5-20minuta.... ja sam više za konkretno vježbanje, utege i tako to..

sumnjam da ne valja program jer je trener jako strucan i pazi na svakoga , svakome se posveti totalno, mogu samo rijeci hvale reci

Lord, neee, nisi me skužio, ne idem sad u komadu godinu dana, vec skoro 3mj. a godinu dana sam išla u jednu drugu teretanu i zato nisam imala rezultata jer tamo nije bio ama baš NITKO ko ce pokazat što i kako treba, nitko od strucnih ljudi , radila sam po svom i vjerojatno sve krivo kad nisam ništa postigla,...

zato sam sad promjenila teretanu, i možda je 3mj.prebrzo da ocekujem rezultate, možda se trebam još strpiti
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 23:37
Originally posted by dianna dianna wrote:


sumnjam da ne valja program jer je trener jako strucan i pazi na svakoga , svakome se posveti totalno, mogu samo rijeci hvale reci


A neznam što da ti kažem, ja bi promjenio program dosta, no ako tebi odgovora i misliš da napreduješ jer su trening i trener tako dobri, ne mogu ti pomoci
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2009 at 12:37
evo jucer sam imala dan za noge ,guzu i stomak, evo sve u detalje šta sam radila:

* ekstenzija 20/š6/š2
* bocno dizanje nogu viseci do otkaza
* abductori i aductori 20/š6/š2
* klupa za trb. do otkaza
* leg curl 20/š6/š2
* okreti sa šipkom šx50
* klupa za listove 20/š6/š2
* poliercolina 20/š6/š2
* tvister sjedeci s opterecenjem
i crobni na kraju, radila sam š5min. sterper na opterecenju š0 od š2
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2009 at 14:08
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 Ne slažem se da bi se vježbe za stražnjicu trebale radit jednom tjedno - za decke da. Eventualno ove 3 osnovne, ali ove neke dodatne tipa podizanja nogu iz klececeg položaja ili stajaceg, ili neko hodanje po stepkama, steper, pa cak i stezanje guze dok se sjedi ili stoji uvijek su dobrodošle kod nas kriticnih slucajeva




Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2009 at 14:11
  Dianna, imaš cijeli moj trening pod "Moj današnji trening". Cca 400 ponavljanja raznih vježbi za guzu. I obavezno kod hiperekstenzije (i svih ostalih vježbi gdje je moguce) stiskanje guze!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2009 at 00:36
Originally posted by dianna dianna wrote:

evo jucer sam imala dan za noge ,guzu i stomak, evo sve u detalje šta sam radila:

* ekstenzija 20/š6/š2
* bocno dizanje nogu viseci do otkaza
* abductori i aductori 20/š6/š2
* klupa za trb. do otkaza
* leg curl 20/š6/š2
* okreti sa šipkom šx50
* klupa za listove 20/š6/š2
* poliercolina 20/š6/š2
* tvister sjedeci s opterecenjem
i crobni na kraju, radila sam š5min. sterper na opterecenju š0 od š2



Nema vajde od toga

Da si umjesto toga odradila samo cucnjeve i iskorake, bilo bi ti bolje i za noge, i guzu i trbuh
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2009 at 09:17
joooojjj Iluvatar, ubi me s tim komentarom

kmeeee
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2009 at 10:57

 šta je, je

pa kad onda radiš cucnjeve i iskorake ako ne u danu za noge? Rekla si da ih radiš, a ne vidim ih :)

Ovo je jedan, ajmo rec, tipicni program kojeg i ja cesto viđam :). Sve ove sprave su izolacijske sprave, i iako nemam ništa protiv njih - dapace, smatram da su korisne tek u kombinaciji - odnosno kao dodatak osnovnim vježbama. Nije ni cudo da ti se guza od njih ne mice s mjesta.

S kojom težinom radiš ove abductore i aductore? Možeš ih zamijenit i širokim cucnjem, da vidiš kako guza radi.

Curl ili fleksija je super stvar i ja ga recimo odradim u kombinaciji sa dizanjem, tek kao neki final touch kako ja to zovem.

Variraj malo te vježbe, mijenjaj ponavljanja, težine... igraj se, tijelo voli iznenađenja 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2009 at 12:33
  Kao ja npr. danas.. zadnji cucanj, i na kraju treninga fleksija
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2009 at 13:29
Gym radim cucnjeve, vrtim u krug vježbe ne radim uvijek isto, jedan put radim pressu,sljedeci trening cucnjeve,i slj.put extenziju i tako stalno vrtim

eto jucer je bila ekstenzija,sljedeci put je u programu pressa

abductore i aductore radim sa 50kg maksimum,pocnem sa 40 i do trece serije povecam na 50
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2009 at 17:24
  radije svaki trening pocni sa cucnjevima.. imas prednji cucanj, zadnji, hack cucanj itd.. i pocni sa time.. pa odi na iskorak ili varijacije mrtvog.. te vjezbe sa spravama radi zadnje..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2009 at 19:33
posto je zensko moze radit cucanj i s bucicama, samo opruzi ruke i cucnjeve radi.usto ekstenziju i fleksiju vec si ih dosta pogodila ,a uz abduktore i iskorak to bi trebalo bit to.ako mislis radit mrtvo neka ti neko pravilno pokaze da ne sj***s leda
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2009 at 13:07
Gymka je napisala post s vježbama za guzu..
Curke citajte:
Njeno velicanstvo - guza!

Evo i Theinog tko nije procitao:
Vježbe za guzu


 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2009 at 15:20
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 e pa ja želim vece bicepse, znaci nastavljam sa izolacijom


A kakav ti program provodiš, gym?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 13>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.