New Posts New Posts RSS Feed - Fit 2013 - Dalila
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit 2013 - Dalila

 Post Reply Post Reply Page  <12345 25>
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2014 at 12:33
Originally posted by dalila dalila wrote:

Nisam vas zaboravila, treniram i polako i gubim mast...ali jednostavno ne stižem ni pisati...a ni puno toga. Radim na tome da počnem raditi i drugi posao, a moram i diplomski napisati, Ali sigurno bude neki izvještaj na kraju 1.mj.



Sretno!! držimo fige
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2014 at 12:12
Ajde ajde.. ocekujemo slike :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2014 at 11:41
Nisam vas zaboravila, treniram i polako i gubim mast...ali jednostavno ne stižem ni pisati...a ni puno toga. Radim na tome da počnem raditi i drugi posao, a moram i diplomski napisati, Ali sigurno bude neki izvještaj na kraju 1.mj.

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 14:12
Originally posted by dalila dalila wrote:

Imam toy pudlu....što se šetnje tice nece me premoritii Wink

Dolazim lagano sebi, jucer sam odradila heavy trening, cucanj 5x5 sa 60, i bench 5x5 sa 33, još malo vježbica za biceps i 3,5 km odtrcano u 20min.... i to je to, pocistila prehranu i sada budem blogic napisala, pa krecemo u akciju.

Odlicno draga Clap
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 09:24
dalila kako ide?
cookies are for pussies
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2013 at 10:42
dalila Bravo
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2013 at 10:24
Ja tek sad vidim fotkice, i mogu samo reci svaka cast, vidi se ogromna razlika

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2013 at 10:13
Imam toy pudlu....što se šetnje tice nece me premoritii Wink

Dolazim lagano sebi, jucer sam odradila heavy trening, cucanj 5x5 sa 60, i bench 5x5 sa 33, još malo vježbica za biceps i 3,5 km odtrcano u 20min.... i to je to, pocistila prehranu i sada budem blogic napisala, pa krecemo u akciju.
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2013 at 19:29
Peseki su zakon,a i obaveza..više se kreceš...moraju u šetnju
I say no...
fat must to go...
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2013 at 18:51
a bed ništa odmaraj pa kad budeš bolje u nove pobjede

super za psa:)) sada su skroz smješni kad su mali i smotani
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2013 at 16:07
U medjuvremenu sam se razbolila, nikako se izvuci iz prehlada, upala ociju, imala problema sa netom... još sam uzela i psa, ima 2,5mj... Trenirala nisam kako spada 2,5 tjjedna, jer nakon treninga mi se vrati kaašalj...tako da sam baš u banani, cak ni prehranu ne mogu neku prratiti ...ali napisati cu cim stignem
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2013 at 22:02
Hej kako ide?
Još uvijek željno cekamo blog
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2013 at 21:22
Hvala Davore, Scarpeta.... :)

Samo sam se htjela ispricati jer nisam napisala blog, bila sam u subotu cijeli dan na putu, a onda kad sam se vratila se od brata supruga razbolila pa sam cuvala maleckog od 1god i 4mj....tako da stvarno nisam imala rupa u rasporedu .... ali imam koncept bloga pa ce biti kroz par dana :D
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 20:35
Dalila, znas I sama da je svaki komentar suvisan... mislim da ti vec sad mnogi zavide :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 19:21
bravo, bravo Dalila, zbilja svaka cast:))
Vidi se ogroman napredak u odnosu na onu sliku s pocetka natjecanja

Sad jedva cekam slike nakon tog programa trcanja i svega ostalog što si navela...
Bit ce
Sretno
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 15:33
Hvala svima... motivacija ste velika....Smile

Nisam ja toliko nisko sa UH koliko se cini, jedem 2-3 obroka sa UH....ali nisam ni visoko, jedino sam napravila reload zadnja 2 tjedna i sad od pon se vracam na neku normalu.

Moram reci da od ovog trcanja imam ful upale nogu... znaci biti ce veselih 3mj....ali baš me zanima da li ce me ovaj program na runkeeperu pripremiti za to... utege cu 2-3x tjedno imati, i 2-4x tjedno body, stoga hrana ostaje visoko.
druga napomena, da sam do ovoga došla sa 1800-2000kcal dnevno, i vikend cak i više povremeno, što bi prije par mjeseci rezultiralo slikom sa pocetka natjecanja.... i kardio gotovo da i nisam radila, tu i tamo neko hodanje.

I inace, smatram da nije dobro izbaciti UH, možda neka 2-4 tjedna djete, na samom kraju, kad više nemaš iz cega skidati kcal.... I onda nakon dijete ih polako vratiti, da ne dodje do jo jo afekta.....
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 25>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.