New Posts New Posts RSS Feed - Fit 2013 - Dalila
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit 2013 - Dalila

 Post Reply Post Reply Page  123 25>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Fit 2013 - Dalila
    Posted: 06 Kolovoz 2015 at 09:30
Pozdrav staroj ekipi i svim novim fitovcima....
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2015 at 09:03
https://imageshack.us/i/exrpKpSoj

Edited by dalila - 06 Kolovoz 2015 at 09:06
Back to Top
njubez89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njubez89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2014 at 20:24
dalila ti si fkt napravila preobrazbu na bolje, svaka cast, samo naprijed :)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 16:18
ajme... kako kasno palim i kako sam neaktivna ovdje :) Hvala vam....... Hug

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2014 at 21:08
[
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2014 at 16:38
Sretan Ročkassssss! :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2014 at 11:46
Sretan rođendan draga

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2014 at 17:49
Odlično! Drago mi je vidjeti da imaš motivacije ! RAZBI DALILA! LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2014 at 16:48
Evo, ja polako posložila plan treninga i prehrane, ali nikako da ozdravim skroz da bi se osjećala spremnom za neke veće napore. trenirati sam počela, ali ništa kardio i ništa gym, samo body weight vježbe zasada. Hranu pročistila, ali nebi još prenisko sa kcal... Prehlađena sam već 2 tjedna i slaba, očito su mi kozice skroz uništile imunitet. Sada polako izgraditi to nazad i odmoriti kako treba, Uglavnom, upale mišića i od body treninga...tako da kad krenem opako, trebalo bi biti dobrog efekta.... samo sam nestrpljiva :)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 19:54
;) Ali nisam luda...100% je nije bilo :D 

Uglavnom, imala sam noćnu moru...da se počinjem debljati, nadam se da ću koliko toliko moći prehranu posložiti sada...dok ne mogu još trenirati kako spada... jer ću inače poluditi ;)))
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 14:21
evo je dalila
cookies are for pussies
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2014 at 16:55
Nisam većinu ovoga niti vidjela ;) Nisam bila ovdje mjesec dana...i duže... :) Očito...

Uglavnom, prebolila upalu grla, mokraćnog mjehura i vodene kozice.... 

Iver, proučiti ću što si postavio... iako je najveći problem moj usporeeeeeniiii metabolizam...puževim korakom se krećem.....
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 16:03
Originally posted by iver iver wrote:

Ne nužno, ali su naravno neke pretrage dobrodošle, rekao bih i potrebne. Suzdržana, hmmm, jesi vidjela bolje? Ako te jako zanima, mogu potražiti, mislim da ovu knjigu negdje imam 2 kom... Samo treba potražiti gdje.


ma no, pregledala sam pitanja i sve je to uredu, ali s obzirom da se bavim korisnickim studijama kojekakvim mislim da svakako treba ukomponirat s bar još 2,3 metode. Uvijek za, imas 1,5 mj da nađes
cookies are for pussies
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 15:52
Ne nužno, ali su naravno neke pretrage dobrodošle, rekao bih i potrebne. Suzdržana, hmmm, jesi vidjela bolje? Ako te jako zanima, mogu potražiti, mislim da ovu knjigu negdje imam 2 kom... Samo treba potražiti gdje.

Edited by iver - 22 Veljaca 2014 at 15:52
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 15:46
Originally posted by iver iver wrote:

Crni Petar :). Imaš ga već godinama, i 10 možda, po raznim knjigama. Ne znam izvorno tko je počeo, ima puno verzija, mada nisu velike razlike. Ja sam osobno prvi put vidio u Metabolic Typing Diet (memorija?) ak se dobro sjećam. Mlada dama odobrava ili ima primjedbe?


mlada dama će ostat suzdržana pretpostavljam da ovaj metodološki instrument ide uz još par kad se provodi na nekom
cookies are for pussies
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 15:43
Crni Petar :). Imaš ga već godinama, i 10 možda, po raznim knjigama. Ne znam izvorno tko je počeo, ima puno verzija, mada nisu velike razlike. Ja sam osobno prvi put vidio u Metabolic Typing Diet (memorija?) ak se dobro sjećam. Mlada dama odobrava ili ima primjedbe?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 25>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.