New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - kika1111
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - kika1111

 Post Reply Post Reply Page  <12345 23>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2013 at 12:17
Originally posted by kika1111 kika1111 wrote:

Ne bih se cudila da ne zna razliku jer mi je rekla nekoliko gluposti, izmedu ostalog da ako budem isla u teretanu da ce mi se ramena prosirit i da cu izgledat ko musko. A kad sam joj rekla da mi je lijepo kad cura ima misice nije mogla vjerovat da to cuje. I rekla je da nije nikad ni pomisljala da cure idu u teretanu i piju proteine i da joj dode da se rasplace kad to cuje 


Aha, a ništa, odnesi joj moje slike tih gigantskih muških ramena pa nek se još više rasplace što prica gluposti. 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2013 at 12:15
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Imam vece sise nego vi guzice LOL ne priznajem ništa ispod 120 Cool

jbga, još mi 16 fali Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2013 at 18:55
Ma dajte neka raste samo :D Dobro je sve dok raste Smile
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2013 at 18:07
Hahaha bas ne vjerujem da ce doci do 120 ali se nadam da ce bar jos malo rasti Tongue i da se nece smanjiti kad budem skidala masno tkivo
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2013 at 15:39
Imam vece sise nego vi guzice LOL ne priznajem ništa ispod 120 Cool
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2013 at 15:36
Originally posted by kika1111 kika1111 wrote:

guza 99 cm


Kikaaa...ocu i jaaaaaa

Meni na 96 trenutno, s obzirom da je bila 90 jedva, super je, al ganjam bar stotku
LiveStrong
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2013 at 17:08
trening ama baš ništa ne znaci kad ga napišeš, koje vjezbe i sta, ako ti je izvedba treninga odlicna i znas iskoristiti svaku vjezbu maksimalno onda ti je to najbitnije...možeš ti odraditi samo cucanj i  mrtvo dizanje te nešto iskoraka na kraju u lower danu, ako ces odraditi npr. 10 serija cucnjeva i 10 serija mrtvog kako treba nece ti ni biti potrebno ostalo. Upper je druga prica i potrebno je više vježbi, ali lower je uvijek jednostavan.

S prehranom probaj jedan period malo podebljat masti pa da vidis kako reagiras ili probaj podebljati ugljiko. pa vidi kako se tijelo ponasa, proteine slobodno malo pojacaj pa isto provjeri kako reagiraš.
24/7
Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2013 at 15:25
Evo sad cu napisati mali izvještaj o mojim treninzima, prehrani itd.

Od 1.10. sam krenula u teretanu nakon pauze od nekih 3 mjeseca. Od tada treniram upper-lower 4 puta tjedno. Trening mi izgleda ovako:

Lower day i jedan i drugi mi se sastoji od leg pressa, iskoraka, mrtvog dizanja i hiperekstenzije, sve po 4 serije, a zatim radim ovisi kako sam raspoložena fleksiju, ekstenziju ili abdukciju, adukciju ili neke izolacije za gluteuse. Šta god da radim, pokušavam se dosta fokusirati na gluteuse jer bih najviše htjela njih povecati.

Upper day 1: potisak bucicama za prsa, potpomognuti zgibovi, razvlacenje bucicama, veslanje u pretklonu bucicama, odrucenje bucicama stojeci, biceps pregib bucicama, potpomognuti dipsevi i dizanje nogu i crunchevi za trbuh sve po 4 serije. Drugi upper day izgleda slicno, samo malo promijenim vježbe, npr. umjesto bucica uzmem šipku i slicno.

Primjer jelovnika:

dorucak: zobene, whey i mlijeko
mo: posni i bademi, zatim trening, pa 40 g dekstroze i 30  wheya
rucak: 200 g krumpira, 200 g mahuna, 250 g piletine
vecera: jaja s vrganjima

Trudim se uvijek biti u suficitu jer mi je cilj dobivanje mišicne mase, ali nekad se dogodi da jednostavno nemam apetita pa ne uspijem, ali najcešce uspijem Tongue

Mjere:               1.10.                        13.11.
težina                64 kg                        66 kg
struk                  74 cm                      73 cm
guza                  96 cm                      99 cm
prsa                  94 cm                       92 cm
nadlaktica        27 cm                       29 cm
podlaktica        23 cm                       24.5 cm
bedro                58 cm                       58 cm
list                      36 cm                      36 cm

Ja sam za sad zadovoljna, pogotovo jer mi je guza narasla a to sam htjela. Ja vidim na sebi promjenu, drugi još ništa ne primjecuju ali nema veze Smile. Uglavnom želim nastaviti napredovati ovakvim tempom ali mi se cini da u zadnje vrijeme malo slabije ide. Svaki savjet je dobrodošao Tongue


Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 20:39
Pa je, malo je starija a nekad se ljudima dogodi da prestanu napredovati u saznanjima i pogledima na svijet ali cudno mi je to sto bi ona kao doktorica trebala poticati sve vrste aktivnosti bez obzira na neka svoja razmisljanja o estetici itd. Jer pojam estetike se razlikuje od osobe do osobe a to je njoj jedini kriterij u dijeljenju savjeta.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 20:35
To je neka "starija" garda doktora (zadnja knjiga/rad procitan tijekom fakulteta '68)
Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 19:42
Ne bih se cudila da ne zna razliku jer mi je rekla nekoliko gluposti, izmedu ostalog da ako budem isla u teretanu da ce mi se ramena prosirit i da cu izgledat ko musko. A kad sam joj rekla da mi je lijepo kad cura ima misice nije mogla vjerovat da to cuje. I rekla je da nije nikad ni pomisljala da cure idu u teretanu i piju proteine i da joj dode da se rasplace kad to cuje 
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 16:40
Originally posted by kika1111 kika1111 wrote:

Isla sam neki dan vadit krv cisto da vidim kakva je situacija i nalaz mi je dobar, sve super, a u razgovoru s doktoricom spomenem da pijem whey protein. I kaze ona da moram prestati s tim, da je imala vise slucajeva da su decki zavrsili na hemodijalizi zbog whey proteina.

ili zbog steroida  - možda doktorica ne zna razliku 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 16:12
Uvijek treba uzet u obzir da treba pit dovoljno vode i držat prehranu pod kontrolom, posebno sve vezano za kalij, natrij...
Vjerujem da se i to desilo deckima iz tog razloga jer su ocito krivo radili i u svim drugim podrucjima, posebno ako uopce nisu jeli povrce ili hranu koju bi im ublažila kiselost organizma. To je nešto na što svi trebamo paziti i uopce nema veze s wheyom, da su jeli i 300g P dnevno iz drugog izvora, bilo bi svejedno...
LiveStrong
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 08:11
ako te brinu whey proteini napravi pretragu za bubrege, inace ja sam to radio sve i iako nisam pio whey jeo sam puno više proteina nego sad i sve je bilo super a bubrezi su mi ogromni i zdravi, :P, a whey su ti zapravo proteini iz mlijeka tako da nemaš tu problema, kažem ako te brine nek ti doktorica napiše uputnicu i skupljaš urin jedan dan i odneseš na analizu, ili napravi uz bubrega i riješit ceš sve, pozz
Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 07:49
Isla sam neki dan vadit krv cisto da vidim kakva je situacija i nalaz mi je dobar, sve super, a u razgovoru s doktoricom spomenem da pijem whey protein. I kaze ona da moram prestati s tim, da je imala vise slucajeva da su decki zavrsili na hemodijalizi zbog whey proteina.
Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 15:23
Ma ja uvijek dok sam doma preko ljeta izgubim malo volju, to je uobicajeno i ponavlja se svake godine. Od iduceg tjedna sam u Zagrebu pa sam planirala krenuti opet u teretanu i podici unos na 2300 kcal pa da probam dobiti malo misicne mase do proljeca. Nisam to jos nikad radila, moram se malo baciti na proucavanje pa cemo vidjeti kako ce to ici
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 23>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.