New Posts New Posts RSS Feed - Podijelite svoja iskustva o proizvodima!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Podijelite svoja iskustva o proizvodima!

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Podijelite svoja iskustva o proizvodima!
    Posted: 01 Veljaca 2013 at 13:42
Zanima nas što mislite o proizvodima koje ste kupili na našem web shopu!

Jeste li zadovoljni kupnjom ili ne, da li je proizvod kvalitetan i što mislite o njemu... rado cemo poslušati Vaša mišljenja. 

Kupon za popust od 20% osvaja 50 nasumicno odabranih mišljenja. 

Podijelite svoja iskustva na linku:

Samo na linku možete napisati svoja mišljenja jer tamo obradjujemo podatke.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 14:32
J san zadovoljan proizvodima i uslugon, osin jedne male zamjerke na MVP proteinima od 4,5 kg nepise rok trajanja, a na kazeinu koji san kupija piše ali je taman na tom mistu bilo izderano pa se nevidi, na kreatinu je bilo kako triba, ali bez obzira sve je to ok i kupovat cu ponovo sigurno
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 14:52
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

J san zadovoljan proizvodima i uslugon, osin jedne male zamjerke na MVP proteinima od 4,5 kg nepise rok trajanja, a na kazeinu koji san kupija piše ali je taman na tom mistu bilo izderano pa se nevidi, na kreatinu je bilo kako triba, ali bez obzira sve je to ok i kupovat cu ponovo sigurno

Drago mi je da si zadovoljan proizvodima i našom uslugom. Thumbs Up
Slobodno napiši svoje dojmove za proizvode pojedinacno na linku gdje provodimo anketu.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 16:27
Nisan to ni vidija do sad, super, kad je izvlacenje?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 17:38
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Nisan to ni vidija do sad, super, kad je izvlacenje?
U srijedu.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 17:52
A šta da kažem , ovaj portal mi promijenio život za 180 stupnjeva. Proizvodi su super i nemam zamjerki :D.
Ja imam sad neki popust od 5 %,  ako dobijem popust jel to onda 25 % ?
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 18:36
ja redovno kupujem kod vas,zanima me kako i ja mogu dobit popust? to jos nisam vidio :)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 00:19
Originally posted by adatar adatar wrote:

ja redovno kupujem kod vas,zanima me kako i ja mogu dobit popust? to jos nisam vidio :)

Kad si u top 10 fitovaca imaš 10 posto popusta, za 5 posto neznan nek brle rece to
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 09:19
Aha kupio sam 5 ili 6 proizvoda pa imam taj popust od 5%
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 13:28
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

A šta da kažem , ovaj portal mi promijenio život za 180 stupnjeva. Proizvodi su super i nemam zamjerki :D.
Ja imam sad neki popust od 5 %,  ako dobijem popust jel to onda 25 % ?

Nema zbrajanja popusta, popust od 20% je ionako puno.
Sve dobitnike cemo obavijestiti na e-mail.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 14:20
ja sam kupio vise od toga,ubrajam li se i ja? kako moguto vidjet?negdje na profilu? kako doc u top 10? zaslugama na forumu ili kupnjom? hvala :)
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 14:22
https://www.fitness.com.hr/blog_top_fit.aspx   nisan siguran ali mislin da je to
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 14:24
ej hvala pogledat cu to
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 16:43
Originally posted by adatar adatar wrote:

ja sam kupio vise od toga,ubrajam li se i ja? kako moguto vidjet?negdje na profilu? kako doc u top 10? zaslugama na forumu ili kupnjom? hvala :)
Malo smo otišli u offtopic.

Samo Top 10 FITovaca ima pravo na trajno 10% popusta.

Faktori da bi došli na tu listu: 
1. Aktivnost na blogu 
2. Aktivnost na forumu
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
mario86 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mario86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 15:36
Zadovoljan sam sa kupljenim proizvodom (Pro whey 3g od MVP-a). Što se tice usluge i dostave stvarno svaka cast. Proizvod je prakticki doletio do Slavonije, jer sam oko 10 sati dobio mail da je poslano, a oko 12 je vec bio kod mene
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 23:09
jeli bilo izvlacenje? :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.