New Posts New Posts RSS Feed - treniranje usprkos ozljedi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

treniranje usprkos ozljedi

 Post Reply Post Reply
Author
breskva View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2007
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote breskva Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: treniranje usprkos ozljedi
    Posted: 27 Srpanj 2007 at 15:55
nedavno sam uganula glezanj. nisam se dovoljno dugo oporavljala jer se aktivno bavim sportom, pa sam brzo nakon ozljede trebala igrati. zbog toga me sada jos uvijek muce bolovi, pa ne mogu trcati ili raditi neke vjezbe....a svakako bi htjela ostati u formi. pa ako neko ima savjet kako odrzati kondiciju i formu usprkos ozljedi.
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2007 at 22:08
mozes na bicikl ili joger,tamo nemas opterecenja za zglobove pa kontam da bi to stimalo.
koji sport?
Back to Top
breskva View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2007
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote breskva Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2007 at 23:18
kosarka. bicikl nemam, jos uvijek zicam starog , al imam role pa cu probat. al ipak, role su nista za kondiciju. ne umaraju me dovoljno, treba mi nes intenzivnije.

Edited by breskva
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Srpanj 2007 at 12:01
onda plivanje 
Back to Top
yasska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yasska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2017 at 11:12
Pozdrav
Našla sam ovu staru temu pa da ne otvaram novu molim za savjet.
Prije točno 2 tjedna sam ozljedila kvadriceps (istezanje u fazi grčenja) i mislim da sam imala neku mini rupturu ili istegnuće, bolilo je i na dodir par dana. Sada je puno bolje s time što i sada osjetim bolno mjesto kada pokušam istegnuti kvadriceps.
Zanima me da li je vrijeme započeti s nekim laganim treningom i da li je bolje početi s laganim trčanjem ili nekim treningom snage?
Ne radim ništa točno 2 tjedna i mislim da bi već mogla pomalo uključiti neku aktivnost pa me zanima s čime početi?
Hvala unaprijed
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2017 at 12:31
prije 3 dana sam isao sa glavoboljom i temperaturom u gym... rafio sam 90posto treninga inace...
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2017 at 01:46
Originally posted by yasska yasska wrote:

Pozdrav
Našla sam ovu staru temu pa da ne otvaram novu molim za savjet.
Prije točno 2 tjedna sam ozljedila kvadriceps (istezanje u fazi grčenja) i mislim da sam imala neku mini rupturu ili istegnuće, bolilo je i na dodir par dana. Sada je puno bolje s time što i sada osjetim bolno mjesto kada pokušam istegnuti kvadriceps.
Zanima me da li je vrijeme započeti s nekim laganim treningom i da li je bolje početi s laganim trčanjem ili nekim treningom snage?
Ne radim ništa točno 2 tjedna i mislim da bi već mogla pomalo uključiti neku aktivnost pa me zanima s čime početi?
Hvala unaprijed

Yasska, pojma nemam kakva je priroda povrede, no generalno bih rekao da probaš lagani trening, ali ne prelaziti granicu boli. Ali bol i dalje postoji, sama nađi neku vježbicu kod koje ne boli, nemam pojma što, jer naravno da neznam što te boli, ono bolno istezanje nemoj. Ukoliko je i vezivno tkivo oštećeno, to može trajati mjesecima. Probaj i lagano masirati, možda potakne brže zaceljenje.
Back to Top
yasska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yasska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2017 at 10:40
Hvala puno na odgovoru
Odradila sam lagani kardio i masirala par dana tako da mi je puno bolje, hvala na savjetu
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.