New Posts New Posts RSS Feed - Mišicna masa - povecanje mase
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mišicna masa - povecanje mase

 Post Reply Post Reply Page  <1 9101112>
Author
horde_zla_tr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Listopad 2012
Location: Travnik
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote horde_zla_tr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2012 at 10:42
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

LOL sly , ako decko misli vježbati kod kuce neka vježba
to ti misliš da se samo plocice dobivaju kod kuce

ma tako je :) napravio sam sebi vratilo ,kontam radit zgibove,sklekove i noge naravno..volio bih se " iscrtat " definiciju nabacit..Hvala vam jos jendom na pomoci
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2012 at 11:59
Vježbaj i sredi prehranu što je više moguce
Back to Top
fantasticbaby View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fantasticbaby Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2012 at 14:00
Ja sam prošle godine u teretani bila svaki dan po 2 sata,dignula sam 10 kila u 7 mjeseci,al sam se hranila svim i svacim + proteini 2x dnevno. Nazalost,skinula sam kilazu jer sam zavrsila u bolnici a nakon toga radila na otoku po 18 sati dnevno.Sada je 12.mjesec,postoji li šansa da uz pravilne vjezbe vratim mišicnu masu,znaci postoji li šansa da mišici na nogama narastu,buknu,budu postojani do ljeta..? Hvala.Pitam vas ne svog trenera jer me zanima iskustvo.
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2012 at 16:37
Ako si vec jednom uspjela za taj period sto ne bi i sad :)
P.S Samo smatram da je to puno vremena u teretani tj.zavisi koliko radis,odmaras itd. :)


Edited by Mjauk - 28 Studeni 2012 at 16:39
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2012 at 01:19
zene trebaju biti vitke..... sta ce ti masa?
Back to Top
igskoric View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote igskoric Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2012 at 13:26
Pozdrav! Moze par savjeta oko odabira i broja vježbi. Imam 34 godine, 182 cmi i 86 kg. Vježbam 4 puta tjedno, pon,uto cet i pet. Vježbam kod kuce, imam bench (130 i 165cm), bucice, klupu za trbušnjake i sobni bicikl ( i dobru volju naravno..)
Ovako sam poceo, može kakav savjet ili korekcija, hvala

Pon: prsa,ramena, ledja
        s. bicikl 20 min
        kosi bench press 4x10, razvlacenje bucicama na kosoj klupi 4x10
        rameni potisak ispred i iza 4x10 svaki
        dizanje u pretklonu, good morning ili povlacenje bucicom 4x10

Uto: ruke, noge i trbuh
               bicikl 20 min
           vježbe na podu za trbušnjake 10 min, trbušnjaci 4 x 12
           stojeci pregib šipkom 4x8, koncentracijski pregib 4x10
        potisak na ravnoj klupi uski hvat 4x10, bench dip ili sjedeci francuski potisak
        cucnjevi s bucicama, iskoraci i ležeci nožni pregib

Cet: prsa,ramena, ledja
        s. bicikl 20 min
     ravni bench press 4x10, potisak bucicama na kosoj klupi 4x10
    lateralno podizanje bucicama 4x10, arnoldov potisak 4x10
    dizanje u pretklonu, good morning ili povlacenje bucicom 4x10

Pet: ruke, noge i trbuh
               bicikl 20 min
           vježbe na podu za trbušnjake 10 min, trbušnjaci 4 x 12
             hammer pregib 4x10, koncentracijski pregib 4x10
           potisak na ravnoj klupi uski hvat 4x10, bench dip ili sjedeci francuski potisak
           cucnjevi, iskoraci i listovi
             
           
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2012 at 23:27
ako hoces misicnu masu stavi bicikl na njuskalo i uzmi whey :)
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2012 at 01:56
Koliki je bf?
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
igskoric View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote igskoric Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2012 at 11:35
oko 20
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 10:56
bok, sorry ako prekidam raspravu al ubacit cu pitanje ovdje da ne otvaram novi thread:

može li se paralelno raditi na snazi nogu i ledja i na povecanju mase gornjeg dijela tijela (procitao sam da se brojem ponavljanja do 5 po seriji podiže snaga ako su težine dovoljno velike a od 6-8 se radi na masi) pa ako se uz to pravilno hranim mogu li povecati donji dio tijela a samo osnažiti donji (inace bi ja pumpao noge ko mutav ali ne mogu ni jedne hlace kupiti bez da su mi preogromne oko struka a preuske oko butina)

inace radim bodyweight vježbe imam 185cm i cca 85kg radio bi 4 treninga tjedno (upper/lower), tko mi sad kaže da sa tjelesnom težinom ne ide masa dokazat cu mu suprotno ali to je za drugu temu.

samo da napomenem da je prehrana sredjena maksimalno s obzirom na financijsko stanje (jedino još mogu potegnut u džep pa neki whey kupit i to sam se vec raspitivao na drugoj temi)

mišljenja, savjeti?

hvala vam, pozz
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 11:09
1.dan: prsa, ledja i ramena
2.dan: ruke i noge

Može mi netko objasnit ovo , kako cemo dan poslije ruke odradit, kad bi se prvi dan demolirao ?
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 10:59
Originally posted by XQ XQ wrote:

1.dan: prsa, ledja i ramena
2.dan: ruke i nogeMože mi netko objasnit ovo , kako cemo dan poslije ruke odradit, kad bi se prvi dan demolirao ?



prvi dan je prezahtjevan da bi se izveo,i odmah drugi dan ruke i noge? kako idu ostali dani?
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 11:04
1 dan odmora pa opet ova 2 ista.. Meni je to naprosto nemoguce, jer ja znam i ledja od 1.5 do 2 sata radit, pa jedino ako bi trening trajao 4 sata, a da umor i ne spominjemo... Baš me zanima jel itko probao to, i neka pojasni :D
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 11:17
izmedju misica bi trebalo 48 sati odmarat da se misici uspiju oporavit,24 sata nije dovoljno,mislim da bi trebao poslozit ovo drugacije,s tim da bi ledja i prsa trebalo odvojeno,ja osobno vjezbam po samo jednu misicnu grupu na dan,6 dana zaredom i onda 2 dana odmora
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 11:41
Ma nije to moj program, niti radim tako.. Samo komentiram ovaj tu link.. Kad je netko to napisao sigurno ima nekih prednosti, ali ja ne vidim niti jednu :)
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Bodybuilding-trening-za-povecanje-misicne-mase.aspx
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Sirrocco View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sirrocco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2013 at 02:34
Ja treniram vec gotovo pola godine, i trenutni cilj mi je dobivanje mase. Dosad sam napredovao dosta dobro, najviše zbog dobre prehrane pune proteina. Dosad sam imao uglavnom 5 obroka na dan i to u 7 ujutro dorucak, pa oko 11 medjuobrok, u 15 rucak, u 19 vecera i u 22 ponovno ono što sam jeo za dorucak. Medjutim, sada sam promijenio posao zbog cega sam bio prisiljen promjeniti raspored obroka, te izbaciti jedan obrok iz rutine.

Sada doruckujem u 8 ujutro, rucam oko 13 sati pa idem na posao. Veceru imam tek oko 20 sati, i onda u 23 još jedan laganiji obrok kao što su žitarice, mlijeko i sl. Zanima me dali ce previše utjecati na rast mišicne mase ta pauza izmedju 13 i 20 sati, iako ukupno u cijelom danu unesem jednako kalorija i proteina kao i prije?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 9101112>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.