New Posts New Posts RSS Feed - pitanje - orbitrek :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pitanje - orbitrek :)

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2011 at 13:14
A što ti onda zapravo želiš, savjete o treningu?

ako je tako... povecavaj si te cardio treninge i ubaci trening snage

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Quatsch View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Quatsch Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2011 at 16:31
  želim smanjit trbuh i ojacat noge. eto to
Back to Top
behemont View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote behemont Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2012 at 23:49
postavih pitanje i u drugoj temi ali nitko me nije dozivio :(, pa eto da i tu stavim...
dvojim izmedu ova dva (mislim zapravo ne znam skoro nista o orbitreku opcenito, ali neke druge stvari su suzile izbor, najvise dimenzije, jer mi treba nesto ne dulje od 120cm):
https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Orbitrek-Kettler-Verso-109.aspx
https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Orbitrek-Hammer-Ellyptech-4000.aspx

prvo, jesu li oba magnetna? :) nadam se da jesu...i prema ovim natuknicama sto pisu ispod svakoga, mislim da nema neke razlike, samo me buni sto kod kettlera pise magnetni sistem regualcije otpora, a kod hammera ne....preporuke?
Back to Top
Pocahontass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pocahontass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2012 at 11:08
Poštovani. Imam pitanje za vas u vezi s vježbanjem na orbitreku. Imam 22 godine, visoka sam 173,5 cm i imam 61 kg. Nemam problema s tjelesnom težinom i prilicno sam zadovoljna kako su mi kilogrami rasporedjeni iako bih voljela vjžebanjem postici manji obujam nogu. Od srednje škole sam se relativno stalno bavila nekom telesnom aktivnošcu, najcešce je to bio step aerobik, no zbog povecanih obveza na fakultetu prošle godinu sam nabavila orbitrek, jer mi je omogucio da vježbam u bilo koje doba dana. No u velikoj masi podataka ostala sam prilicno zbunjena time koliko treba vježbati te na kojem nivou. S obzirom da sam takve gradje da imam jaci donji dio tijela kakav trening mi preporucate? Da li je to vježbanje svaki dan (što sam pocela prakticirati u zadnje vrijeme i super se osjecam) na manjem nivou ili vecem (moj oribtrek imao mogucnosti vježbanja od 1-7)? Napominjem da sam prilicno zadovoljan svojom gradjom, no voljela bi orbitrekom smanjiti obujam nogu, narocito bedara. Bojim se da vježbanjem svaki dan na vecem nivou ne postignem suprotan efekt.
Back to Top
Pocahontass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pocahontass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2012 at 15:14
zar nitko nema odgovor na moje pitanje?
Back to Top
Zyzz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zyzz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2012 at 01:41
Come at me girls !




Pokahontas, sredi prehranu i rokaj kardio po orbitreku, znaci dobro se oznoji i uspuši. Obujam bedara smanjen kroz neko vrijeme = zagarantirano.

Vježbaj od 30 min do 1h. Ne moraš duže, ali neka bude redovito, bez odgadjanja, znaci svaki dan ili barem 5 puta tjedno.


Edited by Zyzz - 03 Srpanj 2012 at 01:44
"What do you imagine?"
He replied, "What do you?"
I told him to run faster, I like to imagine that i am being chased by wolf.
He smiles and says, "In my mind, I am one that is chasing the wolf."
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2012 at 11:45
Orbiiiii Heart 

pomocu njega sam skinula 16kg... obožavam ga Big smile Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
amarinna View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Prosinac 2014
Location: Vukovar
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amarinna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Prosinac 2014 at 09:45
Pozdrav, zanima me što je bitno gledati kod kupnje orbitreka? Vidim da se neki ovdje razlikuju cijenom i to dosta, ali ne znam u čemu je stvar? Za neke ni nema kompletnog opisa, a sigurnije mi je pitati vas tu, nego trgovce, jer tko zna s čim ću na kraju otići kući :) Hvala unaprijed.
Back to Top
Fortitudo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 104
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fortitudo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Prosinac 2014 at 11:49
Originally posted by amarinna amarinna wrote:

Pozdrav, zanima me što je bitno gledati kod kupnje orbitreka? Vidim da se neki ovdje razlikuju cijenom i to dosta, ali ne znam u čemu je stvar? Za neke ni nema kompletnog opisa, a sigurnije mi je pitati vas tu, nego trgovce, jer tko zna s čim ću na kraju otići kući :) Hvala unaprijed.

Cijena ovisi o masi zamašnjaka, maksimalnoj težini korisnika i broju stupnjeva za podešavanje otpora. Ostalo je sve isto, svi su magnetni. Slobodno ih nazovi na kontakt broj i raspitaj se, sigurno će ti pomoći (bar meni jesu kad sam ih zvao u vezi trake za trčanje).
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.