New Posts New Posts RSS Feed - Potrošene kalorije preskakanjem vijače
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Potrošene kalorije preskakanjem vijače

 Post Reply Post Reply
Author
ivana6 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Studeni 2016
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivana6 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Potrošene kalorije preskakanjem vijače
    Posted: 07 Prosinac 2016 at 19:21
Pozdrav ljudi,

zanima me kako tocno izracunati broj kalorija potrosenih preskakanjem vijace. Naime, jedna stranica na netu kaze da za 20 min potrosim 180 kcal, a na drugoj stranici i prateci njihove upute izracunam 116 kcal. 

Imam 61 kg, u 20 min ( sa pauzama od 30 sek i 1 min) napravim 911 preskoka.  ( 11 serija) 
Imam tocan broj po serijama, pa ako treba to mogu napisati isto


Hvalaa Wink
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2016 at 21:52
Bok,mislim da se ne trebas zamarati ovim stvarima jer sve potrošene kalorije mozes sve to otprilike ali da ćeš točno izračunati sumnjam :)
Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2016 at 08:27
To je svagdje drukcije i nigdje ti nije tocno sigurno, nemoj se previse zamarati kcal daj max na treningu i max u prehrani i rezultati ce doci
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.