New Posts New Posts RSS Feed - zobena kaša ili zobene pahuljice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zobena kaša ili zobene pahuljice

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
zdravZivot View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zdravZivot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: zobena kaša ili zobene pahuljice
    Posted: 18 Studeni 2014 at 15:27
Poz, evo jedno pitanje. Svugdje citam da ljudi objasnjavaju sta je sta , a nigdje nisam vidio dal je netko spomenuo dali ima nekih vecih razlika sto se na ucinkovitost i zdravlje tice izmedu kase i pahuljica. E pa koje je bolje i dali je neka bitna razlika izmedu njih? Hvala
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2014 at 16:28
Pozz, što se tiče učinkovitosti i zdravlja ja mislim da nema velike razlike između kaše i pahuljica ali zato u pripremi ima, puno više vremena zahtjeva kaša, nju trebaš kuhat, ako se ne varam zadnji put kad sam je kuha treebalo mi je više od sat vremena a i tad mi je bila pre tvrda za moj ukus, što se tiče pahuljica, njih mi je dovoljno potopit u vodi preko noć, ujutro izlit višak, začinit i pojest, svega 5 min posla, govorim o krupnom tipu zobenih pahuljica, one sitne ne treba ni potopit, one nabubre i omekšaju u 20 min...
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
zdravZivot View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zdravZivot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2014 at 16:36
Hvala
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2014 at 17:33

Slobodno jedi pahuljice ako ti je tako praktičnije, a kaša bi ti svejedno dobro sjela kad zahladi Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2014 at 18:45
Ako mene pitate, kasa mi je
Kuhala sam onu sitnu, dodala nekih suhi grozdjica, brusnica, sta ja znam, ali je bilo tako ljigavo, da nisam mogla progutati. Opet, o ukusima se ne raspravlja, ali sto se mene tice sitne zobene su super i onako nekuhane.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2014 at 12:35
Jesi probala sa cimetom, kakaom, ekstraktom vanilije, kokosom, pa i steviom? Ja sam fan maslaca od badema, digne svako bljedilo okusa :) A whey da ne spominjem :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2014 at 16:14
meni je sa wheyem odvratno..sta ja znam nekako mi se rastopi i nabubri previse...ja zalijem vrelom vodom i pricekam malo i to banane i suhe sljive...ali tu je problem naravno nema proteina dovoljno Unhappy
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2014 at 17:02
Vjerojatno zbog krupnih zobenih. Ja u shaker stavim sitne zobene, mjericu wheya, 3 dl vode, ostavim 5 min da odstoji i popijem.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2014 at 13:04
Originally posted by motivation_ motivation_ wrote:

meni je sa wheyem odvratno..sta ja znam nekako mi se rastopi i nabubri previse...ja zalijem vrelom vodom i pricekam malo i to banane i suhe sljive...ali tu je problem naravno nema proteina dovoljno Unhappy

Rastopi i nabubri?

Mislim, rastopi se sigurno :) samo mi to bubrenje nije baš jasno :) Ja whey ubacim u mix posnog i jogurta ali ako zobene skuham u vodi samo dodam žlicu kad prebacim u posudicu i sve ok.

Anyway, pokušaj u blenderu samljeti zobene, whey i vodu i riješi problem....ili jednostavno whey pij zasebno u shakeru dok jedeš tu tvoju kašicu ;)

Sad bih te pilala koliko zobenih, šljiva i banana ide u tu kašicu ali to mi možeš i na svojoj temi reći Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2014 at 18:22
hm ne stavljam bas cesto zobene u blender jer se nekako ne osjecam puno kad ih popijem,
kad ih jedem osjecam se dosta sitije Embarrassed
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2014 at 19:20
Meni definitivno najdraže zobene,vruće mlijeko, banana, kocka crne čokolade i malo kikirikija (iz ljuske naravno :) )
I tako ostavim nekih 5-10 minuta da odstoji, i navali narode
Joj jedva čekam jutro
Ja bi tih zobenih cijeli paket mogla pojesti na ovaj način.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2014 at 11:27
Masnoće i UH.... odgovoara ti? ... mene to pljusne haha
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2014 at 12:44

Originally posted by motivation_ motivation_ wrote:

hm ne stavljam bas cesto zobene u blender jer se nekako ne osjecam puno kad ih popijem,
kad ih jedem osjecam se dosta sitije Embarrassed

Naravno, me too, pa zato stavim manje tekućine i napravim na gušće ;) Ne mora se sve iz blendera popiti Smile Čak i da ti ispadne rjeđe pustiš malo u frižu dok se ne stisne :)



Originally posted by never-give-up never-give-up wrote:

Meni definitivno najdraže zobene,vruće mlijeko, banana, kocka crne čokolade i malo kikirikija (iz ljuske naravno :) ) I tako ostavim nekih 5-10 minuta da odstoji, i navali narode
Joj jedva čekam jutro
Ja bi tih zobenih cijeli paket mogla pojesti na ovaj način.


Proteini u tragovima? Smile Možda ti i ovime ide dobro, ali ako ti negdje zapne sa formom prvo poradi na omjerima u  doručku ;)
 



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2014 at 12:45

Mett, tebe ne pljusne kombinacija nego količina Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2014 at 13:58
A znam, ali kad ne smijem whey ni sir, ni jogurt, ni ništa od krave
A često napravim palačinke od zobenih i jaja, ali jednostavno dosadi kad bi baš svako jutro to jela. Omlet recimo mogu samo vikendom, jer u 6 i 30 ujutro jaja malo teže idu.. Ali ne želim se baš previše ubijati s tim razmišljanjima, jedem što bolje mogu, vježbam i uživam u tome, a sad znam da bi rezultati bili bolji da baš pazim na te unose, ali to mi je previše barem za sada :) .
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2014 at 14:53
ma i u manjim količinama ja probao hahah meni nikako ne odgovara..imam osjećaj koda me netko po lampi izbrijao :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.