New Posts New Posts RSS Feed - Zdravo debljanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zdravo debljanje

 Post Reply Post Reply
Author
Anubis6 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anubis6 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zdravo debljanje
    Posted: 02 Ožujak 2017 at 17:48
Kao što sam naslov teme kaže, želim se udebljati. Ne bi mi debljanje bilo problem da se odlučim za pizze, hamburgere, chips, coca-colu, ali to bi bilo nezdravo debljanje, a to ne želim, želim se zdravo udebljati. Uz sve to ima još jedan problem. Da sva hrana ne bi otišla u stvaranje masnih naslaga, moram se baviti fizičkom aktivnošću, a trenutno, zbog zdravlja, nisam u stanju da obavljam teže vježbe, tipa teretana. Razmišljao sam o steperu, pa me interesuje što mislite o ovo spravi? Da li je pametan odabir kardio sprave u periodu zdravog debljanja? Ako jeste, koliko bih često trebao raditi na njoj, tri puta u tjednu? Potreban mi je unos oko 2200 kalorija dnevno. Napravio sam jedan dnevni meni, pa bi bilo dobro da mi neko iskusniji ukaže na propuste i greške. Ovako sam zamislio jedan dnevni meni:
doručak: 80 grama feta sira, tri kriške kruha (610 kalorija)
užina: voće (150 kalorija, bude tu i više, ali da uzmemo 150 kao srednju brojku)
ručak: ručak mi obično ima 550+ kalorija, raznovrstan je, od mesa i povrća preko raznih variva do ponekad tjestenine.
užina: 70 grama badema (453 kalorija)
večera: sardina iz konverzve u biljnom ulju kojeg maksimalno odstranim i jedna kriška kruha (345 kalorija)
Kada sve stavimo na papir, dobijem 2108+ kalorija.
Je li problem ako jedem slane bademe?
Možda da za doručak pojedem 3 kriške namazane kikiriki maslacom?
Back to Top
Anubis6 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anubis6 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2017 at 21:09
Samo da dodam da bih kod užine banane premazao kikiriki maslacom i na taj način unio novih 210 kalorija, tako da ga ne trebam jesti ujutro. To bi bilo to, što se tiče nekog mog plana.
Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2017 at 00:20
Na masi nećeš raditi pretjerano kardio, gubit će se i mišići i mast. Dok ne budeš imao mogućnost vježbati u teretani sa utezima 3x tjedno nećeš baš napredovati. Ako budeš jeo toliko kcal, svejedno ćeš dobiti masne naslage. Javi se na mail za programe prehrane i treninga, online vodstvo i savjete: [email protected]
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.