New Posts New Posts RSS Feed - Vraćanje u formu, te dobivanje par kg
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vraćanje u formu, te dobivanje par kg

 Post Reply Post Reply
Author
bricha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2015
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bricha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vraćanje u formu, te dobivanje par kg
    Posted: 08 Listopad 2015 at 22:34
poZz svima nadam se da ce neko imati vremena za odgovor..:)

Znači u 5 mj sam slomio nogu te nosio gips,terapije i ostale stvari do 10mj sad sam zavrsio sa svime ali isto tako osjecam da sam izgubio prilično snage i da su mi mišići oslabili.
Inače redovito se bavim sportom i sve to ali sada jos uvijek ne mogu zbog noge, ali posto sam već lud samo od lezanja doma i bez ikakve aktivnosti počeo sam polagano vježbati i vraćati se na staro.
Ugl da ne duljim vježbam 3 puta tjedno( pon sri pet). Obično radim prsa triceps, leđa biceps te ramena noge. Trbuh ubacim kad mi se da. Obično radim po 3 vježbe za svaki mišić i 4 seta svake vježbe, ali to nisu neke isuviše zahtjevne vježbe jel vjezbam doma(imam bucice do 20kg).
Sad mene zanima dali je to ok što radim i ako mi možete preporučiti neke vjezbe da mogu rotirati bilo bi odlično, te dati mi bilo kakve korisne savjete.
Inače visok sam cca 177 i imam 72kg, želio bih doći do nekih 75-77kg max, 22god(ako je bitno)

ps sigurno sam nešto zaboravio sad pitat pa cu u sljedećim postovima..:D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.