New Posts New Posts RSS Feed - tusiranje poslije treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

tusiranje poslije treninga

 Post Reply Post Reply
Author
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: tusiranje poslije treninga
    Posted: 19 Kolovoz 2014 at 22:21
ekipa koja se tusira, jel vi to radite dok ste jos znojni od treninga ili cekate da nadodjete? ja se tusiram dok sam znojan i ne znam da je to pametno...

Edited by treger - 19 Kolovoz 2014 at 22:22
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Kolovoz 2014 at 23:17
Sigurno pitaš to zato jer kad si znojan ne smiješ ulaziti u bazen /more jer možeš dobit grčeve?! Isto tako se nećeš iste sekunde ići tuširati poslije treninga, pricekas par minuta pa onda obavis tuširanje
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2014 at 08:13
Originally posted by treger treger wrote:

ekipa koja se tusira,


ne mogu zamisliti da se netko ne tušira
ja se obično nakon treninga istegnem pa se idem tuširati, a u periodu istezanja se već malo ohladim pa nije to baš neposredno nakon, ali i je, pa ne znam jel ti što pomaže..

imaš li kakve negativne posljedice od takvog tuširanja?
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2014 at 08:24
Ne :) nego je potrebno tuširanje..preporučio bih sa hladnijom vodom... ne znam odakle vam samo takve ideje i teme LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2014 at 11:02
Ja se obično tuširam odmah kad dođem doma s treninga osim ako sam prije odlaska na trening zaboravio upalit bojler i nema tople vode. U tom slučaju si prvo opsujem sve po spisku, upalim bojler, odem večerati i otuširam se nakon večere s jedva toplom vodom.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2014 at 15:09
Ja se tuširam tijekom treninga LOL
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2014 at 22:22
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Ja se tuširam tijekom treninga LOL


tako nekako izgledam
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2014 at 23:23
Originally posted by trip-to-fit trip-to-fit wrote:

Originally posted by treger treger wrote:

ekipa koja se tusira,


ne mogu zamisliti da se netko ne tušira
ja se obično nakon treninga istegnem pa se idem tuširati, a u periodu istezanja se već malo ohladim pa nije to baš neposredno nakon, ali i je, pa ne znam jel ti što pomaže..

imaš li kakve negativne posljedice od takvog tuširanja?
 hmm, mozda si krivo shvatila. prije sam se tusiro kad dodjem doma (onda se vec ohladim), a sad kad u teretani, onda pitam jel odmah ili sacekate :).

za sada nemam. :)


Edited by treger - 20 Kolovoz 2014 at 23:24
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2014 at 23:28
Originally posted by trip-to-fit trip-to-fit wrote:

Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Ja se tuširam tijekom treninga LOL


tako nekako izgledam


Zato sam i rekao :hehehe:
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Maria 22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maria 22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2016 at 09:43
Pozz svima ljudi... Htjela bi pitati, u vezi tuširanja... Oduvijek sam se tuširala odmah nakon treninga u teretani, dakle ne bi čekala da dodjem doma, jer bi nekad odmah isla i na posao poslje, pa da budem čista... ali sam dobila gljivice na nogama, točnije stopalim, poludila sam bila i neko vrijeme nisam ni išla u teretanu... Sad su mi prošle, nakon više od godinu dana borbe s njima... Sad mislim opet krenuti, ali neznam sta da radim po pitanju tuširanja, želim se odmah otuširati, jer neidem uvijek direktno doma, ali od tada mislim da su im kade za tuširanje.... prljave... ili nedovoljno čiste. Neznam dali da se preselim u drugu teretanu ili šta da radim.. Iako sam čula od dosta ljudi, da su dobili gljivice iz teretane...Očito je tako onda svugdje...Neznam je li netko od vas imao iskustva s gljivicama u teretani ?Pozz ljudi !
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2016 at 12:25
Noge posusiti uvijek dobro, ja ih susim fenom za kosu, tako ces sprijeciti stvaranje gljivica...
ne hodati bosa nego u papucama, to je ono sto ja radim Embarrassed
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2016 at 18:10
U teretani su japanke must have. Nije da se ne cisti, ali ne mogu cistiti iza svakog tko se tusira. Uzmi neke gumene, najjeftinije, neces ih ni osjetiti u torbi.
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2016 at 07:18
Eto prednosti seoskih teretana, nema tuša, nema gljivica.
Back to Top
neven73 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neven73 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2016 at 09:45
tuširam se u teretani nekih desetak minuta iza treninga jer mi se ne da ići onako znojan i "mirišljav" po gradu doma :) mada nisam nikad imao gljivice od tuširanja u zadnjih godinu-dvije uvijek koristim japanke prilikom tuširanja i naravno dobro obrisat noge
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.