New Posts New Posts RSS Feed - trasnformacija, zadnja faza definicije
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

trasnformacija, zadnja faza definicije

 Post Reply Post Reply
Author
whosthat View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote whosthat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: trasnformacija, zadnja faza definicije
    Posted: 15 Srpanj 2014 at 16:54
Pokrenuo sam nekad davno temu, al je nestala negdje i nemrem ju više naći.
Ugl. max što sam bio sa kilažom je nekih 114 kg unazad par god.
Slike koje imam su od prošle godine, nekih 107kg: 



Trenutno sam na cca 83, 84kg:

 

Planiram biti na deficiji još cca 7,8kg tj. do onda dok ne budem vizualno zadovoljan trbuhom i bokovima i onda vidjeti u kakvom ću stanju biti, vjerojatno ću izgubiti i dosta mišića u završnoj fazi jer već neko vrijeme postoji stagnacija i morat ću još veći kcal deficit radit+intenzivnije treninge, tako da pretpostavljam da će otići dosta mišića. Pokoji savjet će dobro doći obzirom da moram prijeći na jedan viši level za koji dosad nije bilo potrebe. 

Također, nisam siguran koliko od toga što je ostalo je koža, a koliko je salo. Nisam nikad mislio da ću to reći, al nadam se da se radi o salu. Ovako dok se uspravno držim to još ok izgleda al čim sjednem npr. vide se  kao neki pregibi, strije, manja udubljenja, ne znam kako to definirati točno. Ako netko ima iskustva s tim, neka podjeli ovdje.

Bio sam dosta dugo na deficitu, ispod 2000, variralo je 1600-2000 jer nisam svakodnevno pratio kcal unos. Zadnja 2 tjedna sam na cca 2500, i sad ću opet krenuti sa defkom. Ne znam jel da ulazim u ketozu ili ne..? Dosad sam ja kao ulazio u ketozu, al pitanje je koliko sam zapravo vremena proveo u kvalitetnoj ketozi, mislim da i ne previše. Tongue
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.