New Posts New Posts RSS Feed - Trčanje - pomoć!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trčanje - pomoć!

Post Reply Post Reply
Author
Bobby123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bobby123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trčanje - pomoć!
    Posted: 18 Lipanj 2017 at 21:10
Hei, nova ovdje

Htjela bi početi trčati, te me zanima dali ću izgubiti na masi ako krenem?
Te kako da ukomponiram trčanje sa redovnim treninzima snage?

Sori ak postoji već ova tema...
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu

Status: Online
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2017 at 22:46
Ljudi poistovjećuju trčanje s gubitkom mišićne mase. Gubitak mišićne mase se neće dogoditi dok god imaš trening snage u svom režimu. Trening snage poručuje tijelu da mora sačuvati mišiće.

Ne znam kako bi ti pružili odgovor o sastavljanju treninga kad neznamo koliko redovno treniraš sa snagom? 
Ja bih osobno izabrao pristup da između treninga snage trčiš,a na dane treninga snage ne jer bi ti možda mogao malo performans pasti. Ne garantiram da će past ako trčiš u isti dan kad i dižeš utege,ali dok se ne navikneš barem,drži ih odvojeno. 

p.s. ako održavaš masu,a planiras trcati,trcanje ce ti sagorit jos vise energije,tak da mozes i pojest vise
nadam se da sam kolko tolko pomogao

"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.