New Posts New Posts RSS Feed - Tražim partner/icu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tražim partner/icu

 Post Reply Post Reply
Author
amra2104 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amra2104 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Tražim partner/icu
    Posted: 16 Sijecanj 2017 at 09:31
NE, nije ono što mislite Tongue
Ali nekako moram pažnju privući LOL
A sad za ozbiljno, pozdrav svima od jedne okorjele početnice. Ček ak malo bolje i razmislim ne znam jesam li ikada i stigla do te početničke faze LOL
Ovaj put hoću  Clap
Pomislila sam kako bi bilo dobro, ohrabrujuće i motivirajuće kada bi imala partnera u zločinu s kojim ili s kojom bi se educirala, prolazila kroz muku i nauku do zdravog tijela i duha.
Ako ima kakva duša entuzijastična, spremna učiti i vježbati, bodriti i veseliti se za nas velikim( a za čovječanstvo malim) uspijesima neka se javi. U dvoje je ljepše Wink
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2017 at 18:59
Pozdrav. Ako te nešto zanima rado ću ti odgovoriti, javi se porukom..
Nisam nikakav trener ni nutricionist, ali poneki savjet mislim da mogu dati :)
Back to Top
Ketona View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Prosinac 2015
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ketona Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2017 at 20:28
Pozdrav i od mene! Pridružujem ti se u ''transformaciji''

I sama započinjem sa novim režimom prehrane i vježbanja tako da si možda međusobno i budemo od neke pomoći :)
Back to Top
amra2104 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amra2104 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2017 at 19:31
Super baš odlično :)
Javim se svakako.
Ja sam evo već dvadesetak dana na pomalo strogom režimu prehrane s kojeg se mislim "sinuti" i više se fokusirati na krajnji cilj a to je uravnotežena prehrana i dugoročniji rezultat.  Osjećala sam se zbilja loše u tim prvim danima ali sada nekako je lakše a samim time i motivirajuće.

Back to Top
Dany123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Travanj 2017
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dany123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2017 at 08:40
Pozz Amra, ne znam dal si jos u svemu ovome, ali evo ako ti pomogne ja krecem danas sa skidanjem na zdravi nacin, pa ako si za, mozemo se gurati zajedno. I meni treba partnerica u ovome ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.