New Posts New Posts RSS Feed - Svaki dan ista prehrana?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Svaki dan ista prehrana?

 Post Reply Post Reply
Author
musclegain123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2015
Location: Ivanec
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musclegain123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Svaki dan ista prehrana?
    Posted: 15 Travanj 2015 at 22:52
Pozz,
Zanima me dal je dobro jesti skoro svaki dan( od ponedjeljka do petka) istu hranu za doručak jer idem u školu i nemam puno izbora, ujutro oko 7 pojedem 150 g zobenih i uz to voće i onda u školi oko pola 11 jedini zdraviji koji mogu pojesti u okružju škole je tortilja od tune ili puretine.
Može li mi tko dati kakav savjet o tome ako nije problem?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2015 at 23:48
Ja već poprilično dugo jedem svako jutro isto pa sam još živa,  i valjda zdrava Big smile Što može i ne mora značiti ništa.

Inače, ja uvijek preporučujem malo varijacija čisto da se tijelo ne zasiti određenih stvari ali teško je sad ovako generalno reći. Mislim da su zobene temeljni dio doručka dobre većine nas ovdje tako da...no problem Smile Jedino možeš varirati sa sastojcima uz njih...ovisno o tome što koristiš kao izvor proteina. Btw, ima li takvog nečeg u tvom doručku? Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
musclegain123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2015
Location: Ivanec
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musclegain123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2015 at 07:02
Izmjesam sa zobenima grožđice ili banane ili neko drugo voce i na to naravno mlijeko :)
Back to Top
no_name View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote no_name Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2016 at 19:24
Ne moraš da kupuješ hranu u blizini škole, poneseš od kuće nešto, samo pazi ako jedeš istu hranu, vrlo brzo ti može dosaditi, možeš ujutro jaja napraviti sa zobenim, tunu isto, ma možeš svašta. malo truda samo :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.